999 rezultate për

klinika

Klinikat në QKUK të cilat shërbyen për pacientët me COVID-19 i kthehen normalitetit hërbimi Spitalor Klinik e Universitar i Kosovës ka bërë të ditur se klinikat interne të cilat kanë shërbyer për trajtimi
Filipçe: Na pret periudhë kritike, në dispozicion do të jenë edhe kapacitetet e të gjitha spitaleve dhe klinikave private Kjo periudhë është me të vërtetë kritike. Po presim periudhë në të cilën numri i sapodiagnostikuarve nga Kovid-19 do
COVID-19, edhe sa pacientë të prekur mund t’i pranojë QKUK’ja? Ushtruesi i detyrës së drejtorit të Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Saudin Maliqi, në një intervis
Filipçe: Në Strumicë e Kumanovë nuk ka shtretër të lirë Minsitri i shëndetësisë Venko Filipce tha se në të gjitha spitalet përveç në Strumicë dhe Kumanovë ka shtretër të lirë p
Klinika Infektive vetëm 8 vende të lira për pacientë Kapacitetet spitalore janë zvogëluar dukshëm për një kohë të shkurtër pasi në secilën nga pesë ditët e fundit në vendin
Klinika Infektive rrethohet nga Policia, nuk dihet arsyeja Policia e Kosovës ka rrethuar Klinikën Infektive të QKUK-së. Ende nuk dihet arsyeja e pranisë së tyre. Kujtojmë që
Veliaj dëmtohet në këmbë gjatë futbollit: Eci si zdroms! (FOTO LAJM) Gjatë një ndeshjeje futbolli me miqtë e tij kryebashkiaku Erion Veliaj duket se ka pësuar edhe një dëmtim në këmbë. P
KOSOVË/ Vdes i moshuari në Klinikën Infektive, ishte i prekur nga koronavirusi Klinika Infektive e Qendres Klinike dhe Universitare e Kosovës njofton se sot më datë 23 qershor ka vdekur një 72 vjeçar
Vdes një tjetër person nga COVID-19 në Kosovë Edhe një person ka vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur Klinika Infektive. Sipas n
Klinika ruse nxjerr "zbuluar" Arbenitën, i publikon të gjitha operacionet modeles (FOTO LAJM) Nëse së fundmi po kërkoni modelen Arbenita Ismajli në rrjetet sociale dhe nuk po e gjeni, në rrjet po qarkullon arsyeja
Rrëfime nga Klinika infektive në Shkup ku luftohet me Covid 19 (VIDEO) Ekipi i televisionit Telma ka realizuar reportazhe në Klinikën Infektive në Shkup, ku kanë paraqitur pamje tmerruese nga
Hapen berberët dhe klinikat dentare, zgjerohet harta e zonave të gjelbra Prej ditës së sotme do të lejohen të zhvillojnë aktivitetin e tyre parukeritë, berberët, klinikat dentare dhe dyqanet në
Manastirliu sqaron hapjen e sistemit shëndetësor: Kur do të zgjerohet fasha e orarit në poliklinika Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu u shpreh sot se hapja e sistemit shëndetësor do të jet
Hapen lokalet, parukeritë e klinikat dentare por Rama bën paralajmërin e fortë(FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar edhe njëhere vendimet e qeverisë për hapjen e vendit gjatë pandemisë së COVID-19.
Ndërron jetë nga koronavirusi 73 vjeçarja, shkon në 20 numri i viktimave në Kosovë dhe një grua me koronavirus ka vdekur në Kosovë, duke e çuar në 20 numrin e përgjithshëm të viktimave në vendin tonë.
Foshnja 4 muajshe fiton betejën me COVID 19, priten rezultatet e nënës Klinika Infektive në Shkup ka reaguar pas kritikave kritikat nga nëna e foshnjës katër muajshe që u infektua me koronavi
Klinika Infektive jep detaje rreth gjendjes së pacientëve me COVID-19 Drejtoresha e Klinikës Infektive, Lindita Ajazaj-Berisha, në një konferencë për media ka bërë të ditur se kohëve të fund
Njoftim i rëndësishëm: Dentistët që hapin klinikat do t'u hiqet licensa për 6 muaj Ndëshkim i rëndë me heqjen e licencës për gjashtë muaj për gjithë ata që hapin klinikat dentare në kushtet e emergjencës
Shkon në 126 numri i të prekurve nga pandemia në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se është konfirmuar një rast i ri me koronavirus në Ko
Drejtonin pacientët në klinikat private, pezullohen dy mjekët Pezullohen mjekët pas denoncimit në Fiks Fare, ku gjatë orarit të punës shërbenin në klinikat e tyre private. Pas den