999 rezultate për

klonohet

Çmenduria nga Spanja: Messi mund të klonohet Është e vështirë të gjesh një fjalë të saktë për të përshkruar Lionel Mesin. Argjentinasi na mahnit çdo herë që është
Messi mund të klonohet Epitetet për të përshkruar Messi-n kanë mbaruar dhe për argjentinasin është thënë gjithçka e mundshme. E reja në lidhje
Luan Rama: Opozita nuk mund të klonohet, s’ka zgjedhje pa të Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama, sonte, në studion e emisionit “Opinion” ka deklaruar se qëndrimi i LSI-së; për një qeve
Miu klonohet përmes një pike gjaku Përmes një pike gjaku të vetme shkencëtarët në Japoni kanë arritur të klonojnë një mi. Nga bishti i miut donator janë ma
Brenda 5 vitesh klonohet mamuthi Shkencëtarët besojnë se do mund të klonojnë një mamuth brenda pesë vitesh pasi kanë arritur të gjejnë një palcë kocke ng