999 rezultate për

klinik

Te akuzuarit e PSP-së hapin dosje në psikiatrinë e Shkupit Pjesa më e madhe e zyrtarëve të dyshuar dhe akuzuar nga PSP, kanë hapur dosje në klinikën e psikiatrisë në Shkup, njfoto
Janeva fillon hetimin për tenderët e klinikës së Manastirit Prokurorët e Speciales në Maqedoni kanë hyrë në Spitalin klinik në Manastir, për të mbledhur më shumë informacione mbi p
Trazirat në Maqedoni, 8 persona dërgohen në klinikat e Shkupit Shtatë persona me dëmtime në kokë dhe një me lëndim të gjurit janë pranuar sonte në Klinikën për sëmundje kirurgjike “Sh
Incident në poliklinikë, pacientët rrahin policin Një incident i pazakontë ka ndodhur në poliklinikën "Gjorçe Petrov", rreth orës 23:05 të mbrëmjes, pasi disa pacientë ka
Ujërat e zeza "notojnë" në poliklinikën e Shkupit Dhjetra pacientë janë revoltuar për shkak të një difekti të madh i cili bën kalimin e ujërave të zeza të poliklinikës Çe
ALARMI/ Dyfishohet numri i të sëmurëve me kancer në Kosovë Në Klinikën e Onkologjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, sipas raportit tremujor të punës, raporton se ka p
Bombardohet spitali ku mjekoheshin të mbijetuarit e sulmit kimik në Siri (FOTO & VIDEO) Spitali ku ishin shtruar të lënduarit e sulmit kimik në provincën siriane Idlib, është bombarduar. Lajmin e kanë konfirm
Mjekët kërcejnë rreth pacientit pa ndjenja në sallën e operimit (VIDEO) Pesë mjekë janë filmuar në një video të “egër” duke u tallur me një person të shtrirë në një krevat kirurgjie. Grupi
Iu dogj makina se denoncoi mosfunksionimin e mamografisë, ja kush është radiologu i Vlorës(FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit të sotëm në Poliklinikën e Vlorës, një makinë u përfshi nga flakët duke shkatërruar plotësis
‘S’del që këtu’, si shpëtoi nga pengmarrja dentisti në Tiranë Janë zbardhur detaje të reja nga pengmarrja që ndodhi në mes të Tiranës. Personi që u mbajt peng është identifikuar si d
Të shtëna në Batincë te Shkupit, një person i plagosur Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në fshatin Batincë të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 18.10 t
Gjyshja kthen nipin në klinikë sepse ishte i shëmtuar Pamja ka shumë rëndësi, të paktën për disa njerëz pasi ndikon në vendime të rëndësishme madje dhe në vendimin e mospran
Kush do ta ndërtojë klinikën e re, LSDM apo VMRO (VIDEO) Kanë kaluar pothuajse 3 vite që kur VMRO-DPMNE premtoi ndërtimin e Qendrës së re klinike në Shkup, edhe pse ende nuk duk
Klinika fekondon vezët e 26 grave me spermën e gabuar Qendra mjekësore universitare në Utrecht të Holandës, ka pranuar se ka bërë një gabim procedurial, duke fekonduar vezët
Klinika holandeze fekondon vezët e 26 grave me spermën e gabuar Qendra mjekësore universitare në Utrecht pranon “gabimin procedurial”, gabim i cili do t’u kushtojë atësinë 26 çifteve t
I la 11 muaj pa rroga, mjekët në Shkup mbyllin drejtorin në zyrë Punonjësit e klinikës stomatologjike në Shkup, mjekët, dhe personeli kanë mbyllur ditën e sotme drejtorin ekonomik në z
Gripi mbush pediatrinë, mjekët: Shkoni në klinikat e lagjeve! Virozat e ndryshme që qarkullojnë por edhe virusi i gripit kanë bërë që urgjenca dhe shërbimi i peditarisë në QSUT të te
Klinika Dermo-Estetike VIVIA, tani në një vendodhje të re! Vivia, emri më i njohur në fushën e dermo-estetikës në vend, që prej këtij muaji i bashkohet gjigandit të mjekësisë dhe
28-vjeçari në Tetovë goditet nga plumbi “qorr” teksa ishte me gruan dhe foshnjën në makinë Një 28-vjeçar nga Tetova, me inicialet Z.P., është plagosur nga një plumb qorr ditën e djeshme rreth orës 15:00 teksa ud
Sadiku po rikuperohet në klinikën e Juventusit (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares sonë Armando Sadiku është duke kryer fazën e rehabilitimit pas ndërhyrjes kirurgjikale që kreu në