999 rezultate për

klevis

Futi kokainën në vesh për ti shpëtuar policisë, dënohet shqiptari në Angli Një 20-vjeçar shqiptar në Angli është dënuar me 30 muaj burgim pasi u kap më 19 Janar duke transportuar lëndë narkotike.
"1500 vrasës ecin të lirë në Shqipëri", deklarata e fortë e Klevis Balliut "1500 vrasës ecin të lirë në Shqipëri, pse nuk i kapin këta? Por flasin sikur çfarë bënë me kapjen e grupit të fajdeve n
Socialisti injoron keq Klevis Balliun: Ku di ti, s'ke punuar një ditë! Ka plasur sherri në mbledhjen e Komisionit të Ligjeve mes demokratit Klevis Balliu dhe kryetarit të komisionit Ulsi Manj
Gjërat bëhen serioze, deputeti demokrat shkon me familjen të ndjekë Ildën Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura në Shqipëri dhe që gjithmonë shkakton zhurmë në media dhe r
Islandezi vrau shqiptarin me thikë, ja dëmshpërblimi i kërkuar Një islandez i cili e kishte qëlluar 4 herë me thikë në kraharor një të ri shqiptar nga Skrapari, duke e lënë të vdekur
Klevis Balliu flet për herë të parë për lidhjen me Ilda Bejlerin Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura në Shqipëri. Ndjekësit e saj gjithmonë kanë qenë kuresh
Ilda Bejleri reagon për lidhjen me deputetin: Ku është problemi me Klevisin? (VIDEO) Ilda Bejleri është një nga femrat më të bukura dhe shpeshherë të komentuara për fotografitë dhe hijeshinë e saj , për më
Përplasi për vdekje 67-vjeçarin, arrestohet Klevis Jaupaj 33 vjeçari Klevis Jaupaj është arrestuar nga policia si shkaktar i aksidentit me një të vdekur të ndodhur më 1 mars në a
Deputeti i PD-së e thotë troç: Vajza më e bukur, Ilda Bejleri Në mediat shqiptare është përfolur kohët e fundit për një lidhje mes moderatores së njohur Ilda Bejlerit, dhe deputetit
Larg politikës, puna e parë e këtij deputeti do t'ju japë shpresë për të ardhmen Sot është deputet në Kuvendin e Shqipërisë, por puna e parë e Klevis Balliut ka qënë kamarier. Gjatë një interviste
Zbulohet lidhja e Ilda Bejlerit me këtë personazh Deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, një nga hyrjet më të reja në parlament është i përfolur shumë edhe për je
Vrasja e shqiptarit në Islandë, kushëriri i tij zbardh debatin para tragjedisë Klevis Sula, 20-vjeçari shqiptar në Islandë, u vra pasi ndihmoi një person të ulur në rrugë dhe që po qante. Ai së b
Rrëfimi tronditës i shokut të Klevisit: Doni t’a dini si e therën me thikë? Vazhdon të jetë tronditëse vdekja e të riut 20-vjeçar në Islandë. Shumë të rinj, miq e dashamirës të tij, kanë shprehur
E therën dy shqiptarë mes Islandës, motra përlot me fjalët për Klevisin Ka humbur jetën 20-vjeçari nga Skrapari që u ther me thikë nga dy shqiptarë në kryeqytetin e Islandës. I riu Klevis
Mbesa bukuroshe që kapi lulet e Marinës (FOTO LAJM) Dasma e Marinës dhe Getit ka pushtuar sot mediat dhe rrjetet sociale ndërsa akoma nuk u mor vesh se kush e priti buqetën
Ironia e deputetes së PD: Tani na zëvendëson Meçorapja Deputetja e Elbasanit Arbjola Halimi i është bashkuar zërave kundër Bashës në PD duke ironizuar me emrat e deputetëve të
Basha prezanton me fjalë të mëdha Klevis Balliun (VIDEO) Partia Demokratike gjatë turit të saj të fushatës elektorale, sot ka qenë e pranishme në qytetin e Pogradecit. Kryedemok
Kush është djali i Fahri Balliut, deputeti i sigurt i Bashës në Korçë Lulzim Basha futi një emër surprizë në listën për qarkun e Korçës. Ai është Klevis Balliu, djali i botuesit të gazetës "
Zbardhen detaje tronditëse nga vrasja me thikë në zemër e të riut në Vlorë Pesë ditë pas ngjarjes së rëndë në Vlorë ku mbeti i vrarë me thikë një 22-vjeçar, sherri mes familjeve dhe palëve të për
DETAJET/ Vrasja me thikë e të riut në Vlorë, 27-vjeçari i liruar: Më goditën 6 veta Kanë kaluar vetëm 5 ditë nga ngjarja e rëndë në Vlorë ku mbeti i vrarë Armando Merkaj, 22 vjeç. Pavarësisht se është bu