999 rezultate për

klientet

S*ks për 3 mijë lekë! Punëtorja zbardh skemën e p*ostitucionit në qendrën e masazhit Në Gjykatën e Tiranës ka përfunduar i pandehur administratori i qendrës estetike “M*** C****”, e ndodhur në rrugën “Marg
Gati 500 raste me COVID-19 vetëm sot, Basha: Faji është i Ramës! Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar për situatën alarmante të shifrave në rritje të Covid-19. Bash
Raiffeisen Bank anullon mijëra karta krediti, klientët ankohen se po penalizohen Raiffeisen Bank ka anulluar sot mijëra karta krediti të cilat kanë akoma afat, si pjesë e ndryshimit të sistemit të bren
Ky restorant ka vetëm një tavolinë, klientët rezervojnë një vit para “Vetëm për dy”. Kështu quhet restoranti italian që krijon kujtime të veçanta për vizitorët e tij romantikë, duke u mundë
Pas protestave Gjermania merr vendimin: Hapen shtëpitë publike, si do priten klientët Protestat e punonjëseve dhe punonjësve të seksit u kurorëzuan me sukses. Bordeleve në pesë lande të Gjermanisë u lejohet
S*ks me klientët në sy të vajzës së mitur, si u arrestua në hotel 40 vjeçarja Një grua 40-vjeçare, është arrestuar në flagrancë mbrëmjen e 30 Korrikut. Bashkë me të u vu në pranga edhe një 25-vjeçar
Lokalet gati për klientët, qytetarët mirëpresin heqjen e orës policore (VIDEO) Në kafiteritë e Shkupit po bëhen përgatitjet e fundit një ditë para se të hapen për klientët. Këta të rinj po sistem
Klientët në 2 m distancë, personeli me maska dhe doreza, ja si do rikthehen në punë baret e restorantet Prej datës 18 maj do të fillojë hapja e bareve dhe restoranteve në Shqipëri. Portali qeveritar E-albania ka publikuar
Nën masa të rrepta sigurie, si do të hapen me datë 18 maj baret në Shqipëri(FOTO LAJM) Baret dhe restorantet në Shqipëri priten të hapen pas datës 18 maj me masa të rrepta sigurie. Asgje nuk do jetë më si
Godet ashpër policia, gjobit me 100 milionë lekë lokalin e nga 100 mijë lek klientët Pas shumë paralajmërimesh, inspektorët e terrenit kanë konstatuar rihapjen e një subjekti “bar kafe” për të disatën herë
Vodafone Albania në mbështetje të klientëve gjatë emergjencës së krijuar nga Covid-19 Përhapja e COVID-19 në Shqipëri dhe masat e prezantuara nga qeveria për të kufizuar përhapjen e infektimit, kanë ndrysh
KORONAVIRUSI/ Sa më pak kontakt me kartëmonedhat! Koronavirusi është kthyer në kryefjalën e çdo dite. Organizata Botërore e Shëndetësisë në vazhdimësi jep këshilla të vaz
WhatsApp me risi të re, çfarë iu ofrohet përdoruesve WhatsApp vjen me një risi interesante për pronarët e pajisjeve Android. Thirrja në pritje. Këto ditë funksioni do të jet
"Zogu" siguronte klientët, rrëfehet punonjësja për të rritur: Jam jetime Ditën e djeshme policia e Tiranës i dha fund një grupi të dyshuar për aktivitete prostitucioni. Policia arrestoi 4 pe
Zbulohen pazaret se si zhvaten klientët: Thuaji 200 euro Zogë dhe Iva janë dy 21-vjeçare që së bashku me dy djem të moshës së tyre do të gjykohen nga gjykata e kryeqytetit për a
Në këtë lokal klienti nuk ka gjithnjë të drejtë, kush thyen rregullat “fluturon” jashtë Nëse në të gjithë botën, klienti ka gjithnjë të drejtë, në këtë bar në Tokyo ndodh e kundërta. Nëse klientët nuk i bi
ALBtelecom shton bashkëpunimin me Postën Shqiptare ALBtelecom ndërmerr një bashkëpunim strategjik afatgjatë me Postën Shqiptare. Përmes tij synohet rritja e mundësive për
I frymëzuar nga Hazbi Kasaj, kryebashkiaku sugjeron ndërtimin e kabinave të seksit pranë aeroportit Aeorporti Tempelhof ka parë zhvillime të rëndësishme në gjermani, që nga shërimi si fushë ajrore për nazistët gjatë Luft
Shkatërrohen dy banda shqiptare rivale me njëra-tjetrën, sillnin vajza si turiste dhe i prostituonin (FOTO LAJM) Policia italiane ka publikuar pamjet e operacionit "Fossalta" që ka zhvilluar mëngjesin e sotëm në Modena. Dy banda shq
Në pranga pronari i një lokali, shpërndante kokainë te klientët Arrestohet në flagrancë një pronar i një lokali nate pasi shpërndante kokainë në lokal për klientët, kapen dhe ndalohen