999 rezultate për

klosi

Rrufeja vret 28 dele në Klos Shtrëngata shiu kanë shoqëruar zonat malore të Klosit pasditen e sotme. Ndërkohë, sipas raportimeve në Njësinë Admin
Ministrit të Ramës i kanë dalë Avdylajt me kallash në Shijak Një debat i ashpër u zhvillua mes ministrit Blendi Klosi dhe Edmond Spahos në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” n
Nga Nano tek Blushi dhe Klosi: Kush u dekorua nga Thaçi për luftën e Kosovës (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka dekoruar 39 personalitete në Tiranë me dekoratën presidenciale “Urdhri i Lirisë”.
Klosi: Zgjedhjet lokale në tetor, por Basha do të humbasë sërish (VIDEO) Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, thotë se Basha dhe Rama kanë rënë dakord dhe zgjedhjet lokale do të shtyhen për në vjesht
Sonila Meço acarohet me Blendi Klosin: Këtu flas unë Sonila Meço ka pasur dje të ftuar ministrin Blendi Klosi. Ajo e ka nisur intervistën duke thënë se Shqipëria ka bërë
Fatos Klosi akuzohet hapur se ka vrarë një person Ish-kryeministri Sali Berisha, në një intervistë, ndër shumë çështje të tjera ka folur edhe për vrasjen e kolonel Ahmet
Si u përfshinë Ilir Meta, Ditmir Bushati dhe Blendi Klosi në skandalin e pastrimit të 1 miliard dollarëve Skandali i dy vëllezërve indianë që kërkohen nga autoritetet e vendit të tyre për vjedhjen dhe pastrimin e 1 miliardë do
VIDEO & FOTO/ Momenti kur u sulmua Blendi Klosi Blendi Klosi e ka patur të vështirë të futet në Kuvend pak minuta më parë ndërkohë që opozita ishte mbledhur për të prot
Sulmohet ministri tek protesta e opozitës (FOTO LAJM) Protesta e opozitës tek Kuvendi ka nisur me një incident pak minuta më parë ku mësohet se është sulmuar ministri Blendi
Rama fshin Blendi Klosin! Çfarë po ndodh? (VIDEO) Kanë kaluar vetëm dy ditë nga publikimi i videos, por ritmi i shpërndarjes së saj është për t’u admiruar. Bëhet fjal
Rama tha se nuk është më pjesë e "familjes", por Tahiri ja merr këngës në mes të PS-së Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka festuar mbrëmmë ditëlindjen e tij të 48-të. Klosi ka festuar në am
Blendi Klosi gënjen publikisht, merr gjelin Putinit dhe e bën shqiptar (FOTO LAJM) Në garën e propagandës në rrjetet sociale të qeveritareve dhe institucioneve publike në Shqipëri po ndodhin edhe mjaft f
Klosi parashikon burgim për liderët e Kosovës dhe Shqipërisë Lëshimi i urdhër-arrestit për ish-kryeministrin e Maqedonisë, Nikolla Gruevski duket se do të shërbejë si shembull edhe
Kopshti Zoologjik i ferrit, të huajt bëjnë për një lek Blendi Klosin (FOTO LAJM) Pasi “Daily Mail” dha alarmin për gjendjen ekstreme të disa kafshëve në një kopësht zologjik në Fier, Policia e Shtetit
"Do të mbyste Grida Dumën apo Jorida Tabakun?”, si përgjigjet ministri Mbrëmjen e djeshme i pranishëm në emisionin televiziv, “Shiko kush luan” ishte edhe ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Bl
Berisha: Fatos Klosi ka organizuar vrasjen e Ahmet Krasniqit Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, është i bindur se Fatos Klosi në detyrën e shefit të SHIK-ut ka organizuar
Vendimi, nuk ka më makina të këtij viti nga janari 2019 Gjatë një takimi të zhvilluar ditën e sotme, në Ditën pa makina, me grupet e interesit, ministri Blendi Klosi paraqiti p
Berisha akuzon Klosin për vrasje, thotë se PS nuk e lejon të zbardhet Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, tashmë deputet i PD-së, thotë se pazari me kufijtë është dhunim, cungim i i
Kryeministri Haradinaj dhe Ministri Klosi hapin aksionin e pastrimit në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi hapën zyrtarisht aksionin “Të
Gallatë e madhe, Rama dhe Klosi japin porositë për turizmin në fund të sezonit (VIDEO) Kryeministri Rama dhe ministrat kanë kryer një takim në Vlorë duke folur mbi turizmin dhe sfidat e tij. Gjatë takimit