999 rezultate për

kliente

Ky restorant ka vetëm një tavolinë, klientët rezervojnë një vit para “Vetëm për dy”. Kështu quhet restoranti italian që krijon kujtime të veçanta për vizitorët e tij romantikë, duke u mundë
Pas protestave Gjermania merr vendimin: Hapen shtëpitë publike, si do priten klientët Protestat e punonjëseve dhe punonjësve të seksit u kurorëzuan me sukses. Bordeleve në pesë lande të Gjermanisë u lejohet
Raiola flet për të ardhmen e klientëve të tij Mino Raiola është një nga agjentët më me ndikim në botën e futbollit, pasi përfaqëson emra të njohur të këtij sporti si
S*ks me klientët në sy të vajzës së mitur, si u arrestua në hotel 40 vjeçarja Një grua 40-vjeçare, është arrestuar në flagrancë mbrëmjen e 30 Korrikut. Bashkë me të u vu në pranga edhe një 25-vjeçar
Lokalet gati për klientët, qytetarët mirëpresin heqjen e orës policore (VIDEO) Në kafiteritë e Shkupit po bëhen përgatitjet e fundit një ditë para se të hapen për klientët. Këta të rinj po sistem
Klientët në 2 m distancë, personeli me maska dhe doreza, ja si do rikthehen në punë baret e restorantet Prej datës 18 maj do të fillojë hapja e bareve dhe restoranteve në Shqipëri. Portali qeveritar E-albania ka publikuar
Nën masa të rrepta sigurie, si do të hapen me datë 18 maj baret në Shqipëri(FOTO LAJM) Baret dhe restorantet në Shqipëri priten të hapen pas datës 18 maj me masa të rrepta sigurie. Asgje nuk do jetë më si
MAQEDONI/ Kafenetë dhe restorantet do të rihapen në tre faza Shumë njoftime, premtime dhe supozime, por pothuajse asnjë fjalë zyrtare nga autoritetet, se kur do të hapen restorantet
Maqedonia e Veriut nga java e ardhshme hap baret Nga e hëna tjetër kafenetë do të fillojnë të pranojnë klientë. Odat ekonomike sot i dorëzuan propozimet e tyre në Komisi
E kërcënuar nga koronavirusi, Lituania gati të lehtësojë masat Lituania do të fillojë të lehtësojë masat e bllokimit ndaj koronavirusit këtë javë, të vendosura muajin e kaluar. "Pë
Godet ashpër policia, gjobit me 100 milionë lekë lokalin e nga 100 mijë lek klientët Pas shumë paralajmërimesh, inspektorët e terrenit kanë konstatuar rihapjen e një subjekti “bar kafe” për të disatën herë
Vodafone Albania në mbështetje të klientëve gjatë emergjencës së krijuar nga Covid-19 Përhapja e COVID-19 në Shqipëri dhe masat e prezantuara nga qeveria për të kufizuar përhapjen e infektimit, kanë ndrysh
KORONAVIRUSI/ Sa më pak kontakt me kartëmonedhat! Koronavirusi është kthyer në kryefjalën e çdo dite. Organizata Botërore e Shëndetësisë në vazhdimësi jep këshilla të vaz
Ndal përdorimit të dorezave në dyqane dhe shërbimet ndaj klientëve! Në shumë dyqane, lokale dhe pika të tjera të shërbimit ndaj qytetarëve ka filluar përdorimi i dorezave nga personat që s
Shtëpia publike futet në karantinë me 86 klientë brenda, një rast me koronavirus Mbi 3 mijë të vdekur dhe mbi 90 mijë të infektuar është bilanci deri tani i përhapjes së koronavirusit. Ai ka prekur
Kush është policja që shfrytëzohej për prostitucion nga “Zogu i Tiranës” Mes vajzave që u gjente klientë “Zogu i Tiranës” është dhe një edhe një efektive policie. Lajmi konfirmohet nga dosja
Shfrytëzohej nga "Zogu i Tiranës", zbardhet dëshmia e vajzës jetime: Më gjente klientë Akoma nuk është harruar zhurma që shkaktoi në rrjet arrestimi i Hermes Nikajt, ose siç njihet ndryshe si “Zogu i Tiranës
7 plumba në sy të klientëve në lokal, si ndodhi eliminimi i anëtarit të bandës famëkeqe Një atentat i mori jetën Enver Boriçit, anëtar i bandës së tmerrshme të Lushnjës vetëm pak ditë më parë. Detaje të re
WhatsApp me risi të re, çfarë iu ofrohet përdoruesve WhatsApp vjen me një risi interesante për pronarët e pajisjeve Android. Thirrja në pritje. Këto ditë funksioni do të jet
Hoteli i shkatërruar në Durrës kishte edhe pushues kosovar Dyshohet që në hotelin i cili është rrënuar tërësisht nga tërmeti në Durrës kishte edhe pushues nga Kosova. Nën rrëno