999 rezultate për

klajda

Ish-ministrja sërish shtatëzane (FOTO LAJM) Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ishte e ftuar në studion e Ftesë në Pesë, ku ndau emocionet e pritjes së ëmbël
Plas sherri mes deputeteve, Spiropali thumbon Klajda Gjoshën Dikur mike dhe vizionare të një kampi qeverisës, sot Klajda Gjosha dhe Elisa Spiropali kanë shpërthyer në akuza e ironi
Klajda Gjosha shpërthen ndaj Ramës: Mos u fshih pas BE-së! Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit Rama në intervistën për ‘France 24’
Meta ia merr valles me Klajda Gjoshën në Korçë (FOTO LAJM) Meta e ka dëshmuar tashmë se nuk e ka aspak problem që t'ia marr valles. Në festën e organizuar për anëtarët dhe si
Klajda Gjosha tek shtëpia e foshnjës: Festat duan dashuri "Festat duan dashuri". Ky mesazh u përcoll ngrohtësisht sot në 28 qendrat e përkujdesit rezidencial në të gjithë vendin.
Rama “bojkoton” Jahjagën, Nishani ia “fut gjumit” Me rastin e vizitës në Tiranë, presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga ka mbajtur edhe një fjalim në parlamentin e Shqipër
Klajda Gjosha: Fëmijët janë motiv jete (FOTO LAJM) Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, në një aktivitet kushtuar ditës së 1 Qershorit, ka mbledhur rreth vetes shumë fëm
Ministrja Gjosha kujdeset për djalin në zyrë (FOTO LAJM) Klajda Gjosha ka dëshmuar se nuk është vetëm një femër në karrierë por edhe një mama shembullore. Pas shumë angazhimesh,
Ministrja e Integrimit bëhet nënë, Rama e uron për djalin Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka sjellë në jetë një djalë. Lajmin e ka përcjellë kryeministri Rama, i cili me
Ministrja Klajda Gjosha tregon shtatzaninë në plazh (FOTO LAJM) Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha, ndonëse është në muajin e shtatë të shtatzanisë, ajo është mjaft aktive. Në fotot
Fatmir Besimi në Tiranë, uron Bushatin për statusin (FOTO LAJM) Zëvendëskryeministri i Maqedonisë Fatmir Besimi ka qenë në Tiranë, ku ka takuar ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati dhe
Ministrja e Integrimit shtatzënë, pret djalë Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, është shtatzënë dhe pret një djalë. Në intervistën e parë që dha për mediat, më k
Konfirmohet, Klajda Gjosha 3-muajshe shtatzënë Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, prej tre muajsh është në pritje të ëmbël. Ajo dhe bashkëshorti i saj Ardiani së s
Ministrja Klajda Gjosha viziton Kosovën ​Ministrja e Integrimit Evropian të Shqipërisë, Klajda Gjosha do të zhvillojë sot një vizitë zyrtare në Kosovë.
Fotot e dasmës së ministres së integrimit (FOTO LAJM) "…Derisa vdekja t’ju ndajë…". Klajda Gjosha: Me shpirt PO. Adrian Gjoni: Patjetër PO. Nën tingujt e pianos dhe formulës
Martohet beqarja e fundit e qeverisë Rama Herën e fundit që e pamë ishte krah Ramës në përgatitjen e qeverisë së re, në të cilën ajo do të jetë Ministrja e Integr
Meta: Mbështetje të veçantë bizneseve që punësojë gratë dhe vajzat Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar kandidaten për deputete në Njësinë 1 në Tiranë, Klajda Gjosha. Në këtë tak