999 rezultate për

klasike

Oriola Marashi si nuk e keni parë asnjëherë, e ëma i publikon fotot (FOTO LAJM) Facebook-u ka rikthyer në kujtesë disa foto të Oriola Marashit kur ka qenë në universitet. Kjo gjë i ka ndodhur nënës së
Penalltia klasike që iu mohua Juventusit sonte (VIDEO) Juventusi dhuroi suprizën më të këndshme deri tani në Ligën e Kampioneve. Bardhezinjtë u mposhtën 1:0 nga Lyon në nde
Roma-Juve, dalin formacionet zyrtare të klasikes Kanë dalë formacionet zyrtare të klasikes të futbollit italian mes Romës dhe Juves ndeshje e cila starton në orën 20:45
Të paktën një nga këto pallto duhet ta keni këtë dimër në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Nëntori do të vijë i freskët, me reshje shiu, e ditët me diell do u lënë vendin ditëve të zymta, me erë e shtrëngata ! D
"U prit si tradhtar në "Camp Nou": Figo kujton pikantet e klasikes më të egër Klasikja e 23 nëntorit 2002 (Barcelona-Real Madrid) hyri në histori si një nga më të zjarrtat ndonjëherë. E gjitha kjo,
COPA LIBERTATORES/ Boca fiton "klasiken" me River Plate, por skuadra e Tevez eleminohet (VIDEO) Boca Junior ka fituar me rezultat minimalisht 1-0 ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Copa Libertadores ndaj rivalit të urry
Koncert në varreza! Diku thellë në varrezën më prestigjioze të Nju Jorkut, vibracionet rrënqethëse të një koncerti bëjnë rikoshet me muret e
Google me super-kompjuter 10 mijë vjet më të shpejtë Gjiganti teknologjik Google pretendon se ka ndërtuar kompjuterin e parë kuantik për të llogaritur dhe zgjidhur problemet
Si të përgatisni sallatë klasike me patate INGREDIENTËT 8 patate ½ filxhan çaji me majonezë 1 lugë gjelle mustardë 2 lugë gjelle salcë kosi 6 vezë të
Libri për Haradinajn: Me origjinë nga Puka dhe preferonte klasikët rusë Pjesë nga libri “Haga e Ramush Haradinaj” Nga Michael O’Reilly Ky ishte vendi i trazuar në të cilin lindi Ramush H
Kaos para ndeshjes, merret vendimi për klasiken mes Riverit Plate dhe Boca Juniors Pas kaosit të krijuar para ndeshjes së dytë finale, mes River Platit dhe Boca Junoirs, për Kupën Libertadores, drejtues
"Apokalips" në Argjentinë, gati për super klasiken Boca Juniors-River Plate (VIDEO) Boca Juniors është “la mitad mas uno” (gjysma plus një, që nënkuptohet nga tifozët…), River Plate është “el mas grande”,
Të gjithë i thanë mos e ble këtë garazh por u penduan kur doli thesari (FOTO LAJM) Thonë se pamja e jashtme mashtron dhe na ndodh gjithmonë që të gjykojmë dhe një libër nga kopertina e tij.Tom Cotter ish
Braçe rrëfen momentin më të sikletshëm: Më kapi një e dridhur I ftuar në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, Braçe tregon se ky moment daton që në adoleshencën e tij në provimin
Përleshje masive mes tifozëve në “klasiken” meksikane (VIDEO) Ndeshja klasike midis skuadrës së Tigres dhe Monterreit është shoqëruar me pamje vërtetë tmerruese. Ndeshja e 117-të
Çfarë fsheh admirimi i Zukerbergut për perandorin August? Njerëzve me shumë pushtet u pëlqen të adhurojnë një figurë historike. U pëlqen të kenë një figurë të lashtësisë që ta ad
Kroos i dashuruar pas këpucëve klasike, luajti me të njëjtat e 4-viteve më parë Lojtarët në ditët e sotme përdorin këpucë të reja futbolli të prodhuar në vitin e fundit, por jo mesfushori gjerman Ton
Me kë është dashuruar Kejsi Tola? Këngëtarja Kejsi Tola tashmë është bërë një emër i pandarë në skenën e këngës shqiptare. Ajo sw fundmi wshtw ftuar nw em
Inva Mula në një dimension tjetër, vjen si moderatore në Klan E kishte paralajmëruar prej kohësh, por duket se Inva Mula e ka marrë shumë seriozisht ardhjen përballë publikut si një
Klasike apo moderne? Shihni sa kanë evoluruar unazat e martesës ndër vite (FOTO LAJM) Dita më e bukur për një çift e sidomos për një femër është dita e martesës apo dita kur e merr propozimin për martesë.