999 rezultate për

klasifikimit

Kukësit i mjafton një gol i Shkurtaj për të kaluar Tiranën (VIDEO) Me stadiumin e boshatisur dhe Ngoo të rikthyer, te Tirana ndihet sërish ankthi dhe rreziku i rënies nga Superioria. F
Juventusi i arratiset Napolit në tabelën e klasifikimit (VIDEO) Juventusi mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Sampdorias në "Allianz Stadium" me shifrat e përgjithshme 3-0, ndeshje
Trump i rihap rrugën deklasifikimit të memos demokrate Donald Trump i rihapi sot rrugën publikimit të një dokumenti konfidencial demokrat në qendër të një debati të gjerë poli
Reperi i njohur shqiptar, është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List” për herë të parë Reperi i njohur shqiptar, Lil Koli dhe projekti i tij muzikor “Me Grupin” është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top Li
Mundi Partizanin, Skenderbeu në krye të klasifikimit Pas dy vitesh pa fitore ndaj të kuqve, skuadra e Skënderbeut ka fituar sot me rezultatin 2-0 ndaj Partizanit. Një fi
"Këpuca e Artë, Llullaku shumë para Messit dhe Ronaldos (FOTO) Beteja për të fituar këtë sezon "Këpucën e Artë" do të jetë shumë e ndezur, teksa lista e kandidatëve është e madhe.
UEFA: Ja rregullat e klasifikimit për grupet me pikë të barabarta UEFA ka qartësuar të gjitha pikat e rregullores të cilat tregojnë se si do të munden ekipet të kalojnë në fazat e mëtejs
Tirana shkatërron Tërbunin Tirana ka mposhtur sot në "Selman Stërmasi" Tërbunin me rezultatin e thellë 3:0. Bardhëeblutë e Ilir Dajës kanë domin
Valencia barazon me Vallecanon në shtëpi (VIDEO) Valencia ndalet sërish. Skuadra e Neville është mjaftuar me një barazim 2­2 kundër Rajo Vajekanos. Edhe pse në Kupën
De Biasi shiko ndonjëherë dhe kampionatin holandez! (VIDEO) Dje ka rinisur kampionati holandez, ndërkohë që Milot Rashica ka mbetur i njëjtë si një vit më parë. Sulmuesi me origjin
Klopp gjen skuadrën e re për sezonin e ri Jurggen Klopp nga sezoni i ardhshëm mund të jetë një trajner në kampionatin turk. Strategu gjerman, i përfundon kontrata
Bilbao-Real, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas barazimit të një jave më parë në "Santiago Bernabeu" kundër Villarreal, Real Madridi më i mirë në transfertë, me 39
Iniesta i përgjigjet CR7-ës: Mësohu me kalendarin Dy ditë nga Klasikja me Real Madridin, mesfushori i Barcelonës Andres Iniesta ka dalë në një konferencë për shtyp: "Ment
Dhjetë hotelet e ndërtuara me materiale absurde (FOTO-LAJM) A keni parë ndonjëherë një hotel të bërë më skeda magnetike? Apo një suitë me çokollatë? Do t’ju pëlqente të flinit në n
Dopieta e Berishës vulos fitoren e Brisbane Roar (VIDEO) Besart Berisha po rezulton lojtari kyç edhe gjatë këtij sezoni për Brisbane Roar. Sulmuesi shqiptar shënoi një dygolësh
"Këpuca e Artë Europiane", Suarez vijon kryesimin (FOTO LAJM) Fitimi i "Këpucës së Artë Europiane" këtë sezon do të jetë një betejë e gjatë midis yjeve të futbollit si Cristiano Rona
Napoli-Milan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 23 e Serie A starton ditën e sotme me tre ndeshje ku spikat supersfida e "San Paolo"-s, ajo mes Napolit dhe Milan
Liderë pas 18 vjetësh Fitorja e djeshme bindëse ndaj Real Sociedad (4-0) vendosi një rekord për Atletico Madrid: 23 ndeshjesh radhazi pa humbj
Majlinda Kelmendi në krye të klasifikimit botëror Majlinda Kelmendi është xhudistja më e mirë në botë në kategorinë deri 52 kilogramë. Ajo mund të llogaritet më e mira, n
Britani, miliarderët nuk pyesin për krizën Miliarderët vazhdojnë të mos e ndiejnë krizën financiare duke rritur pasuritë e tyre. Sipas klasifikimit të kryer nga “S