999 rezultate për

klas

Si do zhvillohet mësimi i kombinuar: Orë të shkurtuara me dy, tri apo katër turne Skenari i dytë i mësimdhënies, i pritshëm me kohë, pas valës së dytë të virusit në vendin tonë, parashikon që mësimi të
Champions: 3 ndeshje nga fundi i grupeve, rezultatet, klasifikimi dhe kalendari Pas ndeshjeve të Kombëtareve dhe kampionateve në fundjavë, kjo mesjavë sjell edhe elitën e futbollit europian për klube,
Klasikja gjermane fitohet nga Bayerni, Dortmund mbetet "thatë" (VIDEO) Bayern Munichu ka arritur të fitojë pikët e plota në transfertë ndaj Borussia Dortmund duke fituar me rezultat të ngusht
Zhbllokohet klasikja gjermane, Dortmund në avantazh (VIDEO) Super sfida e javës mes Dortmundit dhe Bayernit është zhbllokuar në minutat e fundit të pjesës së parë. Janë vendasit
DER KLASSIKER/ Borussia Dortmund - Bayern Munchen, formacionet zyrtare Sot (e shtunë) do zhvillohet klasikja gjermane mes Borussia Dortmundit dhe Bayern Munichut, e vlefshme për javën e shtat
Kuvendi shqyrton sot projektligjin për buxhetin e 2021-shit Kuvendi shqyrton sot në parim projektligjin “Për buxhetin e vitit 2021”. Për këtë projektbuxhet do të shprehen sot re
Zgjidhni të preferuarën tuaj: 5 trendet klasike të palltove dhe pardesyve (FOTO LAJM) Koha e palltove/pardesyve ka ardhur zyrtarisht! Nëse temperaturat e ulta dhe moti i keq ju gjeti pa përgatitur, po ju ja
KLASIFIKIMI/ Shqipëria dhe Kosova "rrëshqasin" në renditjne e re të FIFA-s (FOTO LAJM) Tetori pa fitore për Shqipërinë dhe Kosovën është reflektuar edhe në klasifikimin botëror të FIFAs-s, ku të dyja përfaqë
Çfarë goli, Zidane tregon klasin (VIDEO) Pa skuadrën e plotë për shkak të ndeshjeve të kombëtareve, trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane udhëhoqi skuadrën në
Nazarko: Po të isha politikan, do varja gjithë klasën politike Është shoqëruar me debate të forta diskutimi në studion e emisionit “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, ku
Çfarë klasi nga Neymar, "turpëron" mesfushorin shqiptar (VIDEO) Neymari zhvilloi një ndeshje spektakolare në fitoren 2-0 të Paris Saint-Germain ndaj Stade de Reims. Valon Berisha is
Dosjet e Speciales: Thaçi kërkon të mos publikohen Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se rrjedhja e informatave të klasifikuar mund të shkojnë në dëm të të pandehurve potenc
Pavarësisht vitit, këto ngjyra do të jenë gjithmonë në modë në vjeshtë (FOTO LAJM) Vjeshta karakterizohet nga nuancat shumëngjyrëshe të gjetheve të rëna. Tonet e portokallisë, kafes dhe të verdhës... ka
Infektohet gjimazistja në Gjirokastër, testohet e gjithë klasa Me fillimin e itit të ri shkollor, po shtohet dhe numri i mësuesve apo nxënësve të infektuar me koronavrus. Ditën e s
Sherr masiv, ngjarje të shëmtuara në klasiken, PSG-Marseille (VIDEO) Marseille fitoi 0-1 përballë PSG për herë të parë që nga viti 2011. Ndeshja ishte e tensionuar nga fillimi, por fund
Me shumë klas, Diaz debuton me gol te Milani (VIDEO) Milani nuk zhgënjen në miqësoren e radhës. Pas triumfit ndaj Monzës dhe Novarës, kuqezinjtë e Piolit, kanë bindur edhe n
Zhbllokohet klasikja, Italia befason Holandën (VIDEO) Italia ka kaluar në epërsi në fund te pjesës së parë ndaj Holandës. Skuadra e Mancinit realizoi me Barelan i cili sh
Pavarësisht vitit, këto ngjyra do të jenë gjithmonë në modë në vjeshtë (FOTO LAJM) Vjeshta karakterizohet nga nuancat shumëngjyrëshe të gjetheve të rëna. Tonet e portokallisë, kafes dhe të verdhës... ka
Publikohet videoja, si do zhvillohet mësimi nga klasa në këtë vit të ri shkollor (VIDEO) Fëmijët janë akoma të panjohur mirë me mënyrën sesi do të qëndrohet në klasa në këtë vit të ri shkollor, ministrja e Ars
Mësim i kombinuar klasa-online, si do të jetë viti i ri akademik në universitete Edhe viti i ri akademik do të nisë në përshtatje me kushtet e “normalitetit të ri”. Pas kthimit në auditorë të studen