999 rezultate për

klase

Aguero dhe shkolla: Nga ajo ditë nuk shkova më në klasë Një gjeni në fushat e lojës, më pak në bankat e shkollës. Sergio Aguero është rrëfyer në një lidhje direkte të bërë n
Rama krahason Shqipërinë me "djepin e demokracisë": Jemi në një klasë me SHBA Kryeministri Edi Rama gjatë një konference të mbajtur në Kryeministri ka komentuar raportin e “The Economist” për indeks
Shpërthen bombula e gazit në klasën e parë të nxënësve Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në një shkollë në Shkodër. Paraditen e sotme një bombul gazi ka shpër
Dikur me Ramën ishin shokë klase, "Mimoza Llastica" kandidon për deputete të PS? Aktorja shqiptare Zhaklina Dhimojani, e njohur për rolin "Mimoza Llastica" mund të jetë deputete e PS nga zgjedhjet e ar
"Kryeqytet i Bullgarisë është Serbia", nxënësi kosovar i klasës së 7 shokon me padituri në test (FOTO LAJM) Një nxënës i klasës së shtatë ka shokuar me përgjigjet e tij në një test të njohurive të përgjithshme. Prej 12 pyetj
Malësore 24 karat, e vogla e Eminës u jep mësime valleje shokëve të klasës (FOTO LAJM) Një familje aq e pasur sa e Eminës dhe bashkëshortit të saj Sam, të jep përshtypjen se e kanë shumë të thjeshtë të shohi
I kërkoi ndarjen, i fejuari i shpërndan videot intime tek shokët e saj të klasës “Abuzimi seksual online tek fëmijët” është një temë që po bëhet gjithmonë e më shqetësuese. Alma Tandili, drejtoreshë
Si do zhvillohet mësimi i kombinuar: Orë të shkurtuara me dy, tri apo katër turne Skenari i dytë i mësimdhënies, i pritshëm me kohë, pas valës së dytë të virusit në vendin tonë, parashikon që mësimi të
Nazarko: Po të isha politikan, do varja gjithë klasën politike Është shoqëruar me debate të forta diskutimi në studion e emisionit “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, ku
Publikohet videoja, si do zhvillohet mësimi nga klasa në këtë vit të ri shkollor (VIDEO) Fëmijët janë akoma të panjohur mirë me mënyrën sesi do të qëndrohet në klasa në këtë vit të ri shkollor, ministrja e Ars
18 nxënës në klasë dhe orë të shkurtuara, zbulohet plani për rikthimin në shkolla Më 14 shtator, të gjithë nxënësit do të ulen në bankat e shkollës, nën kushte të rrepta sigurie, por kohëzgjatja e qëndr
Zbardhen rregullat: Ja si do të zhvillohet mësimi në kushtet e pandemisë së Covid-19 Ministria e Arsimit njoftoi dje se viti i ri shkollor do të fillojë më 14 shtator, ndërsa ka theksuar se në datën 31 gus
Mësim në kushte pandemie, Ministria e Shëndetësisë publikon udhëzimin (FOTO LAJM) Viti i ri shkollor do të nisë më datën 14 shtator dhe Ministria e Shëndetësisë ka bërë gati masat që do të ndërmerren pë
E shtriu përtokë dhe e qëlloi, dhunohet 12 vjeçari shqiptar nga një burrë në Greqi (VIDEO) Një fëmijë 12-vjeçar shqiptar nw Greqi wshtw dhunuar nga babai i një shoku të klasës në Peristeri. Në pamjet që janë pub
Mbeti i paralizuar, ish-kapiteni kuqezi dhe shokët e klasës e surprizojnë në studio Gesardi para disa vitesh vuante nga një sëmundje e trashëguar, e cila i dobësonte muskujt duke e penguar që të ecë norma
Rrëfimi tronditës i të riut: Mësuesi fuste duart te djemtë e klasës (VIDEO) Një djalë i ri nga Korça, Danjel Hyseni, mori guximin të denonconte një mësues në gjimnazin “Faik Konica” që fuste duart
Denoncimi i të riut nga Korça: Mësuesi fuste duart tek djemtë e klasës Shqiptarët protestojnë kundër abuzimit seksual me të miturI gjithë vendi u trondit nga pèrdhunimi i 15-vjecares nga roja
DETAJET/ Kushtet që duhet të plotësojnë maturantët për t’u rikthyer në klasë Me 18 maj të gjithë maturantët do të rikthehen në bankat e shkollës për të bërë të gjithë përgatitjet e nevojshme për pr
Shahini: Anulohen këtë vit provimet e lirimit Provimet e klasës së pestë dhe të nëntë do të anulohen këtë vit shkollor. Lajmin e dha ministrja e Arsimit Besa Shahi
GJILAN/ Mësuesi qeth nxënësin në klasë (VIDEO) Një nxënës u ndëshkua në mënyrë unike në një shkollë të Kosovë. Atij mësuesi ia preu flokët në klasë, njofton Klan Ko