999 rezultate për

klubeve

Milinkovic-Savic te Juve? Takim kokë më kokë mes Allegrit dhe Lolitos Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga mesfushor i Lacios Sergej Milinkovic-Savic. Presidentët e klubeve Andrea
Nuk më dyshime për stolin e Juventusit, një emër i madh pranë zyrtarizimit Juventus duket se ka vendosur për stolin e trajnerit. Mediat italiane shkruajnë se do të jetë Maurizio Sarri, pasuesi i
E konfirmon Lala: Rashica në "radarët" e klubeve të mëdha Europiane Altin Lala, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe tani menaxheri i yllit në rritje të ekipit kombëtar të Kosovës, Milo
“Nuk do t’i mbyllim më sytë”, Duka i ashpër ndaj klubeve për licencimet Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ne fjalën e tij gjatë Asamblesë së Zakonshme që është duke u mbajtur ditën e stome, k
PSG dhe Manchester City mposhtin Fair Play Financiar Në procesin e zhvilluar të enjten, Gjykata e Apelit në Bruksel është vetëdeklaruar e paaftë për të gjykuar mbi ligjshmër
Zyrtare, Policia procedon 2 presidentët e klubeve Lajmin e publikuar disa minuta më parë mbi sherrin e ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet me protagonistë kryeaksioneri
Gremio vendos çmimin e brazilianit të kërkuar nga Milan dhe Man City Everton Sousa Soares është një lojtar që ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve evropiane falë paraqitjeve fantastike te
Milani dhe Interi bien dakord për ndërtimin e stadiumit të ri (FOTO LAJM) Interi dhe Milani kanë gjetur gjuhën e përbashkët për ndërtimin e një stadiumi të ri. Javën e ardhshme Inter dhe Mila
FIFA miraton formatin e ri të Botërorit për Klube FIFA i ka hapur udhë formatit të ri të Botërorit për Klube, që duke filluar nga viti 2021 do të zhvillohet një herë në 4
Botërori klubeve me formule të re FIFA prej kohësh ka planifikuar që të ndryshojë formulën e Botërorit të klubeve. Qëllim është i qartë, FIFA kërkon që ta
400 euro nata! Striptistja nga Tirana tregon sekretet e klubeve që kanë mbushur Shqipërinë Ajo është vetëm 22 vjeç dhe punon prej disa vitesh si striptiste në Tiranë duke thënë se fiton nga 4000 euro në muaj, po
Premier League dominon futbollin, Manchester City, më e vlefshmja në histori Klubet e Premier League vijojnë dominimin e tyre përkundrejt rivalëve të tjerë europianë, sa u përket fitimeve dhe shpen
FIFA mendon të shuajë Kupën e Botës për Klube Zv.sekretari i FIFA-s, Zvonimir Boban, ai që në fjalën e tij në "Globe Soccer Awards" ka folur për këtë konkurrencë të d
Kjo është marrëveshja e klubeve që tronditi futbollin në vitin 2018 Një nga lajmet që e tronditi më së shumti botën e futbollit vitin e kaluar ishte dokumenti i publikuar nga gazeta gjerma
Botërori i Klubeve, Real Madrid në mbrojtje të trofeut Sot do të fillojë turneu i Kupës së Botës për Klube për kampionët në fuqi, të Real Madridin, i cili në këtë gjysmëfinale
Barcelona fillon negociatat për "Messin e ri" Vit për vit ndodh që të shfaqet një lojtar që ka ngjashmëri të dukshme me ndonjë nga lojtarët e mëdhenj që janë pjesë e
Botërori klubeve 2018, mësohen rivalët e Real Madrid dhe River Plate Në Emiratet e Bashkuara Arabe janë luajtur dy ndeshjet çerekfinale të "Fifa Club World Cup 2018" për klube, eventi ku ma
Me këtë skuadër do të përballet Real Madridit në gjysmëfinalen e Botërorit të klubeve Real Madridi ka zbuluar se cili do të jetë kundërshtari që do të ketë përballë në ndeshjen gjysmëfinale të botërorit për
Pesë klube të bllokuara nga Tatimet, FSHF organizon seminar për licencimet Situatë e zymtë në Kategorinë Superiore, për sa i përket licencimit nga UEFA. Pas një vëzhgimi të “Panorama Sport” rezul
Ronaldo: Krahasimi me CR7? Jemi ndryshe, çfarë turpi para 20 vitesh Juventus-Inter është një klasike e futbollit italian. Të shumta përballjet emocionuese midis këtyre ekipeve dhe të pafun