999 rezultate për

klopp

Klopp: Nëse do kishim kundërshtar PSG-në, do ta kishim mposhtur Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp beson se skuadra e tij do ta kishte mposhtur PSG në Ligën e Kampionëve Jurgen Kl
Klopp: Rezultati final ishte i ndikuar nga arbitri Jurgen Klopp nuk është aspak i kënaqur me vendimet e arbitrave në barazimin 2-2 me Tottenhamin Pas ndeshjes trajneri
Klubi gjerman tallet keq me Jurgen Klopp Liverpooli mund ta ketë arritur tashmë marrëveshjen për transferimin e Naby Keitas, por klubi nga Bundesliga, RB Leipzig
Klopp ka disa fjalë për sulmuesin gabonez, Pierre-Emerick Aubameyang Jurgen Klopp ka mohuar se Liverpool do të tentojë transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmund, Pierre-Emerick Aubameya
Klopp tallet keq me Arsenalin për shitjen e Sanchezit tek United Jurgen Klopp është tallur me Arsenalin në lidhje me shitjen e Alexis Sanchez tek rivali i tij Manchester United. Traj
Klopp: Kjo ishte një ndeshje historike për të cilën do të flasësh për 20 vjet Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp në përfundim të ndeshjes foli për sfidën me emocione më të mëdha këtë javë në Premi
Liverpool zgjedh një gjerman si zëvëndësues të Coutinhos Drejtuesit e Liverpoolit kanë nisur nga puna për të vendosur në dispozicion të Jurgen Klopp një mesfushor me tipare sulm
Kështu i drejtohet tifozëve të klubit Jurgen Klopp pas transferimit të Coutinhos në Barcelonë Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur rreth transferimit të Philippe Coutinhos në Barcelonë, duke i siguruar tif
Klopp tani as që pranon të flasë për Coutinhon Jurgen Klopp nuk ka pranuar të flas më për transferimin e Philippe Coutinhos në Camp Nou. Disa mediume thonë se lojta
Klopp në Bayern Munich ? Agjenti i tij komfirmon gjithçka për të ardhmen e tij Marc Kosicke, agjent i trajnerit të Liverpoolit, Jurgen Klopp ka mohuar lajmet se klienti i tij do të marrë drejtimin e
Klopp tallet keq me Nike pasi e bënë Coutinhon lojtar të Barçës Jurgen Klopp nuk shqetësohet nga lajmet e fundit, sidomos kur këto i jep një kompani veshmbathjesh. Ai së fundmi ka thën
Klopp flet krenar për blerjen e Van Dijk dhe nuk e mendon fare çmimin Virgil Van Dijk u bë mbrojtësi më i shtrenjtë në histori, pasi Liverpooli pagoi plot 83 milionë euro te Southamptoni, pë
Klopp i bindur për ta tentuar sërish Kovaçiçin Sipas mediumit spanjoll Diario Gol, Klopp është i gatshëm të provojë përsëri për reprezentuesin e Kroacisë për tregun ka
Klopp konfirmon lëndimin e Salah, ja sa do të mungojë ai Menaxheri i Liveproolit, Jurgen Klopp, ndihet i shqetësuar për gjendjen e Mohamed Salahut para ndeshjes të mërkurën në L
Jurgen Klopp tregon arsyen se pse zgjodhi kapiten Coutinhon kundër Spartakut Trajneri i Liverpoolit e emëroi Coutinhon kapiten në ndeshjen e mbrëmshme për herë të parë. Braziliani ia ka shpërblyer
Jurgen Kloop vazhdon traditën e tradhtisë, edhe pse ishte i Dortmundit mund të marrë stolin e Bayernit Jurgen Klopp mund të rikthehet në Gjermani. Trajneri i Liverpool-it është shndërruar në një kandidat serioz për të marrë
Lojtarët e Liverpoolit stërviten të vetëm, Klopp përfundon në spital Trajnerit të Liverpoolit, për shkak të disa problemeve shëndetësore, i është dashur t’u drejtohet dyerve të spitalit, du
Trajneri gjerman mungon në stërvitjen e sotme me klubin Jurgen Klopp ka kryer sot disa teste mjekësore dhe ka munguar në stërvitjen e pasdites 50-vjeçari raportohet se nuk ë
Liverpool afër marrveshjes me talentin e Leverkusenit Sirena angleze për talentin gjerman Kai Havertz. Fantazisti 19-vjeçar po shkëlqen me Bayer Leverkusen dhe pavarësish
Klopp tregon se cili ka qenë lojtari më i mirë me të cilin ka punuar Jurgen Klopp ka 16 vjet karrierë si trajner. Ai nisi punën e trajnerit me Mainz 05 në vitin 2001. Në pas ai drejtoi B