999 rezultate për

klosin

Sonila Meço acarohet me Blendi Klosin: Këtu flas unë Sonila Meço ka pasur dje të ftuar ministrin Blendi Klosi. Ajo e ka nisur intervistën duke thënë se Shqipëria ka bërë
Rama fshin Blendi Klosin! Çfarë po ndodh? (VIDEO) Kanë kaluar vetëm dy ditë nga publikimi i videos, por ritmi i shpërndarjes së saj është për t’u admiruar. Bëhet fjal
Kopshti Zoologjik i ferrit, të huajt bëjnë për një lek Blendi Klosin (FOTO LAJM) Pasi “Daily Mail” dha alarmin për gjendjen ekstreme të disa kafshëve në një kopësht zologjik në Fier, Policia e Shtetit
Berisha akuzon Klosin për vrasje, thotë se PS nuk e lejon të zbardhet Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, tashmë deputet i PD-së, thotë se pazari me kufijtë është dhunim, cungim i i
Denoncimi: Blendi Klosin e përzënë nga takimi me qytetarët Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka shkruar se ministri i Mjedisit është përzënë nga një
DOKUMENTI / Ja "dënimi" për Blendi Klosin Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi deklaroi në formularin e dekriminalizimit se ishte arrestuar dhe h
Rama kujton Klosin: S'na tha lamtumirë, por na tha "Ikni p*rdhuni" (VIDEO) Sonte në mbrëmje në COD (Qendra për Hapje e Dialog në Kryeministri) u promovua libri "Për Ardian Klosin, gjermanin nga S
Veliaj uron Klosin: Punë të mbarë e me krahë të lehta Pas lajmit se Blendi Klosi është emëruar Ministër i Mirëqënies Sociale, një urim është përcjellë nga paraardhësi në këtë
Mustafa replikon me Klosin: Goja e një kryespiuni spërkat figurën e Rugovës (VIDEO) Kryetari i LDK-së dhe njëkohësisht kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar ndaj deklaratave të Fatos Klosit, i c
Rama merr me vete në Emirate edhe Blendi Klosin Edi Rama ka bërë një vizitë në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ai shoqërohet nga disa ministra, por në mesin e delegacion
Majko replikon me Fatos Klosin: Nuk e cilësova UÇK-në terroriste Ish-kryeministri, Pandeli Majko, hedh poshtë deklaratat e ish-kreut të SHISH, Fatos Klosi, në lidhje me UÇK-në. “Miq,
Presidenti në largim dekoron Ardian Klosin Në ditën e fundit tëpërfundimit zyrtar të mandatit presidencial, Bamir Topi ka dekoruar pas vdekjes me urdhërin "Mjeshtë
Polemikë me Klosin dhe Tufën Para disa ditësh, i nxitur nga polemika Klosi – Marku – Tufa, shkrova një artikull mbi nevojën e rolit kritik të intelek
Policia e Shtetit padit ne Prokurori Fatos Klosin Ish-drejtori i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi është paditur nga Policia e Shtetit. Kjo
Gazidede akuzon për vrasje të dyfishtë Fatos Klosin Ish kryetari i Shërbimit Informtiv Kombëtar, Bashkim Gazidede, ka akuzuar me emra konkretë Ish Ministrin