999 rezultate për

klecka

Apple e vendosi Kosovën në hartë, por jo si shtet të pavarur: Ku qendron "kleçka" Gjiganti teknologjik amerikan, “Apple Inc.” për herë të parë e ka vendosur emrin e Kosovës në shërbimin e saj të njohur
Kleçka! Nesër do të lëvizni më shumë, por deri të hënën s'do dilni më nga shtëpia Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka ndryshuar oraret e kufizimit të lëvizjeve duke vendosur që të shtunën të lejohet
Zbulohet kleçka në Whatsapp, mesazhet në grup mund të hakohen Mesazhet e grupeve në Whatsapp janë më të lehta për t'u hakuar. Sipas ekspertëve, për shkak të një të mete të siguris
Limaj nuk kënaqet me pafajësinë, kërkon dëmshpërblim Shifrës prej 7 milion euro dëmshpërblim të kërkesës së zëvendëskryeministri dhe ish-ministrit të Ministrisë së Transpor
Simmons hetohet për rastin “Kleçka”, “Medicus”, “Drenica 2” dhe të Naser Kelmendit Klauss Weisst është person fiktiv. Emri i tij dyshohet se është përdorur nga Malcolm Simmons, ish-kryetar i gjykatësve n
Pafajësia e Limajt në "Kleçka", reagon Beogradi Gjykata Supreme ka refuzuar kërkesën për mbrojtje të ligjshmërisë të bërë nga Zyra e Prokurorit të Shtetit kundër aktgjy
Zbulohet ‘kleçka’ që çoi në lirimin nga burgu të ish-kreut të bandës së Durrësit, Lulzim Berisha Hetimi i Prokurorisë ka evidentuar parregullsi në lirimin e Lulzim Berishës, jo vetëm nga burgjet, por edhe nga Gjykata
Veseli përshëndet vendimin për rastin “Kleçka” Kryetar i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ka thënë se vendimi i Gjyk
Limaj shpallet i pafajshëm në lidhje me rastin “Kleçka" Ekipi mbrojtës i kryetarit të Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, zyrtarisht e ka pranuar vendimin e Gjykatës së Apelit, v
Fatmir Limaj shpallet i pafajshëm për rastin “Kleçka” Gjykata e Apelit ka marr vendimin të shpallë të pafajshëm deputetin, Fatmir Limaj dhe të tjerët për rastin "Kleçka".
Limaj found not guilty over Klecka Case, again The Court of Appeal has ruled to declare innocent MP Fatmir Limaj and all the others in the case known as "Klecka". A
Limaj to face court as "Klecka" case reopens Fatmir Limaj will have to face court again as "Klecka" case reopens. The spokesperson of the Court of Appeal, Arber Jash
Limaj sërish në gjykatë për rastin 'Kleçka' Fatmir Limaj dhe 9 bashkëluftëtarët e tij do të gjykohen për herë të tretë për Rastin “Kleçka”. Zëdhënësi i Gjykatës së
Fatmir Limaj në "duart" e EULEX Fati i Fatmir Limajt dhe nëntë të akuzuarve tjerë në rastin "Kleçka" do të varet nga gjykimi i dy gjyqtarëve të EULEX-it
Gashi i kërkon EULEX të hetojë skandalin për rastin “Kleçka" Avokati i Fatmir Limajt në rastin ‘Kleçka’, Tomë Gashi, ka thënë se “EULEX-i duhet detyrimisht të hetojë atë që ka dalë
KDI i kërkon BE-së ta marrë seriozisht rastin “Kleçka” Përfaqësuesi i Institutit Demokratik të Kosovës (KDI), Driton Selmanaj, ka kërkuar që sa më shpjet të zbardhet e vërteta
Sot vendoset për rastin "Kleçka" Ditën e sotme do të dalë verdikti përfundimtar për rastin "Kleçka". Gjykata vendos sot nëse Fatmir Limaj dhe nëntë ish u
Nesër aktgjykimi i rastit "Kleçka" Nesër pritet që të dalë verdikti përfundimtar për rastin "Kleçka". Sipas avokatit Tomë Gashi, nëse trupi gjykues mbështe
Salustros dhe “X”-it nuk duhet t’u besohet Dje kanë thënë fjalën përfundimtare për rastin "Kleçka" avokatët mbrojtës Arben, Naser dhe Nexhmi Krasniqi, Behlul Limaj
Avokatët thonë fjalën e fundit për rastin "Kleçka" Para datës 17 shtator ku do të jepet vendimi përfundimtar për rastin "Kleçka", sot dhe nesër avokatët e të akuzuarve të