999 rezultate për

klaudia

Sukseset janë bërë për Klaudia Pepën, balerina s'ka ndërmend të ndalet (FOTO LAJM) Klaudia Pepa nuk ka ndërmend të ndalet me sukseset e saj. Që prej zhvendosjes në Itali dhe suksesit te ‘Amici’, Klaudia
Një yll nga Shqipëria, Klaudia Pepa ne nderoi në Festivalin e Filmit Në Venecia (FOTO LAJM) Balerina shqiptare Klaudia Pepa ka korrur sukses të madh në Itali, ku është kthyer në një ndër balerinat më të njohura e
Pas Klaudias, Albi Nako zëvëndëson edhe Albën (VIDEO) Edhe pak ditë na ndajnë nga nisja e spektaklit të njohur "Dance ëith me" në Tv Klan i cili këtë vit do të vijë me ndrysh
Klaudia Pepa tërhiqet zvarrë nga një mashkull, fansat e kryëzojnë: Iku Albi të mori ky Balerina shqiptare Klaudia Pepa është një nga personazhët publikë shqiptarë që ka një profil mjaft aktiv në rrjetet soci
Klaudia Pepa me pushime, kush është ai që po e "tërheq zvarrë" (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa prej vitesh tashmë është larguar në Itali ku dhe ka vazhduar karrierën e saj.
Klaudia Pepa e tha ç'kishte për të thënë, kujt t'i djegë le ta mbaj (FOTO LAJM) Klaudia Pepa ka dhënë sot një këshillë me vlerë për të gjitha femrat që janë ndarë dhe kanë kontakte me ish-partnerët.
Klaudia Pepa provokon vetëm me bikini: "Më thirr luleshtrydhe" (FOTO LAJM) Balerina e njohur Klaudia Pepa kazhdon të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë. Ajo shpesh publikon foto t
“Fiksim e ke t’i mbash këmbët hapur”, si i kthehet Klaudia Pepa komentuesit (FOTO LAJM) Klaudia Pepa e nisi profesionin si balerinë në trupën e Albi Nakos e më pas u shpall balerina e dytë më e mirë e "Amici"
Pas shumë thashethemeve, Albi Nako thyen heshtjen i pari dhe tregon vetë lidhjen me Albën dhe Klaudian Pas thashethemeve të ditëve të fundit, Albi Nako ka folur vetë në lidhje me Alba Hoxhën dhe Klaudia Pepën. Rudina e p
Shëndoshet Klaudia Pepa, tregon dhjamin (FOTO LAJM) Ajo është një prej balerinave më të njohura shqiptre, që prej një kohe të gjatë po ushtron profesionin e saj në Itali.
Klaudia Pepa nxjerr foton me bikini, fansat fiksohen tek një detaj tjetër (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e
Klaudia i la të gjithë pa fjalë në klip, por si reagon Albi Nako (FOTO & VIDEO) Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa së fundmi ka shkëlqyer në videoklipin “Amante” të reperit të njohur Ghetto Geas
Alba hap biznesin e saj, Albi Nako e mbështet duke konfirmuar lidhjen mes tyre (FOTO LAJM) Balerina e “Tv Klan” Alba Hoxha duket se po kalon një periudhë shumë të suksesshme në karrierë, pasi, përveç punës në te
Shqiptarja gjen pas 4 vitesh mushkën e humbur në Gjirokastër por ngjarja këtu fillon I humb mushka në fshatin Fushë-Bardhë të Gjirokastrës dhe e gjen pas katër vitesh me anë të Facebook-ut në fshatin Rehov
“Albi u prek shumë nga ndarja me Klaudian”, miku i tyre tregon prapaskenat Albi Nako dhe Klaudia Pepa patën një nga ndarjet më të bujshme dhe që u komentua gjatë. Por kohë më pas, kur të dy i
Albi Nako shkon tek Klaudia Pepa në Itali, e harroi Albën? Prej disa kohësh në media është diskutuar shumë marrëdhënia e koreografit Albi Nako me dy balerinat e njohura, Klaudia P
Postimi në vaskë për Shën Valentin, Klaudia tregon a është e lidhur Klaudia Pepa tërë këtë kohë ka deklaruar se pas ndarjes nga Albi Nako nuk ka një njeri në jetën e saj. Ama postimi i
E dinim single, si e festoi Klaudia Pepa Shën Valentinin Klaudia Pepa tërë këtë kohë ka deklaruar se pas ndarjes nga Albi Nako nuk ka një njeri në jetën e saj. Ama postimi i
Alba i habit të gjithë me veprimin që bën për Klaudia Pepën (FOTO LAJM) Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon. Por kjo nuk e ka penguar
Klaudia në krahët e balerinit italian, Albi Nako bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Ndarja e Klaudia Pepas dhe Albi Nakos bëri bujë të madhe në media. Kjo pasi shumë pak ishte folur për lidhjen e tyre