999 rezultate për

klikime

Video e Kejvinës "tërboi" rrjetin, modelja arrin rekord klikimesh në Instagram (FOTO&VIDEO) Vetëm pak më parë modelja shumë e bujshme shqiptare, Kejvina Kthella publikoi në Instagramin e saj një video tepër tundu
Vërshuan klikimet, Ermali dhe Butrinti risollën hitin "Për një dashuri" (VIDEO) Dy këngëtarët mjaft të dashur për publikun, Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri kanë bashkuar forcat dhe ashtu sikurse ki
Kush është këngëtarja shqiptare që ka arritur një miliardë klikime në Youtube? (VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të suksesshme shqiptare. Por duket se kënga New Rules i ka sj
Kush është këngëtarja shqiptare që ka arritur një miliardë klikime në Youtube? (VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të suksesshme shqiptare. Por duket se kënga New Rules i ka sj
"Ble klikimet": Sabri Fejzullahu sqaron deklaratën kundër Flori Mumajesit Në “E diell” (10 nëntor), Sabri Fejzullahu sqaroi deklaratën e pak muajve më parë, ku ndër të tjera u shpreh se “Flori M
Mozzik “dhëmb për dhëmb” me Ledrin, kush është reperi më i klikuar i kësaj vere (FOTO LAJM) Sezoni veror i këtij viti ka qenë i mbushur me projekte të reja muzikore nga artistët shqiptar. Pjesa më e madhe e këngë
Me këngën e vjetër por Shkëndije Muja, Sabiani dhe Marseli thyejnë rekord (FOTO LAJM) Rreth 4 vite më parë bashkëpunimi i Shkëndije Muaj me Sabianin dhe Marselin solli një ndër këngët më të klikuara shqipta
"Bum" klikimesh, Dhurata Dora thyen rekord (FOTO LAJM) Ndryshe nga kwngwtarwt e tjerw shqiptwtar Dhurata Dora korri sukses qw nw publikim e kwngws sw saj tw parw. Ajo mori vwm
Kënga arrin 100 milion klikime, reagon Dhurata Dora (VIDEO) Projekti i fundit i Dhuata Dorës "Zemër" që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur algjerian, Sool King me tu publik
Mesa duket "Deja vu"-ja e Kidës dhe Lyrical Son do të jetë hiti i verës ( FOTO & VIDEO) Para dy ditësh Kida ka paralajmëruar bashkëpunimin me Lyrical Son – më këngën e titulluar “Déjà vu”. Para pak minuta
Ky person neveriti botën, pas motrës puth edhe të ëmën për klikime në Youtube (FOTO LAJM) Chris Monroe, një djalë nga SHBA, që ka një kanal në Youtube ku bën rrengje me kamera të fshehta, çuditi dhe neveriti me
Kënga e re e Dhurata Dorës "Zemër"merr mbi 6 milion klikime në dy ditë (VIDEO) Dhurata Dora ka sjell projektin e ri ‘Zemër’ në bashkëpunim me reperin francez, Soolking. Dhurata Dora ka publikuar k
Akuzat për blerje klikimesh, edhe moderatori i kthehet Florit Duket se Flori nuk i ka përballuar mirë akuzat që iu bënë LIVE për blerje klikimesh. Pas Sabri Fejzullahut, ai ka sul
E akuzoi për blerje klikimesh, Flori i përgjigjet Sabri Fejzullahut Sabri Fejzullahu deklaroi ditën e sotme se këngëtarët shqiptarë blejnë klikime dhe kjo vihet re sesi marrin 3 milionë kl
"Ke blerë klikimet", Flori Mumajesi shpërthen ndaj akuzave të Sabri Fejzullahut (VIDEO) Flori Mumajesi ka arritur që prej vitesh të jetë një nga këngëtarët më të pëlqyer në Shqipëri sidomos nga rinia. Por
22 milion klikime brenda një dite, nami me trailer-in e Game Of Thrones (VIDEO) Kushdo që është ndjekës i zjarrtë i një prej prodhimeve më të suksesshme kinematografike të kohëve të fundit, e kupton s
Mbi 100 milionë klikime, për cilat këngë shqiptare vdesin të gjithë (VIDEO) Kur vjen puna te klikimet në Youtube cdo gjë has një debat të madh por duam sduam ne, masin suksesin e artistëve. Mom
E pandalshme, Luana sfidon hapur gjithë moderatorët shqiptarë (FOTO LAJM) Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka bërë shumë bujë. Dhe mesa duket Luana edhe pasi e mbyll
"Bum" klikimesh, humoristi Renato Doko publikon këngën e re (VIDEO) Rrjete sociale janë bërë një mënyrë tepër e mirë promovimi, ku çdo kush mund të shperhi talentin e vet në mënyrën që dës
Këto janë 10 videoklipet shqiptare më të klikuara të vitit 2018 Me siguri të gjithë prej jush i keni klikuar të paktën 1 herë këto videoklipe të cilat kanë arritur shifra marramendëse