999 rezultate për

klip

Jo vetëm vajzat e "Përputhen", zbulohet videoklipi ku ka marrë pjesë Bora Zemani (FOTO LAJM) Bora Zemani është sot padyshim një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Muajt e fundit duke qenë se moder
U shfaq me fustanin ku ishte stampuar p*rnostarja greke, Irin Qirjako sqaron të vërtetën “Nuse moj sorkadhe” është një nga këngët më të pëlqyera të Irini Qiriakos. Por ka një detaj në videoklip që këngëtarja e
Emisionet e tyre bëjnë namin, misteri pse Luana dhe Bora u "përjashtuan" nga klipi festiv (FOTO LAJM) “Top Media” ka publikuar edhe këtë Krishtlindje këngën e fundvitit, të shndërruar për 19 vite në një traditë të televizi
Videoklip me skena intime, pse vajza e biznesmenit fshiu këngën me Alban Ramosaj? (FOTO LAJM) Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë e ftuar Kleoniki Delijorgji, e cila i ka munguar prej disa kohësh Shqipërisë.
Shifra marramendëse, Mozzik dhe Getinjo shpenzojnë mijëra euro për veshjen në klipin e ri (FOTO LAJM) Vëllezërit Mozzik dhe Getinjo janë ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar. Ata janë bashkuar sërish dhe kanë
Këngëtarja shqiptare e humb fare, videoklipi i ri është më i egër nga ç'jemi mësuar Miley Cyrus dhe Dua Lipa bashkuan forcat për të sjellë këngën e tyre të parë "Prisioner" dhe nga ç'kemi parë deri tani,
Videoklip romantik me Shqipen, Mevlani tregon kujt nga vajzat e "Përputhen" ja dedikon këngën (FOTO LAJM) Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, u komentua gjatë së fundmi në rrjet pasi u shfaq në klipin e këngës së tij, me
"Makinat e mia i jap hua për klipet", Noizy "thumbon" kolegët (FOTO LAJM) Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre. Nuk dihet se
Gati lakuriq në videoklipe, Gold Ag e thotë hapur: Nuk kanë turp e tru! "Nëse zhveshja është civilizim, atëherë më të civilizuar se ne janë pulat, macja, qeni që ecin gjatë gjithë kohës zhvesh
Ndërpriten xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19, reagon Dua Lipa (FOTO LAJM) Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa janë ndërprerë, për sh
Dua Lipa thyen rregullat e Covid-19, policia ndërpret xhirimet e klipit (FOTO LAJM) Ylli i muzikës pop, shqiptarja Dua Lipa ka thyer rregullat e qeverisë britanike për kufizimin e lëvizjeve në kuadër të f
Renato Doko vjen me një klip të ri (VIDEO) Humoristi Renato Doko sapo ka publikuar klipin e ri të titulluar "Single". Djaloshi nga qyteti i Pogradecit përveç hu
Vetëm 15 mijë lekë të vjetra! Delinda zbulon se ku ka punuar për herë të parë (FOTO LAJM) Ndonëse sot është një nga aktoret më të paguara të skenës shqiptare, jeta e Delinda Dishës nuk ka qenë gjithmonë kështu.
Me foton më të bukur ndonjëherë, Ledri zbulon surprizën e klipit të ri (FOTO LAJM) Prej ditësh Ledri Vula ka paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili do të jetê një dedikim për vogëlushen e tij që
Alban Skënderaj i del në mbrojtje sekretares së Lleshajt: Më shqetëson mentaliteti Elena Pici është emëruar javën e kaluar si sekretare e Përgjithshme në Ministrinë e Brendshme pas dorëheqjes së Plarent
U shfaq papritur me fustan, ky është klipi i Gashit që po flasin të gjithë (VIDEO) Që Gashi është një artist guximtar dhe vizionar e dinim, por që do arrinte deri aty sa të shfaqej me fustan në videoklip
Me bikini mes parave, Morena bë kurioz ndjekësit për videoklipin me Stresin (VIDEO) Pak javë më parë, Morena Taraku dhe Stresi lajmëruan projektin më të fundit muzikor të titulluar ‘Bad Girl’. Pas disa pr
Fero vjen me bashkëpunim ndërkombëtar, por vëmendjen e rrëmben klipi i këngës (VIDEO) Fero kishte paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili u publikua dje pas mesnate. Kënga mban titullin “KaDeWe”,
Një minifilm me grabitje dhe maska, del më në fund videoklipi i Kidës (VIDEO) Pasi lajmëroi se ka mbledhur vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe kosovar, si Kejvina, Megi Pojani apo Arta Elezi,
Fshin lotët me para, Kida në klipin e ri siç nuk e keni parë asnjëherë (VIDEO) Prej kohësh po bën zhurmë klipi i ardhshëm i Kidës. Këngëtarja ka mbledhur vajzat seksi të showbizit për klipin e saj