999 rezultate për

klosi

Qeveria Rama në alarm! Pas Ballukut, një tjetër ministër preket nga COVID-19 Qeveria Rama po rrezikohet realisht nga infektimi në masë me COVID-19. Mësohet se ministri i Turizmit dhe Mjedisit B
Muzika përhap COVID-19? Blendi Klosi sqaron deklaratën dhe kërkon ndjesë publike "Valët e muzikët përhapin në mjedise virusin COVID-19" Kjo deklaratë e bujshme e ministrit Blendi Klosi shkaktoi një
Klosi tha se valët e muzikës përhapin Covid-19, Spiropali jep versionin e saj Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka komentuar deklaratën e pazakontë të Ministrit të
Muzika përhap COVID-19? Pas Klosit, reagon edhe Nard Ndoka Ish-deputeti Nard Ndoka ka komentuar deklaratën e ministrit të Mjedisit, Blendi Klosi, i cili u shpreh se pandemia e kor
Renis Gjoka reagon pas deklaratës së Klosit: Tallen me ne (VIDEO) Ministri i Turizmit Blendi Klosi u shpreh mbrëmjen e djeshme se valët e muzikës arrijnë të përhapin koronavirusin. Kjo,
Ministri Klosi ia kalon edhe OBSH: Muzika përçon COVID-19! (VIDEO) Ministri i Turizmit, Blendi Klosi ka dhënë një argument të ri se përse nuk lejohet muzika në kafene. I ftuar në stud
Tha se nxorri në pritë Azem Hajdari, ish-kreu i SHISH: Berisha po rrjedh! Ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi ka reaguar pas deklaratës së mbrëmshme në ‘Opinion’ të ish kryeministrit Sali Berisha kur t
Vjehrri i deputetit u hodh nga spitali COVID, nisin hetimet Kanë nisur hetimet për ngjarjen e rëndë ku 65-vjeçari Hasan Miri u vetëhodh nga spitali “Shefqet Ndroqi”. Mbrëmjen e
Ministri i del nga fjala Ramës: Plazhet hapen më 1 qershor! Pavarësisht se kryeministri Edi Rama deklaroi se plazhet në Shqipëri do të hapen më 10 qershor për të gjithë, urdhrat ng
Shqipëria drejt hapjes totale? Ministri zbulon kur do të nisë sezoni turistik Për shkak të pandemisë, Shqipëria ende nuk ka një datë për nisjen e sezonit turistik. Por ministri Blendi Klosi është op
Një çadër 50 euro? Ministri Klosi tregon sa do të jenë distancat mes shezlongeve Sezoni veror i këtij viti do të jetë më ndryshe se asnjëherë më parë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Në një
Ministri Klosi u jep lajmin e keq shqiptarëve që kanë planifikuar dasma këtë vit Ministri i Turizmit, Blendi Klosi, i ftuar në emisionin “Opinion” tha se dasma sipas modelit tradicional është e vështir
Ministri i Ramës zbulon vendimin: Për të vajtur në plazh, do të merrni leje! Nëse mendoni se duhet marrë leje vetëm për të dalë në pazar, e keni gabim. Shumë shpejt do të mund të merrni leje ed
Pyetja që e bëjnë të gjithë: A do ketë pushime vere? Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka deklaruar sot se turizmi në vend mund të nisë të marrë frymë përgjatë
Bllokimi i anijes me mbetje kancerogjene, Blendi Klosi: Pika kulmore! Ditën e djeshme bisnesmeni Zamir Kormuzi u arrestua së bashku me 6 persona të tjerë në Vlorë, për dërgimin nga Italia të
Habit dynjanë ish-kreu i SHISH: Është e drejta ime të konsumoj drogë, dua mo! Ish shefi i Shërbimit Informativ, Fatos Klosi, ka deklaruar në një studio televizive se është kundër testit të drogës pë
Lidhja e bujshme, Fjorentina vë publikisht me shpatulla pas muri Olsin: Pse më tradhëtove (VIDEO) Fjorentina Halili dhe Olsi Klosi janë një çitet më të përfolur të ‘Big Brother Albania’. Pas daljes nga shtëpia më e
Xhaferaj i përvishet Klosit: Dako i pari, të ndëshkohen përgjegjësit e viktimave të tërmetit në Durrës! Mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” u diskutua në lidhje me pasojat e tërmetit në Durrës. Gjatë diskutimit në studio
U kap sot me armë, kush është Mondi Voga dhe lidhja e tij me Ministrin Klosi Ditën e sotme policia e Shtetit ka vënë në pranga Mondi Voga, 44-vjeçari nga Fushë Kruja. Voga u arrestua në aksin Vo
Klosi: Iranianët donin të hynin në radhët e UÇK-së Ish-shefi i Shërbimit Informativ Kombëtar, Fatos Klosi ka thënë se iranianët gjatë Luftës së Kosovës tentuan të hynin në