999 rezultate për

klip

Vetëm 15 mijë lekë të vjetra! Delinda zbulon se ku ka punuar për herë të parë (FOTO LAJM) Ndonëse sot është një nga aktoret më të paguara të skenës shqiptare, jeta e Delinda Dishës nuk ka qenë gjithmonë kështu.
Me foton më të bukur ndonjëherë, Ledri zbulon surprizën e klipit të ri (FOTO LAJM) Prej ditësh Ledri Vula ka paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili do të jetê një dedikim për vogëlushen e tij që
Alban Skënderaj i del në mbrojtje sekretares së Lleshajt: Më shqetëson mentaliteti Elena Pici është emëruar javën e kaluar si sekretare e Përgjithshme në Ministrinë e Brendshme pas dorëheqjes së Plarent
U shfaq papritur me fustan, ky është klipi i Gashit që po flasin të gjithë (VIDEO) Që Gashi është një artist guximtar dhe vizionar e dinim, por që do arrinte deri aty sa të shfaqej me fustan në videoklip
Me bikini mes parave, Morena bë kurioz ndjekësit për videoklipin me Stresin (VIDEO) Pak javë më parë, Morena Taraku dhe Stresi lajmëruan projektin më të fundit muzikor të titulluar ‘Bad Girl’. Pas disa pr
Fero vjen me bashkëpunim ndërkombëtar, por vëmendjen e rrëmben klipi i këngës (VIDEO) Fero kishte paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili u publikua dje pas mesnate. Kënga mban titullin “KaDeWe”,
Një minifilm me grabitje dhe maska, del më në fund videoklipi i Kidës (VIDEO) Pasi lajmëroi se ka mbledhur vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe kosovar, si Kejvina, Megi Pojani apo Arta Elezi,
Fshin lotët me para, Kida në klipin e ri siç nuk e keni parë asnjëherë (VIDEO) Prej kohësh po bën zhurmë klipi i ardhshëm i Kidës. Këngëtarja ka mbledhur vajzat seksi të showbizit për klipin e saj
S'ju a merr mendja, Ingrt Gjoni zbulon e kë po e sjell klipin e ri (VIDEO) Ingrit Gjoni ka zbuluar prej ditësh se po punon për të sjellë këngën e saj më të re. Edhe pse i është përkushtuar pr
Dua Lipa sapo të dha mundësinë, ti mund të jesh pjesë e videoklipit të saj (VIDEO) Dua Lipa do të publikojë së shpejti një videoklip për këngën “Levitating”. Ajo ka hapur një “audicion” në TikTok nëpërmj
Më tërheqëse se asnjëherë, Genta Ismajli rikthehet kështu për klipin e ri (FOTO LAJM) Me anë të një videoje në llogarinë e saj, këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli ka lajmëruar projektin e radhës mu
Capital T prezanton klipin e ri, do ta mbyllë këtë verë shumë "nxhetë" (VIDEO) Pak ditë më parë, Capital T njoftoi publikimin e një projekti të ri muzikor, për të cilin ishte duke punuar. Ndjekësi
Luana tregon prapskenat, si ndryshoi papritur look në klipin e fundit (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Luana Vjollca solli një super bashkëpunim me këngëtarin latin Jay Santos. Projekti i tyre i r
Videoklip me Kejvinen dhe Megi Pojanin, Kida paralajmëron super hit (FOTO LAJM) Kida është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Një muaj më parë, ajo publikoi bashkëpunimin me
Arrestohet Kastro gjatë xhirimit të klipit të ri (FOTO LAJM) Kastro është prangosur nga autoritet për mos respektimin e masave. Kastro gjatë ditës së sotme kishte filluar xhirimi
Stealth dhe Vinz njoftojnë fansat për klipin e ri (VIDEO) Reperat e njohur shqiptar që jetojnë në Londër, Stealth dhe Vinz, janë në pritje të publikimit të klipit ri të ri muziko
Zajmina Vasjari rikthehet në treg pas katër vitesh, publikon pamje nga klipi (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari edhe pse prej kohësh i është përkushtuar familjes dhe biznesit, por megjithatë ka vendosur të rikthehet
A lindi Klea? Shumë shpejt ka klipin e ri gati Klea Huta po rikthehet më fuqishëm se asnjëherë më parë edhe pse ka pak ë është bërë nënë e një djali. Ajo po ndjek p
Ish banorja e "Big Brother" protagoniste në klipin e fundit të Noizy (VIDEO) Noizy prezantoi vetëm pak minuta më parë projektin e tij më të fundit "Digital Love". Klipi është xhiruar në vende pë
Shfaqet shumë joshëse, Melinda sjell klipin e ri (VIDEO) Melinda Ademi ka sjellur projektin e ri të titulluar "Nashta". E rrethuar me shumë vajza të tjera, kënga e re e Melin