999 rezultate për

klipin

Publikoi videoklipin me Kiarën, nga u frymëzua Butrint Imeri (FOTO LAJM) Butrint Imeri është padiskutim një ndër këngëtarët më të mirë i cili i ka dhuruar shumë hite publikut shqiptar. Si b
Fifi sjell klipin "Zogo", e xhiron mes kureshtarëve në sheshin "Skënderbej" (VIDEO) Fifi publikon këngën më të re "Zogo" një ripërpunim i këngës së njohur popullore, "Oj Zogo". Videoklipi është xhiruar në
Nga Fero, tek Babastars dhe Mozzik! Reperët "çmenden" pas flokëve të verdhë (FOTO LAJM) Duket se vitet e fundit për disa këngëtare është kthyer në modë të bëhen bjondë. I pari që e provoi ishte Fero, i cil
Kërcimi sensual i zbulon format bombastike të këngëtares shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar së fundmi klipin e ri, ku mesa shihet ajo ka guxuar së tepërmi duke n
Macja në vidioklipin e Nora Istrefit ka një çmim kolosal (FOTO LAJM) Era dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të para para dy ditësh të quajtur "Nuk e di". Deri më tani k
Elvana Gjata me lot në sy, nxjerr klipin e ri (VIDEO) Elvana Gjata, që gjithnjë është kujdesur deri në detajet më të vogla për klipet e saj, këtë herë vjen më “e zhveshur” se
Fansat kapin detajin e çuditshëm në videoklipin e ri të Luanës (VIDEO) Luana Vjollca ka tentuar disa herë të bëjë këngë dhe madje edhe ia ka arritur të ketë sukses. Ditën e sotme ajo ka bë
Era trullos rrjetin me çmimin marramendës të xhaketës në klipin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Era Istrefi është padyshim një ndër artistet më të dashura shqiptare e cila që pas këngës "Bon Bon"
Nuk njihet fare, Enca ndryshon krejtësisht look (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka lajmëruar ndjekësit e saj në rrjete sociale se së shpejti do të publikojë baladën e saj më të
Nora Istrefi trullos rrjetin, tregon lookun pasionant në klipin e ri (FOTO LAJM) Nora Istrefi edhe pse është shumë e preferuar, shquhet për ndikimin që ka nga të tjerët dhe shumë e akuzojnë për kopje.
Sidrit Bejleri publikon klipin e këngës "Yll i bukurisë" (VIDEO) Këngëtari Sidrit Bejleri ka publikuar sot klipin e këngës së tij më të re. Bëhet fjalë për një nga këngët e albumit “Pat
Gjiko publikon klipin e ri, film aksion por me një Elitë shtatzënë brenda (VIDEO) Gjiko sapo hodhi në treg këngën “Distanca”. Kaq mjaftoi që të kuptonim gjithcka. Në klip Gjiko shfaqet me Elitën d
Treagjike! Reperi bie nga avioni teksa xhironte klipin e ri (VIDEO) Jon James McMurray po stërvitej për muaj të tërë për të bërë akrobacitë që donte të vendoste në videon e tij të re muzik
Publikoi klipin e ri, por Elvana vazhdon me heshtje varri (VIDEO) Zakonisht këngëtarët janë të parët që reklamojnë klipet e tyre. Kështu edhe ndjekësit orientohen më lehtë dhe shtonhe
Kërkohet për trafik droge, shfaqet në klipin e këngëtarit të njohur (VIDEO) Ai është një ndër bosët më të kërkuar të drogës por kjo nuk e ka ndalur Francisco Tejon të shfaqet në një videoklip të k
Pas Hoxhajve, edhe Elita-Gjiko publikojnë klipin e dasmës (VIDEO) Më 21 shtator, Elita Rudi dhe Gjiko i dhanë fund beqarisë me një super dasmë të mbajtur në një restorant në afërsi të Pr
E nxehtë dhe provokuese shfaqet Rita Ora në klipin e ri (VIDEO) Rita Ora sot do të publikojë videoklipin e këngës më të re. Para publikimit të albumit të shumë pritur, Rita sjell një
Almeda Abazi i hyn prezantimit, sjell klipin që tërboi rrjetin (VIDEO) Një muaj më parë, aktorja shumë e dashur për publikun, Almeda Abazi, nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram
Skenat provokuese në klipin e këngëtarit, modelja shqiptare tregon çfarë ndodhi Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere, është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar. Së fundmi, ajo u
Vajza e Sabianit do t'ju heqë trurin me të pasmet e saj (FOTO LAJM) Vajza e këngëtarit Sabian, dita ditës po zgjon vëmendjen e fansave. Keisi Medini duket se edhe gjatë pushimeve nuk mund