999 rezultate për

klaudias

Nuk flasin për më shumë se një javë, vajza i kërkon një mundësi të dytë ish-të fejuarit Programi “Dua të të bëj të lumtur” ka shërbyer si një urë komunikimi midis personazheve të cilët mund të kenë pasur deba
Pas Klaudias, Albi Nako zëvëndëson edhe Albën (VIDEO) Edhe pak ditë na ndajnë nga nisja e spektaklit të njohur "Dance ëith me" në Tv Klan i cili këtë vit do të vijë me ndrysh
Herë me njëri herë me tjerin, balerini i njohur tregon për ndarjen e Klaudias dhe Albit Prej 7 vitesh balerini i njohur Graciano Tagani ishte pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos në Tv Klan. Por ai tre
Veprimi i Albi Nakos dhe Alba Hoxhës për Klaudian habit fansat Albi Nako u përfol shumë për ndarjen nga Klaudia Pepa. Edhe pse ka kaluar kohë dhe ai është fotografuar disa herë me
Partnere tjetër pas Klaudias? Alketa Vejsiu nxjerr zbuluar Albi Nakon Albi Nako është kapur mat sot nga fëmijët me pyetjet e tyre në Piter Pan. “Si duhet të jetë partnerja jote ideale?”
Publikoi videon provokuese, mamaja e Klaudias kundër fansave Historia disavjeçare e dashurisë së koreografit të njohur Albi Nako dhe balerinës së talentuar Klaudia Pepa ka marrë fun
Fotot më provokuese të Klaudias pas ndarjes nga Albi Nako (FOTO LAJM) Ajo shkaktoi shumë rrëmujë dhe zhurmë në rrjete sociale pasi u nda nga koreografi i njohur Albi nako. Por balerina K
Albi Nako feston ditëlindjen, mungon urimi i Klaudias (FOTO LAJM) Albi Nako ka vendosur t’ja urojë ditëlindjen vetvetes këtë mëngjes në vigjilje të Krishtlindjeve. Përmes një fotoje
Fotot më provokuese të Klaudias pas ndarjes nga Albi Nako (FOTO LAJM) Ajo shkaktoi shumë rrëmujë dhe zhurmë në rrjete sociale pasi u nda nga koreografi i njohur Albi nako. Por balerina K
Furtuna e kritikave ndaj Klaudias nuk ka fund: U lëshove si qeni nga zinxhirët (FOTO LAJM) Që kur u nda nga koreografi Albi Nako, Klaudia Pepa e ka bërë si zakon të postojë foto gjysmë nudo ose shumë provokative
Mamaja e Klaudias për divorcin me Albin: Më mirë të kisha vdekur unë Divorci mes Klaudia Pepws dhe Albi Nakos ka shkaktuar shumë diskutime dhe sidomos sulme ndaj Klaudias. Ka qenë nëna
Me siguri nuk e keni ditur këtë "sekret" të divorcit së Klaudias dhe Albi Nakos (FOTO LAJM) Klaudia Pepa tashmë është përfshirë edhe vetë në vorbullën e krijuar nga komentuesit për divorcin dhe deklaratat e saj t
La violisten për të, si nisi dashuria mes Albi Nakos dhe Klaudias (FOTO LAJM) Ndarja e Klaudia dhe Albi Nakos ka shkaktuar zhurmë të madhe në rrjetet sociale. Sot ato nuk janë më të martuar, por kan
Albi një vëlla i madh? Flet e prekur mamaja e Klaudias Albi Nako dhe Klaudia Pepa janë në qendër të vëmendjes prej disa kohësh për shkak të lidhjes së tyre dhe ditët e fundit
Njeriu më i rëndësishëm në jetën e Klaudias feston sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Padyshim që pas ndarjes nga Albi Klaudia është kthyer në një personazh mjaft të diskutuar sidomos për shkak të fotografi
“Të takon ty të pastrosh emrin e Klaudias", ja reagimi i balerinës pas ndarjes (FOTO LAJM) Historia disavjeçare e dashurisë së koreografit të njohur Albi Nako dhe balerinës së talentuar Klaudia Pepa ka marrë fun
Drejt ndarjes? Mamaja tregon çfarë po ndodh me martesën e Albi Nakos dhe Klaudias Albi Nako dhe Klaudia Pepa janë një ndër çiftet më të përfolura në median rozë. Pas shkëputjes së Klaudias në Itali,