999 rezultate për

klan-it

E quajti "katunare", Jonida i përgjigjet koleges së Klan-it Emisioni i fundit i Jonida Shehut ishte pikërisht për Tiranën ku ndër të tjera u fol për traditat dhe zakonet. Por ky
Largimi i bujshëm nga Vizion Plus drejt Klan-it, flet Jul Deda Prej kohësh është bërë e ditur se stafi i "Apartamentit 2xl" është zhvendosur në "Klan". Ata do të jene pjesë e spak
Brenda botës së Ku Klux Klan (FOTO-LAJM) Fotoreporteri amerikan Anthony Karen ka krijuar një album fantastik me fotot e pjesëtarëve të sotëm të Ku Klux Klan-it,