999 rezultate për

klikuar

Besojeni ose jo, por këto janë 3 këngët më të klikuara të "Këngës Magjike" 2019 (VIDEO) Këtë vit, në Festivalin “Kënga Magjike” janë rikthyer si pjesëmarrës artiste si Besa Kokëdhima dhe Eneda Tarifa, që mung
Bie nga froni “Të ka lali shpirt”! Ju prezantojmë këngën shqip më të klikuar në YouTube (VIDEO) “Të ka lali shprit” tashmë nuk është kënga shqip më e klikuar e YouTube. Kënga e cila u publikua në janar të vitit 20
Mozzik “dhëmb për dhëmb” me Ledrin, kush është reperi më i klikuar i kësaj vere (FOTO LAJM) Sezoni veror i këtij viti ka qenë i mbushur me projekte të reja muzikore nga artistët shqiptar. Pjesa më e madhe e këngë
Këto janë 10 videoklipet shqiptare më të klikuara të vitit 2018 Me siguri të gjithë prej jush i keni klikuar të paktën 1 herë këto videoklipe të cilat kanë arritur shifra marramendëse
Kantautori injoron publikisht këngën më të klikuar shqiptare: "Të ka lali shpirt, pa kualitet" Genc Salihu u bë edhe më shumë i njohur në Shqipëri pasi u bë pjestar i jurisë në The Voice. Ama i ftuar këtë herë n
Fenomeni që pushtoi botën, kënga më e klikuar në botë rrëmben 7 çmime Guinness Padyshim që kënga "Despacito" ka thyer shumë rekorde deri më sot dhe ka arritur shifrën marramendëse 5.6 miliardë klikim
Kjo është videoja më e klikuar në historinë e Facebook-ut (VIDEO) Nëse kishit menduar se videoja më e klikuar në historinë e rrjetit social do të tregonte ndonjë çmenduri, apo diçka teje
Mariza injoron këngën më të klikuar shqiptare: S’do e këndoja as për 10 milionë Këngëtarja Mariza Ikonomi e ftuar në “Thumb” i është përgjigjur disa pyetjeve të shpejta. Njëra prej tyre ishte ajo
Shakira, artistja më e klikuar në “YouTube” për vitin 2017 Viti 2017 ka qenë viti i sukseseve për shumë këngëtarë në mbarë botën, hitet e të cilëve kanë pushtuar top listat muziko
Kjo është fjala më e klikuar në Google për vitin 2017 Uragani Irma ishte fjala më e kërkuar për vitin 2017 si në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ashtu edhe në nivelin global,
Taylor Swift thyen çdo rekord me "Look what you made me do" Këngëtarja Talor Swift njihet për natyrën saj misterioze dhe shpeshherë edhe të fshehtë. Por këtë herë Taylor ka ven
Ndalohet transmetimi i "Despacito", arsyeja e pabesueshme Shteti i Malajzisë është i pari shtet në botë i cili ka ndaluar rreptësisht dëgjimin e këngës më të klikuar ndonjëherë
Shikoni videon më të klikuar në Facebook (VIDEO) Rrjeti social Facebook kohët e fundit është duke i dhënë përparësi videove, kjo edhe për faktin që videot janë më tërheq
Videoja për Shqipërinë nga David Guetta ndër më e klikuara (VIDEO) Kënga e këtij Evopiani vjen me videoklipe për të gjitha kombëtaret pjesëmarrëse. Kjo mënyrë është e mire menduar që k
Kënga Magjike/ Flori Mumajezi këngëtari më i klikuar në youtube Këngëtari Flori Mumajezi ka qenë më i votuari në rrjete sociale. Kënga e tij me titull “Me fjalë të vogla” , ka qenë
Ja kush janë fotot më të klikuara për 2014 (FOTO LAJM) Një qytet i tërë i përmbytur, apo njerëz të cilët luftojnë me flakët e zjarrit, një pjesë e botës që është në luftë, një
YouTube, ja videot më të klikuara për 2014-ën (VIDEO) YouTube ka publikuar listën e videove më hit të vitit 2014, dhe në krye të videove kryesore të kësaj liste gjendet ajo e
A mund të fitosh para nga interneti? Bota online të jep shumë mundësi për të bërë para. Disa janë të ligjshme, e disa të tjera jo, por në botën virtuale të g
Top 10 më të klikuarit e sportit në Spanjë (FOTO LAJM) Michael Schumacher, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi janë sportistët më të klikuar të vitit në motorrët e kërkimit të
Më e klikuara, thyen rekord reklama e Duchovnyt Një reklamë e realizuar nga aktori David Duchovny, aktualisht është kthyer ndër më të klikuarat në internet. Kjo është d