999 rezultate për

klevis

Zbardhet motivi i vrasjes së vëllezërve Haxhia: 22-vjeçari i penduar zbulon ngjarjen Zbardhet motivi që u mori jetën vëllezërve Haxhia dhe Dorjan Shkozës, e Anxhelo Avdiaj. Sipas grupit hetimor, shkak ësht
I tregoi të gjitha, ky është i riu që ''fundosi'' grupin e killerave në Durrës Pas dëshmive të 22 vjeçarit Klevis Alla, janë zbardhur të tjera detaje për dy atentate ku si pasojë mbetën të vdekur 4 p
Prokuroria kërkon burg për Klevis Balliun Prokuroria e Tiranë ka mbyllur hetimet për anëtarin e Partisë Demokratike Klevis Balliu dhe për 9 persona të tjerë për o
Taulant Xhaka merr dhuratën e jetës (FOTO LAJM) Një lajm fantastik ka ardhur ditën e sotme për mesfushorin e kombëtares, Taulant Xhaka. Futbollisti që aktivizohet me sk
Klevis Balliu thirrje publike Kosovës: Shpalleni “non grata” Ramën Klevis Balliu ka reaguar lidhur me vizitën e Presidentit të Serbisë sot në Tiranë. Balliu e cilëson atë si një “akt t
Na përloti të gjithëve, Klevis Çelaj sheh "dritë në fund të tynelit" Tre ditë më parë në emisionin, “Historia ime” u bë publike historia e kampionit të boksit Klevis Çelaj. Ai i përloti
E TURPSHME/ Kampioni i boksit shpërthen në lot, i dhanë 14 mijë lekë për titull Në fund të muajit Tetor të këtij viti në qytetin e Shkodrës u organizua kampionati kombëtar i boksit. Klevis Çelaj, nga
Plas sherri live, Eni Vasili i përvishet Klevis Balliut: Kërko falje ose jashtë! "Klevis mos ndërhy, kërko falje për dhunën ndaj gazetarëve, ose do të nxjerr jashtë" Debate të forta në emisionin “Op
Përplasjet në Astir, merret i pandehur ish-deputeti i PD-së Ish-deputeti i Partisë demokratike, Klevis Balliu është marrë i pandehur lidhur me akuzat që ishin ngritur pak ditë më p
Klevis Balliu sulmon Bregun: Se njoh por mbështet Ramën... Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu ka thumbuar ish-ministren Majlinda Bregu. Gjatë një interviste për
Klevis Balliu thumbon keq Elisa Spiropalin: Përsa ka Skënderbeun, është në rregull ajo "Kjo është në qejf të vet pastaj, për sa kohë ka Skënderbeun është në punë të vet s’është se kam ndonjë koment për të".
Klevis Balliu nuk heq dorë, sa del nga burgu shkon sërish në protestë U lirua pak orë më parë, ish-deputeti Klevis Balliu i është ribashkuar protestës së banorëve te “Unaza e Re” këtë mbrëmj
E FUNDIT/ Arrestohet ish-deputeti Klevis Balliu Policia e Shtetit ka nisur arrestimet edhe natën e sotme pas protestës së sotme në Astir. Mbrëmjen e sotme në mbësht
Rama e ironizoi në Pogradec, reagon Balliu: Sipas filxhanit do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut Diten e sotme gjate takimit elektoral qe zhvilloi ne Pogradec, kryeministri Edi Rama ka ironizuar opoziten me “historine
Gjykata jep vendimin për Klevis Balliun UPDATE-Gjykata ka dhënë masën e sigurisë "detyrim paraqitje për ish-deputetin demokrat Klevis Balliu, ndërkohë që më par
Basha: Klevis Balliun nuk e trembin dot me burg Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet sot në një vizitë në Korçë. Gjatë fjalës së tij ai nuk ka lënë pa
Klevis Balliu pas arrestimit: Jam dhunuar nga policia Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu është arrestuar ditën e djeshme me akuzën “kundërshtim me dhunë ndaj punonjësve të p
Basha reagon për arrestimin e ish-deputetit Klevis Balliu Kreu demokrat Lulzim Basha ka reaguar me tone të ashpra pas arrestimit të ish-deputetit Klevis Balliu. Basha tha se “
Arrestohet ish-deputeti Klevis Balliu Policia ka arrestuar ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Kjo erdhi pas përplasjes së madhe të ndodhur sot te Unaza
Plas tek "Astiri", policia merr edhe Klevis Balliun pasi i bllokuan rrugën Ramës (FOTO LAJM) Ka nisur me tension protesta e sotme e banorëve të Unazës së Re, të cilët kanë bllokuar sërish rrugën, por kalimi i krye