999 rezultate për

klosit

Muzika përhap COVID-19? Pas Klosit, reagon edhe Nard Ndoka Ish-deputeti Nard Ndoka ka komentuar deklaratën e ministrit të Mjedisit, Blendi Klosi, i cili u shpreh se pandemia e kor
Renis Gjoka reagon pas deklaratës së Klosit: Tallen me ne (VIDEO) Ministri i Turizmit Blendi Klosi u shpreh mbrëmjen e djeshme se valët e muzikës arrijnë të përhapin koronavirusin. Kjo,
Xhaferaj i përvishet Klosit: Dako i pari, të ndëshkohen përgjegjësit e viktimave të tërmetit në Durrës! Mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” u diskutua në lidhje me pasojat e tërmetit në Durrës. Gjatë diskutimit në studio
Ariu zbret në fshat, nxënësit e Klosit të alarmuar Nxënësit e fshatit Unjatë të Klosit kur kthehen natën nga shkolla pasi zhvillojnë mësimin pasdite po ndeshen çdo ditë m
Banorët e Klosit të frikësuar: Jemi të rrezikuar nga kafshët e egra Banorët e fshatrave të Klosit i frikësohen sulmeve nga kafshët e egra. Arinjtë dhe ujqërit janë shndërruar në rrezik
Salianji-Klosit: Ke frikë të përballesh me krimin, o babagjysh krimi Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji i ftuar në emisionin “360 Gradë” është përfshirë në debat me ish-kreun e SHISH, Fa
Rrufeja vret 28 dele në Klos Shtrëngata shiu kanë shoqëruar zonat malore të Klosit pasditen e sotme. Ndërkohë, sipas raportimeve në Njësinë Admin
Shpërthen mina në minierën e Klosit, humb jetën minatori Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një minierë në Klos, ku një minator ka humbur jetën në galeritë e minierës së Cërujës.
Izet Haxhia zbulon planin sekret pas vrasjes së Hajdarit Izet Haxhia ka treguar planin që fshihej pas vrasjes së Azem Hajdait duke thënë se qëllimi ishte që të nxitej trafiku i
Berisha denoncon: Çfarë po ndodh në ministrinë e Blendi Klosit? Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në Facebook se të gjitha organet në varësi të ministrisë së Blendi Klosit pre
Lefter Koka i dorëzon detyrën Ministrit të ri Blendi Klosit Ish-Ministri i Mjedisit, Lefter Koka i dorëzoi sot zyrtarisht detyrën pasardhësit të tij, Ministrit të Turizmit dhe Mje
Gruaja e Blendi Klosit mbush 35 vjeç, Olta Gixhari merr vëmëndjen Nora Klosi, bashkëshortja e deputetit socialist dhe ish-ministrit Blendi Klosi, ka mbushur 35 vjeç pak ditë më parë.
ANALIZA/ Shkarkimi i Klosit dhe Çuçit për të fshehur arsyet e largimit të Tahirit dhe Beqjës Nga Mark Marku* Kryeministri Edi Rama në komunikimin e tij të përjavshëm në Facebook e ka komentuar shkarkimin e
Banorët protestojnë në Klos: Na ngordhën gjedhët, nuk u vaksinuan! Për shkak të mungesës së vaksinës për sëmundjen e gjedhit, banorët e Klosit kanë protestuar për një orë. Më konkretisht
Marjan Rroku: Oferta e Klosit para vrasjes së Aldës Marjan Rroku telefonoi në Vizion Plus dhe kërkoi të flasë në emisionin që mori motrën e vajzës dhe nënës që vrau. Kërkoj
Pas Klosit dhe Braçes, edhe Meta i bashkohet Partizanit Partizani mesa duket nuk ka vetëm Erion Braçen dhe Blendi Klosin, si tifozë të zjarrtë të nga politika. Një tjetër figur
Letra që prindërit e Aldës i dërguan Fatos Klosit: Na shpëto nga Marjan Rroku Zbulohet letra që prindërit e Alda Cenajt i kanë dërguar kreut të SHISH Fatos Klosit lidhur me rastin e Marian Rrokut, d
Fatos Klosi: Çfarë di unë për vrasjen e Aldës Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, pranon që familjarët e Alda Canajt i kanë kërkuar institucionit
"Bomba" e Kastriot Myftarajt: Të hetohet vetëvrasja e Ardian Klosit. Ishte një rit masonik Gazetari Kastriot Mystaraj bëri një deklaratë të çuditshme, por edhe të guximshme gjatë emisionit të mbrëmshëm "Zonë e L
Festat në shtëpinë e Blendi Klosit (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Blendi Klosit ndihet atmosfera festive. Aroni pesë vjeç dhe Ambla tre e gjysmë, tashmë e kanë zbukuruar ed