999 rezultate për

klean

I lidhur prej kohësh me Klean, Elgit Doda habit me postimin Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe të komentuar të shoëbizit. Klea Huta dhe Elgit Doda u panë së fundmi së bashku
Nuk i mori Fevziun, por Top-i i rrëmben moderatoren Klanit Fevziu bëri bujë kur refuzoi ofertën e Top Channel për të qëndruar sërish në Klan Tv. Ama duket se Top-i e ka bërë nj
E keni kuptuar gabim, Elgiti bashkëpunimin e radhës nuk do ta sjellë me Klean Elgiti prej kohësh ka paralajmëruar që do të sjellë një projekt të ri. Mendohej se ky projekt do të vintë ne duet me
Sa romantik, Elgiti poston këtë foto të ëmbël me Klean (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë çifti më i ri i showbizit shqiptar. U përpoqën ta mbanin të fshehtë lidhjen e tyre prej
Adi Krasta ngacmon në sy të të gjithëve Klean për Elgitin, ajo i përgjigjet troç Kurorë e artë, shkëlqim, muzikë e mirë, kurim deri në detaje dhe një zot shtëpie që ka ditur ti presë të gjithë miqtë e
Dhurata e veçantë e Elgitit për Klean (FOTO) Lidhja e tyre po flitej e përflitej në media, por as njëri as tjetri nuk pohonte asgjë, madje disa hrë e kanë mohuar edh
Klea Huta prek suksesin, aktore në një serial me “Ertugrulin” (FOTO LAJM) Ky mund të thuhet se ka qenë viti i Klea Hutës. Pas ‘Gjeniut të ‘vogël, Maratonës së këngës popullore, pjesëmarrjes tek
Posti i drejtorit të TKOB, ja katër kandidatët e regjistruar Ilir Kareni dha dorëheqjen nga posti i tij në Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit, pasi është shprehur edhe më parë p
Ish i dashuri rrëfehet për studenten që i dha fund jetës: Pimë kafe para se të hidhej nga pallati Pak orë pasi ish studentja e Ekonomikut të kryente vetëvrasjen, ajo kishte pirë një kafe me ish të dashurin e saj. Ky i
Shkon për të vjedhur, vritet 35-vjeçari Një 35-vjecar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Ky i fundit është qëlluar me armë nga roja i një objekti p