999 rezultate për

klinik

Hetimi mbi vdekjen e Maradonës, policia bastis shtëpinë dhe klinikën e mjekut Policia në Argjentinë ka kontrolluar shtëpinë dhe klinikën private të Leopoldo Luque, mjekut të legjendës së futbollit D
Ish-mjeku i Maradonës akuzon klinikën ku argjentinasi u operua së fundi Alfredo Cahe, ish-mjeku personal i Diego Maradonës, kritikoi hapur vendimet e fundit të marra për shëndetin e ish-futbol
Filipçe: Na pret periudhë kritike, në dispozicion do të jenë edhe kapacitetet e të gjitha spitaleve dhe klinikave private Kjo periudhë është me të vërtetë kritike. Po presim periudhë në të cilën numri i sapodiagnostikuarve nga Kovid-19 do
COVID-19/ Në gjendje të rëndë, dy gra shtatzëna shtrohen në Klinikën Infektive Dy gra shtatzëna janë duke u trajtuar në Klinikën Infektive të QKUK-së në Kosovë, pasi kanë rezultuar pozitiv me COVID-1
COVID-19, edhe sa pacientë të prekur mund t’i pranojë QKUK’ja? Ushtruesi i detyrës së drejtorit të Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Saudin Maliqi, në një intervis
Filipçe: Në Strumicë e Kumanovë nuk ka shtretër të lirë Minsitri i shëndetësisë Venko Filipce tha se në të gjitha spitalet përveç në Strumicë dhe Kumanovë ka shtretër të lirë p
Bino: Çfarë duhet të bëjë pacienti nëse testi del negativ, por ka shenja klinike Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar sot futjen e testeve të shpejta në vendin tonë, të cilat do mund të kryhen pra
Brataj thirrje qytetarëve: Kujdes me këtë ilaç, nuk autorizohet për Covid-19 Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj u bën apel qytetarëve që të kujdesshëm në përdorimin e medikamenteve antivira
Koronavirusi i merr jetën 26 vjeçarit në Maqedoni Një 26 vjeçar nga qyteti i Kavadarit ka humbur jetën në Klinikën për Sëmundje Ngjitëse si paojë e infektimit me COVID-19
Infektohen me koronavirus tre infermiere në Klinikën Universitare në Shkup Tre infermiere nga Klinika Universitare në Shkup kanë testuar pozitive me koronavirus. Mësohet se janë infektuar përm
Si të kujdeseni për gjinjtë tuaj, në varësi të moshës që keni Si për çdo sëmundje, edhe në rastin e kancerit të gjirit, parandalimi është shumë më mirë sesa kurimi. Për t’u kujdesur
Tentoi të mbyste dy persona në një klinikë, shqiptarja dënohet me burg dhe dëbohet nga Zvicra Një shqiptare vetëm 21 vjeçe ka tentuar të mbysë dy pacientë në klinika psikiatrike. Këtë e ka bërë në mënyrë që të tran
Klinika Infektive vetëm 8 vende të lira për pacientë Kapacitetet spitalore janë zvogëluar dukshëm për një kohë të shkurtër pasi në secilën nga pesë ditët e fundit në vendin
Muriqi zbarkon në Paideia, i nënshtrohet testeve mjekësore te Lazio Vedat Muriqi ka mbërritur në klinikën e Paideia për t’iu nënshtruar testeve mjekësore te Lazio. Muriqi kompletoi tran
Nëna e dy fëmijëve humb jetën në klinikën private, mjekët lihen të lirë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një 39 vjeçare ka humbur jetën në një klinikë private pasi kishte shkuar të
Një tjetër shtet njofton gjetjen e vaksinës kundër koronavirusit Kuba lajmëron nisjen gjatë javës që vjen të testeve klinike, sa i takon vaksinës që pretendon se ka zbuluar kundër koron
Politikani serb rreh barbarisht me raketë tenisi pronarin e një klinike Lideri i Partisë Liberal Demokrate në Serbi, Çedomir Jovanoviç është përfshirë në akte dhune pasditen e sotme. Mediat
"Në zemër të koronavirusit", brenda Klinikës Infektive në Prishtinë (VIDEO) Prej 13 marsit të këtij viti, Kosova bashkëjeton me COVID-19, sëmundja që paralizoi botën. Koronavirusi është ngulitur n
PD sulmon qeverinë: Mungojnë tamponët, nuk janë kryer testimet për pacientët me simptoma Partia Demokratike ka ngritur akuza ndaj ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Nëpërmjet ish deputetit Bardh
Klinika Infektive rrethohet nga Policia, nuk dihet arsyeja Policia e Kosovës ka rrethuar Klinikën Infektive të QKUK-së. Ende nuk dihet arsyeja e pranisë së tyre. Kujtojmë që