999 rezultate për

klinsmann

ZYRTARE/ Klinsmann jep dorëheqje nga Hertha e Berlin-it Jurgen Klinsmann nuk do të jerë më trajner i Hertha Berlinit. Humbja që pësoi ndaj Mainz ka qenë edhe e fundit për t
Jurgen Klinsmann merr Granit Xhakën në Bundesligë te Hertha e Berlinit Granit Xhaka, në Bundesligë për të shpëtuar përfundimisht nga Arsenali. Sipas medieve kryesorë në Agnli dhe Gjermani (Bi
Klinsmannit i ikën nga duart fitorja (VIDEO) Jurgen Klinsmann ishte shumë pranë fitores së tij të parë në ndeshjen e dytë si trajner i Herthës së Berlinit, por të be
Ish-trajneri i Gjermanisë: Gnabry dhe Sane do ti shkatërrojnë kundërshtarët Anësorët e Gjermanisë, Serge Gnabry dhe Leroy Sane, do t’i shkatërrojnë mbrojtjet e ekipeve kundërshtarë, sipas ish-traj
Ish-legjenda e gjermane pranë stolit të Herdha Berlin Jurgen Klinsmann është gati të rikthehet në stol. Mediat gjermane bëjnë të ditur se ai pritet të marrë drejtimin e Herth
Klinsmann kritika të shpra në ndrejtim të Lëv Ish-trajneri i kombëtars së Gjermanisë, Jurgen Klismann mendon se trajneri aktual Lëv duhet të arrijë të paktën deri në
Klinsmann tregon me nostalgji kujtimet e bukura me Interin Ish-sulmuesi i Interit, Klinsmann mendon se periudha e tij te Interi do të mbetet një nga periudhat më të ndritshme në k
Shkarkohet Jurgen Klinsmann Presidenti i Federatës së Shteteve të Bashkuara të Futbollit ka deklaruar ditën e hënë zyrtarisht se Jurgen Klinsmann ës
Klinsmann në Premier League? Trajneri gjerman i kombëtares së SHBA-së, Jurgen Klinsmann, pritet të rikthehet në kontinentin europian për të drejtuar
Brazil-Gjermani, Klinsmann feston me pastë speciale Fitorja historike e Gjermanisë ndaj Brazilit në gjysmëfinalen e parë të "Brazil 2014" ka bërë që në rrjetet sociale të p
Wilmots: Fitore historike, Klinsmann: Howard fenomenal Një fitore historike. Kështu e pagëzoi trajneri i Belgjikës, Marc Wilmots suksesin kundër amerikanëve dhe ka të drejtë s
SHBA-Gjermani, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Një duel gjerman. I tillë do të jetë ai pask pask çasteve në Recife ku Gjermania e Joachim Low sfidon në një përballje d
Klose: Rekordi im, edhe falë Klinsmann-it Miroslav Klose ka arritur të barazojë rekordin e Ronaldos si golashënuesi më i mirë në Botëror me 15 gola, edhe falë tra
SHBA-Gjermani, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Një duel gjerman. I tillë do të jetë ai i Recifes ku Gjermania e Joachim Low sfidon në një përballje delikate Shtetet e
Gjermani-SHBA, Klinsmann: Mendoj vetëm vendin e parë Dy ditë para duelit mes Gjermanisë dhe SHBA-së, Jurgen Klinsman kërkon që të largojë çdo aludim për kompromis. Me një re
Klinsmann: Nuk e di se si luan Ronaldo i nervozuar! Trajneri i SHBA-ve, Jurgen Klinsmann nuk i trembet aspak forcës dhe aftësive të lojtarit më të mirë të Botës, Cristiano
SHBA, Klinsmann: Të përqëndruar te Portugalia Pas një fillimi ëndrrash me fitoren 2-1 kundër Ganës, vëmendja e amerikanëve është e përqëndruar totalisht tek Portugali
Klinsmann: Ia njoh pikat e dobëta Gjermanisë Trajneri gjerman i Kombëtares së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Jurgen Klinsman, ka folur për kundërshtarët e tij në
Klinsmann vazhdon si trajner i SHBA Juergen Klinsmann ka nënshkruar kontratë të re katërvjeçare për të mbetur si trajner i përfaqësueses së Shteteve të Bash
Klinsmann mposht Gjermaninë e tij (VIDEO) Jurgen Klisnmann fiton derbin me Joachim Low. Ose më mirë Shtetet e Bashkuara mposhtin Gjermaninë në miqësoren e mbrëshm