999 rezultate për

klub

Italia merr masa strikte ndaj virusit: Mbyllen shkollat, teatrot e deri te klubet e natës Ditën e djeshme u shënua viktima e tretë në Itali nga virusi vdekjeprurës. Sot Milano, është mbyllur me qëllim që të qën
Arteta i ka kthyer lumturinë Granit Xhakës Granit Xhaka pak kohw mw parw pwrjetoi njw nga momentet mw tw vwshtira nw karrierw , por ardhja e Mikal Artetas duket se
Festa e çmendur e lojtarëve te PSG-së pas humbjes ndaj Dortmund, reagon Tuchel (VIDEO) Video e lojtarëve të PSG0-së duke festuar në orën e para të mengjesit të së premtes vetëm pak ditë pas humbjes ndaj Dort
Tirana fitoi kundër Kukësit, Greg Rama i bashkohet festës bardheblu Tirana ka fituar ditën e djeshme në lojën me Kukësin. Një festë legjitime për lojtarët bardheblu që kanë marrë kreun e k
Një tjetër yll gati të largohet nga Ajaxi Pas Hakim Ziyech, tek Ajaxi pritet të ketë të tjera largime të lojtarëve të rëndësishëm që mes shumë arsyesh duan të pro
Braithwaite flet si katalanas: Barcelona një ëndërr e bërë realitet Vetëm disa orë pas zyrtarizimit, Martin Braithwaite ka thënë edhe fjalët e para si një lojtar i Barcelonës duke shprehur
Ikja e italianëve, klubi i Dinamos sqaron opinionin publik Ditën e sotme në media u publikua një lajm se Dinamo kishte larguar italianët nga skuadra dhe se në stolin e skuadrës ki
Atalanta uron shqip Berat Gjimshitin për ditëlindjen (FOTO LAJM) Berat Gjimshiti feston sot datëlindjen e 27-të. Mbrojtësi i Kombëtares është një ndër më të rëndësishmit në repartin e p
Neymar: Doja të luaja por klubi kishte frikë Sulmuesi brazilian i PSG, Neymar Jr ka folur për situatën e javëve të fundit ku ka qëndruar jashtë fushës, kjo sipas tij
Tri klubet gjigande që i bën presion UEFA-s për të dënuar City-n Manchester City është tejet e zemëruar ndaj disa skuadrave evropiane që thuhet se kanë bërë presion në UEFA për ta dënua
Gjigandët europian në garë për mbrojtësin e Leipzig Dayot Upamecano është një nga lojtarët e rinj më të kërkuar në merkato, sa i përket repartit të mbrojtjes. Lojtari i Lei
Atalanta arrin marrëveshjen me Chelsean për Pasalic Mario Pasalic po bënë një sezon shumë të mirë me fanellën e Atalantës, duke u shfaqur vendimtar në shumë ndeshje. Kroati
Vazhdojnë përplasjet mes Solskjaer dhe Raiolas, mendojnë ndërprerjen e bashkëpunimit Trajneri i Manchester United, Solskjaer dhe agjenti i Poul Pogba, Mino Raiola janë në përplasje te vazhdueshme. Dekla
Rregulla të reja financiare nga UEFA, "dridhen" klubet e Serie A Pas goditjes që i dha Manchester City-t për shkeljen e rregullave të Fair Play-t Financiar, UEFA është e gatshme të ashp
Kaq është klauzola për lirimin e Rashicës nga Werder Bremen Gjasat që Milot Rashica të largohet në verë nga Werder Bremeni po rriten gjithnjë e më shumë. Të hënën mediume të afërta
"Fair play" financiar, UEFA heton klubet që mashtruan Pas dënimit ekzemplar të Manchester Cityt me përjashtimin për dy vjet nga Liga e Kampionëve dhe gjobën e majme, UEFA kër
Fotot që kanë turpëruar dukeshën, "tapë" në klub nate me mini fustan (FOTO LAJM) Princi William dhe Kate Middelton janë prindër të tre fëmijëve dhe gjithmonë jemi mësuar t’i shohim familjarë dhe me një
Valencia futet në garë për James Rodriguez Valencia synon të nënshkruaj me kolumbianin e Real Madridit i cili nuk po gjenë hapërisa të madrilenët. James Rodrigu
Thiago Silva do të përshëndetet me PSG-në në fund të sezonit Thiago Silva me shumë gjasa do të "divorcohet" nga PSG-ja në fund të sezonit. Sipas mediave franceze, agjenti i 35-vj
ZYRTARE/ La Liga i përgjigjet pozitivisht kërkesës së Barcelonës për të bërë një transferim Komisioni mjekësor LaLiga ka autorizuar FC Barcelonën të nënshkruajë me një lojtar si një zëvendësim për Ousmane Dembélé