999 rezultate për

klonuar

Arrestohen 2 rumunë, përdornin karta krediti të klonuara Policia ka finaliuar sot operacionin policor “Credit Card Fraud”, në fushën e krimit kibernetik. Në pranga kanë rënë
Nuk kanë fund problemet për Nainggolan, hajdutët i vjedhin 150 mijë euro Problemet për Raggia Naiggolan nuk kanë fund. I fiksuar pas makinave jetës së natës dhe kumarit, së fundmi belgu ka rënë
Ja si duken majmunët e parë të klonuar në botë (FOTO LAJM) Shkencëtarët kinezë kanë klonuar dy majmunë duke përdorur teknikën që krijoi delen Dolly. Majmunët Zhong Zhong dhe Hu
Simeone: Gabi dhe Godin duhen klonuar, japin jetën në fushë! Diego Simeone është shfaqur i mërzitur nga fitorja e skuadrës së tij që solli eliminimin nga Uefa Champions League për k
Blerje me karta të klonuara, 3 persona në kërkim Policia e Tiranës ka nisur hetimet dhe është në kërkim të tre personave, pasi ata dyshohet se kanë bërë gati 2 milion le
155 mijë USD për ta klonuar qenin Ky çift shpenzoi 155 mijë USD për ta risjellë në jetë qenin e tyre të ngordhur. Edgar dhe Nina Otto paguan një pasuri të
PD: Rama po manipulon procesin e numërimit në PS Partia Demokratike nëpërmjet një deklarate për shtyp ka akuzuar kreun e partisë Socialiste Edi Rama se po manipulonte re
Vjedhje me karta krediti të klonuara, arrestohen 4 persona Tre shtetas nga Kosova dhe një 52-vjeçar nga Shqipëria, janë arrestuar nga policia shqiptare me akuzën e vjedhjes së shu