999 rezultate për

klea

A lindi Klea? Shumë shpejt ka klipin e ri gati Klea Huta po rikthehet më fuqishëm se asnjëherë më parë edhe pse ka pak ë është bërë nënë e një djali. Ajo po ndjek p
Quhet Krid! Cili është kuptimi i emrit të vogëlushit të Kleas dhe Elgitit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë më 4 qershor të këtij viti. Klea solli në jetë një djalë, të ci
Vetëm 6 javë pasi u bë nënë, Klea Huta mahnit me dukjen e saj (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë prindërit më të rinj në shoëbizin shqiptarë. Artistët u bënë prindër 6 javë më parë duk
Një muaj pasi u bë mami, çfarë surprize do na sjelli Klea Huta (FOTO LAJM) Rreth një muaj më parë Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin e veçantë Krid. Dy
Feston ditëlindjen, Elgiti i dedikon Kleas fjalët më të ëmbla (FOTO LAJM) Ditën e sotme, moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta feston ditën e lindjes. Ky vit e gjen Klean më të plotësuar, pasi aj
I biri bën një muaj, urimi i Klea Hutës do t'ju rrëqeth (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë me datë 4 Qershor të këtij v
Klea Huta i ka gjërat e qarta, tani që është mami nuk do t'i dëgjoj këto fjalë (FOTO LAJM) Përveç momenteve të ëmbla me vogëlushin e saj Krid, i cili erdhi në jetë rreth 4 javë më parë, Klea Huta e pranon se ka
U bënë prindër, Elgit Doda dhe Klea Huta publikojnë foton e parë si familje Klea Huta dhe Elgit Doda këtë muaj u bënë prindër për herë të parë. Çifti vendosën ta pagëzojnë djalin me emrin e veçant
Pak ditë pasi u bë baba, Elgit Doda ndan foton e parë me të birin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër me një djalë, të cilin e quajtën Krid. Dyshja nuk i ka fsheh
Pak ditë pasi u bënë prindër, Klea dhe Elgiti i bëjnë pritjen e ëmbël të birit në shtëpi (FOTO LAJM) Pak ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea solli
U bënë prindër, Klea publikon momentin e veçantë me djalin Vetëm dy ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Klea
Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda bëhën prindër për herë të parë. Këtë e njoftoi vetë Klea nëpërmjet një portimi në Instagra
Vendimi më i bukur në jetë: Elgiti shoqëron Klean në sallën e lindjes (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Klea është
Elgit Doda mezi po pret të bëhet baba, tregon përgatitjet që ka bërë për vogëlushin (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Klea ësht
Në pritje të ëmbël, Klea Huta zgjohet në mes të natës dhe tregon nepsin (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda pritet të bëhen prindër për herë të parë shumë shpejt. Ata kanë ndarë momente të ndryshme gjatë
Prindër për herë të parë, Klea dhe Elgiti zbulojnë me një video emocionuese gjininë e bebit (VIDEO) Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Klea ka vendosur të zbulojë sot gjininë e bebit me a
"Ekzistojnë specie të tila?", Klea Huta si rrallëherë revoltohet me mesazhin e ndjekësit (FOTO LAJM) Klea Huta ka ndarë çdo emocion të bukur gjatë pritjes së saj të ëmbël. Së fundmi moderatorja ka treguar rrobat e vogla t
Nga karantina, Klea Huta publikon foton më të ëmbël me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, u mësua se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Lajmi u përhap me shpejtësi, por Klea vendosi të mos
Më në fund, Klea Huta konfirmon shtatzaninë me foton më të bukur (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, u mësua se Klea Huta është në pritje të ëmbël. Lajmi u përhap me shpejtësi, por Klea vendosi të mos
Klea Hutës i vjedhin faqen, publikohen pamje +18 (FOTO LAJM) Në një kohë që rrjetet sociale janë bërë gjithnjë e më të hakerueshme, duket se pre së fundi ka rënë moderatorja Klea Hu