999 rezultate për

klan

Gent Zenelaj i zbulon lidhjen Mateus Frrokut: Kush është vajza që punon në Klan (FOTO LAJM) Nga jeta personale e këngëtarit shumë të pëlqyer nga publiku, Mateus Frrokut paska të reja e këtë e zbuloi Gent Zenelaj
I mori Getoarin, Liberta Spahiu kritikon ashpër Marinën: Turp! Klanifornia është emisioni më i ri i humorit në median shqiptare. Por ndërkohë që nuk ka kaluar as edhe një javë, "Klani
Kapen 2 persona të rrezikshëm në Durrës, njëri pjesë e klanit Duka (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një anëtar të klanit Duka, pas sinjalizimeve se një mjet po kryente manovra të rrezikshme në r
Iku nga "Portokalli" në Tv Klan, Erion Isai: Do të bëhet lajm, por është lider (VIDEO) Për Erion Isain, largimi nga “Portokallia” erdhi vetëm si pasojë e zhvillimit profesional. Në një intervistë për “Rreze
Çfarë ka ndodhur? Rudina Magjistari mungoi sot në “Tv Klan” Moderatorja shumë e njohur për publikun shqiptar, Rudina Magjistari, na ka shoqëruar prej vitesh në ekran dhe këtë sezon
Trejsi bën deklaratën e papritur, shkëput çdo lidhje me "kapo bandën" e klanit Duka (VIDEO) Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike, pas lajmeve që qarkulluan
Pasi Olsi Bylyku e imitoi në Klanifornia, reagon Alba Hoxha (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në Klan Tv, startoi emisioni i shumëpërfolur “Klanifornia”. Pjesë e këtij spektakli humori, ishin të
E pabesueshme, "James Bond" dhe "Jason Statham" në TV Klan (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Zonë e Lirë" të gjithë teleshikuesit u habitën kur Çani ftoi në studio dy aktorët e fam
Tradhtia trondit sërish klanin Kardashian-Jenner, kush është modelja që u fut mes Travis dhe Kylie Një tjetër tradhëti ka tronditur klanin Kardashian-Jenner. Dy vjet pas lidhjes së tyre, Travis Scoot dhe Kylier Jenne
Super operacioni në Egje, gomonet u ngarkuan me 2.5 ton kanabis në Vlorë Detaje të reja kanë dalë për super-operacionin antidrogë të zhvilluar në detin e Egjeut. 1.2 ton kanabis u kap nga po
U tha se ai e hoqi nga "Portokalli", Delinda Disha merr bashkëshortin në "Klanifornia" (FOTO LAJM) Aktorja e famshme e “Portokallisë”, që të gjithë e njohëm si “Miss Dhoqina nga Patosi”, Delinda Disha, këtë sezon të ri
Berisha lëshon "bombën": Ndal terrorit nga "Klani Rama" ndaj tifozëve të Tiranës, policia shpik gropa me tritol Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka reaguar ditën e djeshme në lidhje me incidentet në derbin Tirana-Partizani.
Rrëqeth 13 vjeçarja: Më shtyu në krevat, i thashë mos më prek (VIDEO) Kosova nuk ka dosje të pedofilëve, pavarësisht se janë dhjetëra raste të tilla. Gjatë viteve të fundit në Kosovë janë
Osmani: "Klani Pronto" s’mund ta blejë vullnetin e qytetarëve për LDK-në Vullneti i qytetarëve të Kosovës për LDK-në nuk mund të blihet nga përfaqësuesit e “Klanit Pronto”, – tha kandidatja e
Trafikonin klandestinë drejt Anglisë, shkatërrohet grupi i shqiptarëve në Belgjikë Një grup shqiptarësh që trafikonin klandestinë nga Belgjika drejt Anglisë është shkatërruar. Sipas mediave belge mësohet
Trafikonin klandestinë drejt BE, arrestohen dy të rinj Ditën e sotme është bërë e mundur arrestimi në flagrancë i dy të rinjve trafikantë të moshave 26 dhe 33 vjeç, si dhe një
Së shpejti në ekran! Zbulohet kur do të startojë emisioni që rikthen Marina Vjollcën (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje të gjatë nga ekrani, Marina Vjollca do të rikthehet dhe me siguri do të bëjë namin. Ajo do të vaz
Do të vazhdojë apo jo në Klan? Bes Kallaku flet për ofertat (FOTO LAJM) Sezoni i ri televizi ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. I ftuar
Çfarë po "gatuan" Turjan Hysko këtë sezon, zbulon një tjetër personazh të "Kalifornia" (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, në “Tv Klan” do të nisë një show i ri i titulluar “Klanifornia”, me producent Turjan Hyskon.
Një zonjë me class, kështu duket Marina në zyrën e saj në Tv Klan (VIDEO) Marina Vjollca vijon të na mbajë pezull sa i përket emisionit të ri që pritet të transmetohet shumë shpejt në “TV Klan”.