999 rezultate për

kliniken

Shpërthimi në Ferizaj, kjo është gjendja e 8 të lënduarve që po trajtohen në Kirurgjinë Plastike Drejtori i Klinikës së Kirurgjisë Plastikë në Qendrën e Klinikes Universitare të Kosovës (QKUK), Zenë Buja ka treguar pë
Nëna e Hashim Thaçit shtrohet në QKUK pas infektimit me COVID-19 Nëna e presidentit Hashim Thaçi, Hyra Thaçi, është shtruar në Klinikën Infektive në QKUK pasi është infektuar me COVID-1
Hetimi mbi vdekjen e Maradonës, policia bastis shtëpinë dhe klinikën e mjekut Policia në Argjentinë ka kontrolluar shtëpinë dhe klinikën private të Leopoldo Luque, mjekut të legjendës së futbollit D
Ish-mjeku i Maradonës akuzon klinikën ku argjentinasi u operua së fundi Alfredo Cahe, ish-mjeku personal i Diego Maradonës, kritikoi hapur vendimet e fundit të marra për shëndetin e ish-futbol
COVID-19/ Në gjendje të rëndë, dy gra shtatzëna shtrohen në Klinikën Infektive Dy gra shtatzëna janë duke u trajtuar në Klinikën Infektive të QKUK-së në Kosovë, pasi kanë rezultuar pozitiv me COVID-1
Koronavirusi i merr jetën 26 vjeçarit në Maqedoni Një 26 vjeçar nga qyteti i Kavadarit ka humbur jetën në Klinikën për Sëmundje Ngjitëse si paojë e infektimit me COVID-19
Infektohen me koronavirus tre infermiere në Klinikën Universitare në Shkup Tre infermiere nga Klinika Universitare në Shkup kanë testuar pozitive me koronavirus. Mësohet se janë infektuar përm
Muriqi zbarkon në Paideia, i nënshtrohet testeve mjekësore te Lazio Vedat Muriqi ka mbërritur në klinikën e Paideia për t’iu nënshtruar testeve mjekësore te Lazio. Muriqi kompletoi tran
Nëna e dy fëmijëve humb jetën në klinikën private, mjekët lihen të lirë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një 39 vjeçare ka humbur jetën në një klinikë private pasi kishte shkuar të
Shtimi i rasteve, QKUK ngre alarmin: Jemi stërngarkuar, rrezikojmë kolapsin Në Klinikën Infektive janë duke u trajtuar 111 pacientë me COVID-19, ku 6 pacientë janë në përkujdesje intensive dhe në
QKUK ngre alarmin: Shtimi i rasteve të reja do të na çojë drejt kolapsit Në Klinikën Infektive nw Kosovw janë duke u trajtuar 111 pacientë me COVID-19, ku 6 pacientë janë në përkujdesje intensi
Mbi 100 pacientë në Klinikën Infektive, si paraqitet situata e të infektarve në Kosovë Drejtoresha e Klinikës Infektive, Lindita Ajazaj-Berisha, tha se në këtë klinikë janë 110 persona, prej tyre gjashtë jan
85 pacientë të shtruar në spital, 6 prej tyre në gjendje kritike Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës aktualisht janë të shtrirë 85 pacientë me Covid-19, sëm
KOSOVË/ Vdes i moshuari në Klinikën Infektive, ishte i prekur nga koronavirusi Klinika Infektive e Qendres Klinike dhe Universitare e Kosovës njofton se sot më datë 23 qershor ka vdekur një 72 vjeçar
Pesë pacientë në gjendje të rëndë, si paraqitet situata në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive të QKUK-së, po trajtohen 79 pacientë. Prej tyre 65 raste janë me COVID-19. Sipas raportit 5 pre
Shënohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Kosovë Në Kosovë është shënuar viktima e 34 nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë në Kosovë njofton se viktima ishte ng
''Kam tre muaj që nuk takoj familjarët'', infermierja tregon rrezikun në Klinikën Infektive Kjo që shihni në foto është Arbërore Mërlaku, një ndër infermieret, që punon në Klinikën Infektive në QKUK dhe prej tre
Dy rëndë, si paraqitet sot situata e pacientëve në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës sot janë të hospitalizuar me coronavirus 12 pacientë.
Dy rëndë, si paraqitet situata e pacientëve në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive sot janë të hospitalizuar 21 pacientë, ndërsa prej tyre 12 janë me COVID-19. Nga raporti i Klin
21 pacientë në Klinikën Infektive, 1 në gjendje të rënduar Infektologja Vera Berisha-Ndreja thotë për KosovaPress se gjendja e pacientëve është e mirë, ndërsa gjatë ditës priten r