999 rezultate për

klubet

Klubet bojkotojnë Katgorinë Superiore, vendosin kushte për rikthimin Liga e Futbollit Profesionist vendos bojkotimin e kampionatit dhe pak caste me pare ka dale me njoftimin e meposhtem
Forbes: 50 klubet sportive më të vlefshme në botë Është publikuar lista me me 50 klubet më të vlefshme në botën e sportit, me shtatë skuadra sportive në të. Derisa loj
Zbulohen dy klubet e mëdha të Premier League që kundërshtuan blerjen e Newcastle United Liverpooli dhe Tottenham Hotspur ishin ndër klubet e Ligës Premier që kundërshtuan blerjen e Newcastle United. Konsor
Këngëtarja shqiptare: Mendova vetëvrasjen pasi u mbyllën klubet e natës, tani punoj në market Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e d
E BUJSHME/ Muriqi te Tottenham Gazeta turke “Sabah” raporton se Fenerbahce po kërkon të shesë sulmuesin e tyre kosovar, Vedat Muriqi, me Tottenham Hots
Tifozët rënditin 25 klubet më të mira në botë, ka befasi në renditje Tifozët e futbollit kanë renditur 25 klubet më të mira aktualisht në botë dhe për dikë mund të jetë edhe befasuese. N
Qeveria mbylli klubet e natës, artistët paralajmërojnë protestë para Kryeministrisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, qeveria ka marrë masa të ashpra për të luftuar përhapjen e COVID-19, dhe ka vendosur të ndalojë hapjen e
Qeveria mbyll klubet e natës, diskot dhe lounge baret: Gjobat janë marramendëse (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një deklarate për mediat, ka folur mbi vendimin e Qeverisë për ndalim
Rikthehen tifozët në Serie A para përfundimit të këtij sezoni? Serie A po shpreson që tifozët të kthehen në stadiume para përfundimit të stinorit. Gjitha 20 klubet e Series A kanë
Zidane: Real Madrid një nga klubet më të rëndësishëm në histori Zinedine Zidane ka folur në konferencën para ndeshjes me Granadën në kampionat. Francezi tregoi se ishte java më e vë
Klubet evropiane të futbollit përballen me rënie të të ardhurave gjatë vitit të ardhshëm Klubet e futbollit evropian presin të humbin të ardhurat prej katër miliardë eurosh gjatë vitit të ardhshëm për shkak të
Lila: Ping-pongu i politikanëve është në dëm të futbollistëve, klubet të jenë private Në emisionin “Fair Play” në Syri TV është i ftuar kryetari i Shoqatës së Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë, Andi Lil
Pranë largimit nga Barcelona, 5 klubet ku mund të transferohet Leo Messi Lionel Messi mund të bëjë një largim të befasishëm nga Barcelona verën e ardhshme. Në media spanjolle po flitet se 6
5 klubet ku mund të transferohet Leo Messi Lionel Messi mund të bëjë një largim të befasishëm nga Barcelona verën e ardhshme. Në media spanjolle po flitet se 6
Paralajmërohen protesta nëse nuk lejohet hapja e klubeve të natës në Kosovë Masat e reja të Qeverisë nuk po iu pëlqejnë as klubeve të natës. Me vendimin e djeshëm të Qeverisë së Kosovës, ndaloh
Nga klubet e natës tek dasmat, aktivitet që do vazhdojmë të jenë të mbyllura Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha në një intervistë për Euronews Albania, se heqja e gjendjes së fatkeqës
Dhjetë klubet angleze që kanë harxhuar më shumë para që nga viti 2010 Paratë në futbollin anglez kanë kaluar çdo limit në vitet e fundit, sidomos nga fillimi i shekullit XXI, kur Alan Sheare
Dhjetë klubet angleze që kanë harxhuar më shumë para që nga viti 2010 Paratë në futbollin anglez kanë kaluar çdo limit në vitet e fundit, sidomos nga fillimi i shekullit XXI, kur Alan Sheare
Covid 19, UEFA-n ndryshon rregullat e Fair Play-t Financiar UEFA ka zyrtarizuar afatin e fundit për tregun e transferimeve verore më 5 tetor 2020 për të gjitha federatat, në mënyrë
Brozovic "gozhdohet" te Interi, kontratë e re pa klauzolë Marcelo Brozovic do të vazhdojë të jetë pjesë e Interit. Mesfushori është në qëndër të projektit të zikaltërve dhe për t