999 rezultate për

klandestine

Transportonte klandestinë, si e pësoi 37-vjeçari nga Berati Policia e Korçës ka vënë në pranga një person i cili akuzohet për dhënie ndihme ndaj shtetasve të huaj. Në kuadër të
Transportonin klandestinë, vihen në pranga 3 persona në Korçë Policia e Korçës kanë vënë në pranga tre persona të cilët u kapën duke transportuar kundrejt fitimit 14 emigrantë të pa
Me klandestinë në makinë, si u kapën dy durrsakët në Gramsh Dy persona janë arrestuar nga Policia pasi janë kapur duke transportuar me makinen e tyre 4 shtetas të huaj, për të kal
Kalonin klandestinë përtej kufirit, arrestohen 3 shqiptarë dhe 1 egjiptian Tre shqiptarë dhe një egjiptian janë arrestuar nga Policia e Vlorës gjatë një operacioni për parandalimin dhe goditjen e
Klandestinë në makinë, arrestohen dy persona në Devoll Policia e Devollit ka vënë nën pranga dy persona të cilët kundrejt përfitimit, me qëllim kalimin e paligjshëm të kufijve
Klandestinë drejt SHBA, Kanadasë dhe Anglisë: Mes të arrestuarve edhe dy policë 16 persona janë arrestuar me urdhër të SPAK lidhur me operacionin e zhvilluar mbrëmjen e djeshme nga Policia e Shtetit n
Transportonin klandestinë, dy shqiptarë e dy të huaj përfundojnë në pranga 4 persona janë arrestuar në Tiranë, mes tyre edhe të huaj pasi akuzohen se kanë ndihmuar disa shtetas të kalojnë kufirin
Hynë ilegalisht në Shqipëri, ndalohen 8 klandestinë në Korçë Tetë klandestinë janë kapur nga policia në Maliq të Korçës. Mësohet se ata janë të kombësive të ndryshme, nga Siria,
Rikthehen skafet me klandestinë nga Vlora, Xhaçka e pohon pastaj fshin njoftimin Ditën e sotme lajmi se një gomone e gjatë 9 metra u sekuestrua në në Karaburun të Vlorës u dha në të gjitha mediat. Për
Nga Belgjika me kamion drejt Anglisë, shkatërrohet grupi i trafikantëve shqiptarë Një grup trafikantësh shqiptarë që kryenin transportin e klandestinëve shqiptarë nga Belgjika në Britaninë e Madhe.
Kishin 10 sirianë klandestinë në autobuz, kapet shoferi dhe faturino në Lezhë Pas një 44 vjeçari që u arrestua në Lezhë pasi kishte në makinë 4 marokenë klandestinë, janë arrestuar edhe dy shtetas t
Me klandestinë marokenë në makinë, kapet 44-vjeçari në Elbasan Një 44 vjeçar është arrestuar nga Policia e Elbasanit. Ai u vu në pranga pasi në makinë kishte 4 marokenë klandestin
Transportonte klandestinë për 1 mijë euro secili, durrsaku kapet mat në unazën e Gramshit Një 44 vjecar ka përfunduar në prangat e policisë pasi u kap duke transportuar 9 shtetas të huaj, kundrejt fitimit 440
U nisën nga Shqipëria drejt Italisë por iu ça skafi në det, shpëtohen 18 klandestinë 18 klandestinë marokenë dhe kurdë janë shpëtuar nga policia pasi skafi i tyre është çarë në mes të detit. Ata kanë t
Klandestinët, Mali i Zi vendos ushtrinë në kufi Përdorimi i territorit të tij për të kapërcyer drejt vendeve të Bashkimit Europin, ka detyruar Malin e Zi të marrë një m
Klandestinë drejt Anglisë, kapen 3 persona në Rinas Një tjetër operacion për parandalimin e kalimit të paligjshëm të kufirit nëpërmjet dokumentave të falsifikuara qëhstë go
Në kamion për Angli, habit Artan Hoxha: Kam ikur dhe unë! Gazetari Artan Hoxha ka folur sot rreth trafikut të klandestinëve në Angli. Hoxha ka habitur kur ka thënë se dhe ai n
Transportonin në mënyrë klandestine të huajt, kapen 5 persona Vijojnë operacionet për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies së ndihmës shtetasve të huaj, për kalim të
Super operacioni në Egje, gomonet u ngarkuan me 2.5 ton kanabis në Vlorë Detaje të reja kanë dalë për super-operacionin antidrogë të zhvilluar në detin e Egjeut. 1.2 ton kanabis u kap nga po
Trafikonin klandestinë drejt Anglisë, shkatërrohet grupi i shqiptarëve në Belgjikë Një grup shqiptarësh që trafikonin klandestinë nga Belgjika drejt Anglisë është shkatërruar. Sipas mediave belge mësohet