999 rezultate për

klosi

Klosi: Iranianët donin të hynin në radhët e UÇK-së Ish-shefi i Shërbimit Informativ Kombëtar, Fatos Klosi ka thënë se iranianët gjatë Luftës së Kosovës tentuan të hynin në
Khamenei i Iranit kërcënoi Shqipërinë? Flet ish- kreu i SHISH I ftuar në ABC e mëngjesit”, ish – kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi ka folur për përplasjen mes SHBA-s
Klosi i thotë do dalësh nga hoteli, Ardi Daullxhiu i jep përgjigjen epike (VIDEO) Rama ka qenë sot për drekë në kompleksin “Fafa” në Durrës, me familjet e prekura nga tërmeti qe janë strehuar në hotel q
Majlinda Bregu shfaqet në krah të Ramës dhe Vuçiçit, takohet përzemërsisht nga Blendi Klosi Majlinda Bregu është shfaqur sot në krah të Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçic si edhe kryeministrave Zaev dhe Ram
Ariu zbret në fshat, nxënësit e Klosit të alarmuar Nxënësit e fshatit Unjatë të Klosit kur kthehen natën nga shkolla pasi zhvillojnë mësimin pasdite po ndeshen çdo ditë m
Banorët e Klosit të frikësuar: Jemi të rrezikuar nga kafshët e egra Banorët e fshatrave të Klosit i frikësohen sulmeve nga kafshët e egra. Arinjtë dhe ujqërit janë shndërruar në rrezik
Salianji-Klosit: Ke frikë të përballesh me krimin, o babagjysh krimi Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji i ftuar në emisionin “360 Gradë” është përfshirë në debat me ish-kreun e SHISH, Fa
Plumb në zemër, si u gjet i vdekur mes pellgut të gjakut 52 vjeçari nga Klosi Oficerët e Policisë Gjyqësore kanë zbardhur ngjarjen e rëndë që tronditi dje Klosin ku një 52 vjeçar u vetëvra padashje
Gjithmonë gati me kamera për të filmuar turistët, Klosi rrefuzohet nga i lënduari në Alpe (FOTO & VIDEO) Ministri i Turizmit Blendi Klosi, ka vendosur të vizitojë turistin i cili gjatë ditës së djeshme u aksidentua në Alpe, d
Ministri Klosi zbulon shifrën e turistëve që kanë hyrë këtë vit në Shqipëri I ftuar në “Dritare me Rudinën” ministri i Turizmit Blendi Klosi u shpreh se edhe pse 2019 shihej si një vit problematik
Rrufeja vret 28 dele në Klos Shtrëngata shiu kanë shoqëruar zonat malore të Klosit pasditen e sotme. Ndërkohë, sipas raportimeve në Njësinë Admin
Ministrit të Ramës i kanë dalë Avdylajt me kallash në Shijak Një debat i ashpër u zhvillua mes ministrit Blendi Klosi dhe Edmond Spahos në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” n
Nga Nano tek Blushi dhe Klosi: Kush u dekorua nga Thaçi për luftën e Kosovës (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka dekoruar 39 personalitete në Tiranë me dekoratën presidenciale “Urdhri i Lirisë”.
Klosi: Zgjedhjet lokale në tetor, por Basha do të humbasë sërish (VIDEO) Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, thotë se Basha dhe Rama kanë rënë dakord dhe zgjedhjet lokale do të shtyhen për në vjesht
Sonila Meço acarohet me Blendi Klosin: Këtu flas unë Sonila Meço ka pasur dje të ftuar ministrin Blendi Klosi. Ajo e ka nisur intervistën duke thënë se Shqipëria ka bërë
Fatos Klosi akuzohet hapur se ka vrarë një person Ish-kryeministri Sali Berisha, në një intervistë, ndër shumë çështje të tjera ka folur edhe për vrasjen e kolonel Ahmet
Si u përfshinë Ilir Meta, Ditmir Bushati dhe Blendi Klosi në skandalin e pastrimit të 1 miliard dollarëve Skandali i dy vëllezërve indianë që kërkohen nga autoritetet e vendit të tyre për vjedhjen dhe pastrimin e 1 miliardë do
VIDEO & FOTO/ Momenti kur u sulmua Blendi Klosi Blendi Klosi e ka patur të vështirë të futet në Kuvend pak minuta më parë ndërkohë që opozita ishte mbledhur për të prot
Sulmohet ministri tek protesta e opozitës (FOTO LAJM) Protesta e opozitës tek Kuvendi ka nisur me një incident pak minuta më parë ku mësohet se është sulmuar ministri Blendi
Rama fshin Blendi Klosin! Çfarë po ndodh? (VIDEO) Kanë kaluar vetëm dy ditë nga publikimi i videos, por ritmi i shpërndarjes së saj është për t’u admiruar. Bëhet fjal