999 rezultate për

klement

Shtyhet seanca për Balilin pasi Sollaku është i sëmurë Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj Klemend Balilit apo të njohur ndryshe si "Eskobari i Ballkan
Nis seanca për “Eskobarin e Ballkanit”, tre akuzat që do të fundosin Balilin Rreth orës 10:00 në Gjykatën për Krime të Rënda, ka nisur seanca e parë e gjykimit ndaj Klement Balilit, i njohur ndrysh
"Si po e ndihmon Edi Rama Klement Balilin" Ish-kryeministri Sali Berisha edhe sot i është rikthyer çështjes Balili ku akuzon kryeministrin aktual Edi Rama për ndih
“15 mijë euro në muaj, Klement Balili mbrohej nga Shefi i Krimeve në Sarandë” Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar në Facebook se Klement Balili mbrohej me urdhër të shefit të krimeve në Sar
Kujt i shërbente Klement Balili? Si përgjigjet Artan Hoxha I ftuar në emisionin “Top Talk” për të folur mbi dorëzimin e Klement Balilit, gazetari i kronikës, Artan Hoxha komentoi
Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin Gjykatën e Krimeve të Rënda ka komunikuar masën e arrestit për Klement Balilin, ku mësohet se është "burg pa afat".
Ilir Meta shkon të rrahë Balilin por i ndan Monika! Plas gallata në rrjet (VIDEO) Dorëzimi i Klement Balilit është komentuar gjerësisht edhe si një lëvizje e fundit e Ramës në luftë me Metën duke e përd
Balili para gjykatës së Krimeve të Rënda, 4 akuzat që rëndojnë mbi të Ditën e sotme do të zhvillohet seanca për masën e vërifikimit të sigurisë për Klement Balilin, i cili u dorëzua në polic
Katër akuzat e rënda, a do të dënohet "Eskobari i Ballkanit", Klement Balili Dorëzimi i Klement Balilit në Policinë e Shtetit vijon të mbetet kryefjala e mediave shqiptare. Në një intervistë të
"Në dorë fatin e Klement Balilit", kush është gjykatësja që do shqyrtojë çështjen Dorëzimi i Klement Balilit në policinë shqiptare ishte kryefjala në vend por jo vetëm, pasi për të shkruan edhe mediat p
Me zë dhe me figurë, Klement Balili tregon pse vendosi të dorëzohej tani (VIDEO) Është publikuar mbrëmjen e djeshme një fragment nga intervista e të ashtuquajturit “Eskobari i Ballkanit”, Klement Balil
Avokati i Balilit nxjerr detaje të reja: Ishte vetëdorëzim i plotë Baftjar Rusi, një nga avokatët e Klement Balilit ka dhënë disa detaje të reja në lidhje me dorëzimin e tij. “Para 1 v
Balili kundër Metës, Haxhija kundër Berishës : Si po pozicionohet Rama për betejën finale Dorëzimi i Klement Balilit, i cilësuar shpesh si "Eskobari i Ballkanit" erdhi surprizë për shumëkënd në Tiranë apo gjetk
"Dorëzimi i Balilit i kontrolluar nga Rama, cilat janë qëllimet" Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka në një dalje për mediat tha se dorëzimi i Klement Balilit ishte diçka e kontrolluar nga
"Çfarë ka kërkuar Klement Balili?", Flet ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj Ditën e sotme është njoftuar se Klement Balili apo "Eskobari i Ballkanit" është dorëzuar në polici. Pas kësaj, ka që
U arrestua apo dorëzua Klement Balili? Çfarë thotë Lleshaj (VIDEO) Zyrtarisht i shumëkërkuari Klement Balili është në prangat e Policisë së Shtetit. Ministri i Brendshëm Sandër Llesha
Dorëzohet në polici "Eskobari i Ballkanit" Klement Balili I shumëkërkuari Klement Balili është vetëdorëzuar në Policinë e Shtetit mëngjesin e kësaj të marte. Lajmi konfirmohet
Dorëzohet Klement Balili? Berisha publikon lajmin Bosi i drogës, Klement Balili është një nga njerëzit më të kërkuar të drejtësis shqiptare. Ai prej kohësh është në k
Greqia përgjigjet për Klement Balilin, prova të reja për "Eskobarin e Ballkanit" Prej dy vitesh, Klement Balili vazhdon ta kthejë duarbosh policinë gjatë aksioneve të dështuara për arrestimin e tij, me
Lul Berisha dhe Klement Balili shpëtuan, ish-ministri tregon kush e dekonspiroi policinë (FOTO LAJM) Edhe pse për ta ka urdhër ndalimi, Lulzim Berisha kreu i bandës dhe Durrësit dhe Klement Balili i cilësuar si Eskobari i