999 rezultate për

klosi

Sulmohet ministri tek protesta e opozitës (FOTO LAJM) Protesta e opozitës tek Kuvendi ka nisur me një incident pak minuta më parë ku mësohet se është sulmuar ministri Blendi
Rama fshin Blendi Klosin! Çfarë po ndodh? (VIDEO) Kanë kaluar vetëm dy ditë nga publikimi i videos, por ritmi i shpërndarjes së saj është për t’u admiruar. Bëhet fjal
Rama tha se nuk është më pjesë e "familjes", por Tahiri ja merr këngës në mes të PS-së Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka festuar mbrëmmë ditëlindjen e tij të 48-të. Klosi ka festuar në am
Blendi Klosi gënjen publikisht, merr gjelin Putinit dhe e bën shqiptar (FOTO LAJM) Në garën e propagandës në rrjetet sociale të qeveritareve dhe institucioneve publike në Shqipëri po ndodhin edhe mjaft f
Klosi parashikon burgim për liderët e Kosovës dhe Shqipërisë Lëshimi i urdhër-arrestit për ish-kryeministrin e Maqedonisë, Nikolla Gruevski duket se do të shërbejë si shembull edhe
Kopshti Zoologjik i ferrit, të huajt bëjnë për një lek Blendi Klosin (FOTO LAJM) Pasi “Daily Mail” dha alarmin për gjendjen ekstreme të disa kafshëve në një kopësht zologjik në Fier, Policia e Shtetit
"Do të mbyste Grida Dumën apo Jorida Tabakun?”, si përgjigjet ministri Mbrëmjen e djeshme i pranishëm në emisionin televiziv, “Shiko kush luan” ishte edhe ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Bl
Berisha: Fatos Klosi ka organizuar vrasjen e Ahmet Krasniqit Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, është i bindur se Fatos Klosi në detyrën e shefit të SHIK-ut ka organizuar
Vendimi, nuk ka më makina të këtij viti nga janari 2019 Gjatë një takimi të zhvilluar ditën e sotme, në Ditën pa makina, me grupet e interesit, ministri Blendi Klosi paraqiti p
Berisha akuzon Klosin për vrasje, thotë se PS nuk e lejon të zbardhet Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, tashmë deputet i PD-së, thotë se pazari me kufijtë është dhunim, cungim i i
Kryeministri Haradinaj dhe Ministri Klosi hapin aksionin e pastrimit në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi hapën zyrtarisht aksionin “Të
Gallatë e madhe, Rama dhe Klosi japin porositë për turizmin në fund të sezonit (VIDEO) Kryeministri Rama dhe ministrat kanë kryer një takim në Vlorë duke folur mbi turizmin dhe sfidat e tij. Gjatë takimit
Olsi Klosi shtrohet me urgjencë në spital OLsi Klosi ishte një nga personazhet më të komentuar të këtij BB. Ama këtë herë ai ka ndarë me fansat, lajmin se ësht
Fatos Klosi kritikon Fevziun në studio: Pse merresh me përgjimet e politikanëve “Kush po përgjon politikën” është tema e sotme në Opinion ku mes të ftuarve ka rënë në sy edhe ish-kreu i SHIK-ut gjatë
Denoncimi: Blendi Klosin e përzënë nga takimi me qytetarët Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka shkruar se ministri i Mjedisit është përzënë nga një
Kush është ministri "i preferuar" me të cilin darkon Tom Doshi I bllokuan hyrjen për në SHBA, por Tom Doshi ruan ende raporte "të mira" me qeverinë. Për Doshin, pavarësisht ngjarje
Shpërthen mina në minierën e Klosit, humb jetën minatori Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një minierë në Klos, ku një minator ka humbur jetën në galeritë e minierës së Cërujës.
Izet Haxhia zbulon planin sekret pas vrasjes së Hajdarit Izet Haxhia ka treguar planin që fshihej pas vrasjes së Azem Hajdait duke thënë se qëllimi ishte që të nxitej trafiku i
Pollo nxjerr dokumentin sekret për djegien e zyrës së Nanos në '98 (FOTO LAJM) Deputeti demokrat Genc Pollo ka nxjerrë një dokument të SHIK-ut në vitin 1998, i cili ndër të tjera përmendte edhe emrin
I ofruan 100 mijë dollarë për të fundosur Berishën, flet Izet Haxhia "Fatos Klosi më ka ofruar 100 mijë dollarë për të dëshmuar kundër Berishës në gjyqin për vrasjen e Azem Hajdarit..."