999 rezultate për

klub

Pas largimit të Rummenigges, në krye të Bayernit vjen legjenda gjermane Oliver Kahn do të jetë drejtori i ri ekzekutiv dhe kryetari i bordit drejtues të Bayern Munuchit, pasi Karl-Heinz Rummen
Icardi-Inter një "tmerr" i vërtetë: Wanda publikon foton që i turbullon ujërat (FOTO LAJM) Mauro Icardi dhe Inter janë duke kaluar një periudhë tepër të vështirë mes tyre. E duket se rrugët e tyre janë të desti
U bë telenovelë: PSG i përgjigjet ofertës së radhës së Barças për Neymarin Sipas një transmetuesi francez, klubi parisien i ka thënë jo përsëri ofertës së radhës të Barcelonës për Neymarin. PSG-j
Merr fund dilema, Rivaldo zbulon klubin e ri të Neymar Ish-sulmuesi i Barcelonës, Rivaldo, ka zbuluar klubin e ri të Neymarit. Legjenda braziliane thekson se Neymar nuk mun
Efekti CR7, Juventusi klubi i tretë me popullaritet në Instagram Juventusi ka arritur të behët klubi i tretë me popullaritet në Instagram. transferimi i portugezit ka bërë që “Zonja
134 vite histori, shuhet klubi i njohur anglez Skuadrae Bury është shuar së ekzistuari pasi marrëveshja për blerjen e klubit dështoi ka konfirmuar Liga Angleze e Futbo
Blerja e re e Interit bën testet mjekësore Cristiano Biraghi ka përfunduar testet mjekësore tek Interi. Mbrojtësi i majtë i Fiorentinës ka mbërritur te klubi mi
2 ekipet angleze me traditë mbi 100-vjeçare mund të falimentojnë pas orës 17:00 Bury dhe Bolton Wanderers kanë kohë deri në orën 17:00, që ta shpëtojnë historinë 134- vjeçare. Të dyja klubet do të
Shkëndija në krizë, presidenti Destani formon grupin punues për të hetuar shkaqet Pas paraqitjeve të dobëta të skuadrës së Shkëndijës gjatë kësaj vere, si në ndeshjet evropiane, ashtu dhe në ndeshjet e
Barcelona mbledhje urgjente, vendoset e ardhmja e Neymar dhe 2 të tjerëve Barcelona mori fitoren e parë në La Liga duke mposhtur Real Betis-in me rezultatin 5-2. Drejtuesit e klubit katalanas
Babai i Mustafit: Mirë për të dhe për klubin që të largohet Shkodran Mustafi nuk është duke i kaluar momentet më të mira në Arsenal. Mbrojtësi shqiptar ka qenë shumë i kritikuar
Juventus gati të shesë 6 lojtarë, mes tyre bën pjesë dhe Emre Can Klubi I Juventusit para mbylljes së merkatos verore ka nevoj të shesë gjashtë futbollistë. Tekniku Maurizio Sarri ka pr
Sadiku pranë largimit nga Levante, klubi spanjoll i tregon derën Armando Sadiku nuk arriti që transferohej tek Tranzospor. Klubi turk preferoi që të nënshkruaj me sulmuesin Daniel Starr
Lukaku shpërthen ndaj Manchester United: Klubi më fajësonte mua, Sanchez dhe Pogban për çdo dështim Romelu Lukaku ka shpërthyer në akuza ndaj Manchester United. Belgu i cili tashmë është pjesë e Interit ka deklaruar se
Tifozët e Zvezdës sulmojnë shqiptarët në qytetin Bern të Zvicrës (VIDEO) Tifozët e klubit serb Crvena Zvezda kanë sulmuar shqiptarët në qytetin Bern të Zvicrës, ku ata ishin mbledhur për të për
Ribery: Jam i bekuar dhe i lumtur që po nënshkruaj me Fiorentinën Franck Ribery ndihet i bekuar dhe i lumtur që ka nënshkruar kontratë të re me Fiorentinen, sic e ka quajtur, një klub të
Kristal Abazaj rikthehet në Kategorinë Superiore Kristal Abazaj do të kthehet të luaj në Superligën Shqiptare. Mesfushori i avancuar do të firmosë me ekipin e Kukësit
Trembet Juventusi, rëndohet gjendja e trajnerit Sarri Klubi i Juventusit, nëpërmjet një deklarate zyrtare ditën e sotme, ka bërë me dije gjendjen e rëndë shëndetësore që po k
Coutinho flet fjalët e para si futbollist i Bayern Munich (VIDEO) Philipe Coutinho u prezantua tek skuadra e Bayern Munich ditën e sotme. Braziliani kaloi nga ekipi i Barcelonës për t
Atletico Madrid merr vendimin final mbi padinë saj ndaj Barcelonës për Griezmann Largimi i Antoine Griezmann për te Barcelona, ka qenë mjaft i diskutueshëm. Atletico Madrid akuzonte ish-lojtarin e