Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

klitschko

Fury kërcënon me nokaut Wilder-in: Do të kesh fatin e Klitschko Tyson Fury kërcënon Wilder duke thënë se asnjë grusht i tij nuk do ta kapë atë. Ndër të tjera boksieri britanik thekson
Joshua përballë Takam, cili do të jetë pasardhësi i Klitschkos? Mbrëmjen e të shtunës në Cardiff të Uellsit do të vihet në skenë një nga përballjet më spektakolare të këtyre viteve të
E bujshme, Klitschko ndeshje revanshi me Joshua në muajin tetor? Kampioni i botës në peshat e rënda, Thony Joshua mund të luajë duelin e revanshit me Wladimir Klitschkon në "Principalit
Zbulohet shuma që mori Joshua pas fitores së madhe ndaj Klitschkos Anthony Joshua ka fituar një shifër të frikshme pas fitores epike ndaj Wladimir Klitschko, që i dha atij titullin kampio
Joshua gati për revanshin me Klitschkon, por ka një kusht ... Anthony Joshua është i gatshëm që të përballet sërish me Wladimir Klitschkon dhe në shtëpinë e tij, por i ka vendosur nj
Pasi u plas në tapet nga Joshua, Klitschko drekon me të fejuarën në Londër (FOTO LAJM) Wladimir Klitschko nuk është demoralizuar nga humbja e së shtunës në mbrëmje nda britanikut Joshua në "Wembley". 41-vjeç
Joshua nuk trembet: Nëse Klitschko kërkon të ndeshet sërish jam gati (VIDEO) Anthony Joshua është kampioni i ri i botës në IBO dhe WBA pas një fitoreje me knock out teknik në raundin e 11-të në për
PIKËT/ Klitschko e kishte fituar përballjen deri në raundin e 10-të (FOTO) Anthony Joshua është kampion i botës i peshave të rënda në boks në versionet WBA, IBF, dhe IBO, por britaniku mund ta ki
Legjenda Wladimir Klitschko kërkon revanshin ndaj Joshua Wladimir Klitschko nuk mundi që të përballonte mbrëmë Anthony Joshua, i cili e hodhi 2 herë KO në raundin e 11-të, duke
Kampioni Joshua fiton zemrat e miliona tifozëve me këtë gjest (FOTO LAJM) Ai është kampion por kjo nuk e ka bërë aspak arrogant, përkundrazi. Anthony Joshua fitoi zemrat e miliona tifozëve anemb
Shikoni si është katandisur fytyra e Klitschko nga grushtet e kampionit të ri (FOTO LAJM) Fotot e para të shpërndara pas ndeshjes për kampionin e botës tregojnë se si është katandisur fytyra e Vladimir Klitschk
Përfundon epoka Klitschko, Anthony Joshua kampion bote (VIDEO) Pas një lufte jashtëzakonisht interesante, britaniku Anthony Joshua ka arritur ta mposhtë njërin ndër boksierët më të mi
Klitschko i qetë në ring, atmosferë mahnitëse në Wembley (VIDEO) Wladimir Klitschko ka dalë në fushën e stadiumit të Wembleyt dhe është ngjitur në ring. Ukrainasi dukej i qetë dhe sh
Historia prekëse e "djalit të keq" Joshua, sonte sfidon Klitschkon në ring Boksieri britanik, Anthony Joshua do të mbrojë sonte titullin e tij kundër Wladimir Klitschkos para 90,000 tifozëve në S
Bileta deri në 20 mijë euro për duelin Joshua-Klitschko, boksierët fitojnë ... Sonte në mbrëmje “Wembley” nuk do të mirëpresë një finale Championsi, por super duelin e vitit në boks mes Anthony Joshu
Njihuni me të dashurën e Klitschkos, është më e famshme se ai (FOTO LAJM) Pas një burri të madh, është gjithmonë një grua e mirë. Pas Wladimit Klitschkos sonte në mbrëmje është një aktore shumë
Joshua fiton sfidën e parë me Klitschkon, 4.5 kg më i rëndë (VIDEO) Sonte në mbrëmje boksi rezervon një super përballje mes Wladimir Klitschko dhe kampionit të botës në fuqi Anthony Joshua
Shtyhet sërish dueli mes Tyson Fury dhe Klitschkos Dueli i shumëpritur i boksit mes Tyson Fury dhe Klitschkos mund të shtyhet sërish. Boksieri i lindur në Manchester rrezi
Revanshi i shumëpritur, Klitschko kërcënon Tyson Fury-n Ndeshja më e madhe e vitit në boks, është gjithnjë e më afër teksa tashmë mungon vetëm një muaj e disa ditë. Revansh
Oferta e çmendur e sheikut, Fury-Klitschko në jaht privat Boksieri britanik, Tyson Fury ka zbuluar një ofertë interesante të bërë për të nga një sheik nga Dubai. Fury ka thënë se