999 rezultate për

klinik

QKUK ngre alarmin: Shtimi i rasteve të reja do të na çojë drejt kolapsit Në Klinikën Infektive nw Kosovw janë duke u trajtuar 111 pacientë me COVID-19, ku 6 pacientë janë në përkujdesje intensi
Mbi 100 pacientë në Klinikën Infektive, si paraqitet situata e të infektarve në Kosovë Drejtoresha e Klinikës Infektive, Lindita Ajazaj-Berisha, tha se në këtë klinikë janë 110 persona, prej tyre gjashtë jan
Veliaj dëmtohet në këmbë gjatë futbollit: Eci si zdroms! (FOTO LAJM) Gjatë një ndeshjeje futbolli me miqtë e tij kryebashkiaku Erion Veliaj duket se ka pësuar edhe një dëmtim në këmbë. P
85 pacientë të shtruar në spital, 6 prej tyre në gjendje kritike Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës aktualisht janë të shtrirë 85 pacientë me Covid-19, sëm
KOSOVË/ Vdes i moshuari në Klinikën Infektive, ishte i prekur nga koronavirusi Klinika Infektive e Qendres Klinike dhe Universitare e Kosovës njofton se sot më datë 23 qershor ka vdekur një 72 vjeçar
Vdes një tjetër person nga COVID-19 në Kosovë Edhe një person ka vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur Klinika Infektive. Sipas n
Klinika ruse nxjerr "zbuluar" Arbenitën, i publikon të gjitha operacionet modeles (FOTO LAJM) Nëse së fundmi po kërkoni modelen Arbenita Ismajli në rrjetet sociale dhe nuk po e gjeni, në rrjet po qarkullon arsyeja
Pesë pacientë në gjendje të rëndë, si paraqitet situata në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive të QKUK-së, po trajtohen 79 pacientë. Prej tyre 65 raste janë me COVID-19. Sipas raportit 5 pre
Shënohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Kosovë Në Kosovë është shënuar viktima e 34 nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë në Kosovë njofton se viktima ishte ng
Rrëfime nga Klinika infektive në Shkup ku luftohet me Covid 19 (VIDEO) Ekipi i televisionit Telma ka realizuar reportazhe në Klinikën Infektive në Shkup, ku kanë paraqitur pamje tmerruese nga
''Kam tre muaj që nuk takoj familjarët'', infermierja tregon rrezikun në Klinikën Infektive Kjo që shihni në foto është Arbërore Mërlaku, një ndër infermieret, që punon në Klinikën Infektive në QKUK dhe prej tre
Dy rëndë, si paraqitet sot situata e pacientëve në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës sot janë të hospitalizuar me coronavirus 12 pacientë.
Dy rëndë, si paraqitet situata e pacientëve në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive sot janë të hospitalizuar 21 pacientë, ndërsa prej tyre 12 janë me COVID-19. Nga raporti i Klin
21 pacientë në Klinikën Infektive, 1 në gjendje të rënduar Infektologja Vera Berisha-Ndreja thotë për KosovaPress se gjendja e pacientëve është e mirë, ndërsa gjatë ditës priten r
Hapen berberët dhe klinikat dentare, zgjerohet harta e zonave të gjelbra Prej ditës së sotme do të lejohen të zhvillojnë aktivitetin e tyre parukeritë, berberët, klinikat dentare dhe dyqanet në
Dy rëndë, si paraqitet situata e pacientëve në Klinikën Infektive Aktualisht në Klinikën Infektive janë të hospitalizuar 17 persona, prej tyre nëntë ende vazhdojnë të jenë pozitiv me COV
Infermierja e Klinikës Infektive rrëfen frikën dhe rrezikun që ka parë nga koronavirusi Fetije Hyseni, infermiere në Klinikën Infektive, kishte shumë frikë kur filloi të merret me personat të sëmurë me COVID-
Manastirliu sqaron hapjen e sistemit shëndetësor: Kur do të zgjerohet fasha e orarit në poliklinika Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu u shpreh sot se hapja e sistemit shëndetësor do të jet
Epidemiologu në Maqedoni: Ato që nuk e besojnë coronavirusin le të shkojnë në Klinikën Infektive të shohin se si humbet jeta (VIDEO) Epidemiologu Dragan Danillovska në itnervistë për TV24 ju bëri thirrje atyre personave që nuk besojnë coronavirusin të s
Hapen lokalet, parukeritë e klinikat dentare por Rama bën paralajmërin e fortë(FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar edhe njëhere vendimet e qeverisë për hapjen e vendit gjatë pandemisë së COVID-19.