999 rezultate për

klinike

Thanë se ishte në klinikë psikiatrike, Miley Cyrus bën "twerk" veshur me bikini (VIDEO) Miley Cyrus është e njohur për energjinë e saj në vallëzim. Dhe këtë energji ajo e ka shfaqur edhe në instagram me fansa
Menjëherë pas spektaklit në Kosovë, Miley Cyrus përfundon në klinikë psikiatrike (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus, dhuroi një spektakël të paharrueshëm në Kosovë. Gjithçka i
E RËNDË/ 21-vjeçarja humb jetën pas ndërhyrjes estetike në hundë Një 21-vjeçare Italia ka humbur jetën pasi u fut në sallën e operacionit për të bërë një rimodelim estetik të hundës.
Filipçe: Nuk do të shkarkoj askënd Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot ka mohuar se do të pasojnë shkarkime të personave udhëheqës në spitalet e ven
Dy fëmijë në gjendje të rëndë Një djalosh i moshës 16 vjeçare dhe një i foshnjë 11 muajsh, me komplikime të rënda nga fruthi janë duke luftuar për jet
As konkurset nuk plotësojnë mungesat për staf në QKUK Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në vazhdimësi ka pasur mungesë të stafit të mesëm, përkatësisht të infermierë
Kjo është klinika që dyshohet për trafikim të organeve në Kosovë (VIDEO) Arrestohen 5 persona me dyshimin për trafikimin dhe të organeve dhe qelizave njerëzore Në këtë klinikë në Prishtinë
Policia zbarkon në një klinikë private, bëhej trafikim me organe njerëzore Pesë persona, punëtor të një klinike private në Kosovë, janë arrestuar nga ana e policisë me dyshimet se kanë kryer tran
Sekretet e klinikës së Barcelonës, ku po riaftësohet Ronaldo (FOTO LAJM) Më 19 maj 1921, Manuel Corachan, një kirurg i shquar dhe profesor universitar autoritar, themeloi klinikën private, që m
Pediatria në krizë, dy fëmijë flenë në një shtrat Sh.R. nga Prishtina është duke e shoqëruar djalin e saj nëntëmuajsh të shtrirë në Klinikën e Pediatrisë të QKUK-së. T
Fruthi merr një jetë në Shkup Një foshnjë gjashtë muajshe ka ndërruar jenë në Klinikën për Sëmundje Infektive në Shkup. Fëmija ka qenë në gjendje të r
Ministri tregon sa do të kushtojë Qendra Klinike Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot për portalin Fokus ka sqaruar se për ndërtimin e Qendrës Klinike është realiz
Mashtrim mizor, pas gjashtë vitesh mëson çfarë i bëri gruaja Kjo është historia e trishtueshme e një babai i cili pas disa vitesh zbuloi se djali i tij 6-vjeçar nuk ishte në fakt i
Disa kirurgë nuk i besojnë politikës, vazhdojnë grevën Ndonëse greva e profesionistëve shëndetësorë e cila ishte organizuar nga Federata Sindikale e Shëndetësisë, është ndërpr
Fëmijën e lindën me farëzim artificial, babai merr vesh të vërtetën tronditëse Kjo është historia e trishtueshme e një babai i cili pas disa vitesh zbuloi se djali i tij 6-vjeçar nuk ishte në fakt i
Nuk do ta besoni, çaji i rusit po dërgon shqiptarët e Kosovës në spital Numri më i madh i pacientëve që kërkojnë trajtim në Kirurgjinë Plastike në QKUK, janë ata me djegie të ndryshme. E djegi
Ngjarja e tmerrshme që hodhi dritë mbi skandalin në SHBA Një mami, e cila quhej Yu fen Wang dhe jetonte në Qweens, punonte në një klinikë private, e cila mundësonte shërbime për
Gjurmë gjaku, i vihet flaka klinikës dentare në Tiranë Një klinikë dentare në zonën e Laprakë është djegur gjatë natës. Nga raportimet e para mësohet se në vendngjarje janë
Lindën fëmijën me farëzim artificial, babai merr vesh të vërtetën tronditëse Kjo është historia e trishtueshme e një babai i cili pas disa vitesh zbuloi se djali i tij 6-vjeçar nuk ishte në fakt i
Pësoi vdekje klinike, aktori tregon çfarë pa në ato minuta Një aktor 60-vjeçar nga Peckham në Londër, Shiv Grewal, përjetoi vdekje klinike për 7 minuta si pasojë e një ataku kardi