999 rezultate për

klodiana

Flet me lot në sy Klodiana Lala: Ç'të bëja unë nëse do m'kishin vrarë vajzat? Klodiana Lala mbrëmjen e kaluar ishte e ftuar në "Opinion" ku foli në lidhje me sulmin me armë që i bënë në shtëpinë e p
Flet Klodiana Lala: Dy prej plumbave të qëlluar hynë në... Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur detaje të tjera sonte, për sulmin e disa ditëve më parë, në banesën e prindërve të s
“A janë mirë vajzat?”, Klodiana Lala thyen heshtjen pas sulmit “Nuk kemi ndërmend që të largohemi nga Shqipëria”. Kështu është shprehur pak ditë më parë, bashkëshorti i gazetares
Flet motra e Klodiana Lalës: Të mos na luajnë fëmijët Një ditë pas të shtënave me armë ndaj banesës së prindërve të gazetares Klodiana Lala, në Laknas, fshat pak kilometra la
10 plumba në banesë, Klodiana Lala pyetet 3 orë në prokurori Prokuroria e Tiranës ka marrë në pyetje gazetaren Klodiana Lalën e cila u sulmua me armë në banesën e saj nga persona en
A do të largohen nga Shqipëria pas sulmit me armë? Flet bashkëshorti i gazetares “Nuk kemi ndërmend që të largohemi nga Shqipëria”. Kështu eshte shprehur kete te premte, bashkeshorti i gazetares Klodia
Sulmi ndaj Lalës, reagon ashpër Ambasada Amerikane Sulmi ndaj gazetares Klodiana Lala ka shkkatuar shumë reagime në media dhe politikë. Këtë herë ka qenë Ambasada Ameri
Plumba e grushte, kush janë gazetarët që u rrahën, plagosen dhe kërcënuan me jetë (FOTO LAJM) Sulmi me kallashnikov ndaj banesësh së gazetares së njohur shqiptare Klodiana Lala ka tronditur thellë opinionin publik.
Basha nxjerr emra për sulmin ndaj gazetares dhe kërcënon Ramën Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar pas sulmit me armë ndaj shtëpisë së gazetares Klodiana Lala. Ai tha se Rama do
Flet Klodiana Lala pas sulmit me kallashnikov: Duan t'më frikësojnë Pavasësisht se u raportua 8 orë me vonesë, media dhe institucionet afër saj janë alarmuar nga sulmi mbi banesën e gazeta
U sulmua me 10 plumba, ky është denoncimi i fundit i Klodiana Lalës Mbrëmë në orët e vona të natës është sulmuar me breshëri plumbash banesa e gazetares Klodiana Lala. 10 plumba kallas
Zbardhet motivi i sulmit me 10 plumba në banesën e gazetares Klodiana Lala Pavasësisht se u raportua 8 orë me vonesë, media dhe institucionet afër saj janë alarmuar nga sulmi mbi banesën e gazeta
Detajet, si u sulmua me 10 plumba shtëpia e gazetares Klodiana Lala Banesa e gazetares Klodiana Lala është sulmuar gjatë natës se kaluar. Persona të paidentifikuar ende kanë qëlluar gj
Sulmohet me armë shtëpia e gazetares së njohur në Tiranë Gjatë orëve të para të ditës së sotme është sulmuar me armë shtëpia e gazetares së Neës 24, Klodiana Lala. Ngjarja ka
Gazetarja fajëson shtetin shqiptar për vrasjen e Marios: Vrasja ishte paralajmëruar Gazetarja investigative Klodiana Lala e ftuar në Opinion ka pranuar se Majollari është kërcënuar disa herë para vdekjes
Thirrja e ish-atletes rekordmene për sportistët: Largohuni nga Shqipëria Atletet Klodiana Shala dhe Luiza Gega, rrëfyen miqësinë dhjetë vjeçare, sakrificat, punën, përpjekjet për të arritur med
Humbi këmbën në aksident, Klodiana Shala i bën dhuratën më të bukur Thonë se dashuria e motrës për vëllanë nuk ka të sosur dhe këtë erdhi të na e vërtetonte në rubrikën “Ka një mesazh për
Nuk paraqitet në gjykatë, "supermashtruesja" mashtron për Shën Valentin Klodiana Kuqi ditën e sotme duhej të paraqitej para togave të zeza, por nuk kjo gjë nuk ka ndodhur. Mësohet se ajo ka
Klodiana Shala nuk tërhiqet: Do ta birësoj me çdo kusht një fëmijë Sportistja e njohur Klodiana Shala ka qenë e ftuara e radhës në emisionin Rudina ku është rrëfyer edhe për një deklaratë
Klodiana Shala i kërkon publikisht shtëpi Erion veliajt: Po bie çatia mbi kokë Sportistja Klodiana Shala, e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, deklaroi se i ka kërkuar një nder kryebashkiakut të