999 rezultate për

kjaer

Emërimi i Solskjaer në stolin e United detyron Van Dijk të braktisë shtëpinë Emërimi i Ole Gunnar Solskjaer si trajner i përhershëm i Manchester United do ta lërë Virgil Van Dijkun pa shtëpi. Pa
Solskjaer mbush arkat e një klubi të vogël si Molde Ole Gunar Solskjaer shpëtoi sezonin e Manchester United, duke e kualifikuar në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve dhe du
Solskjaer premton një Manchester të madh Ole Gunnar Solskjaer ka premtuar se Manchester United do të nisë nga tani të punojë në blerjen e lojtarëve gjatë verës,
Pogba thur elozhe për Solskjaer Paul Pogba thotë se Ole Gunnar Solskjaer, që zyrtarizoi sot një kontratë 3-vjeçare si trajner i Manchester United, i ka
Zyrtare: Manchester United merr vendimin për të ardhmen e Solskjaer Manchester United ka konfirmuar se Ole Gunnar Solskjaer është konfirmuar në stoline Djajve të Kuq teksa ka nënshkruar
Pogba: Unë shpresoj që Solskjaer të qëndrojë Paul Pogrba dëshiron që Solskjaer të qëndrojë tek Manchester United. Francezi ka shëpërthyer në gola që pas ardhjes t
Solskjaer kërkon 3 lojtarët e parë te United Solskjaer duket se me ato që ka arritur te Mançester Junajtid, që kur ka marrë drejtimin e skuadrës, është konfirmuar në
Solskjaer kalon testin, gati konfirmimi në stolin e United "Djajtë e kuq" të Manchesterit duket se janë gati për të konfirmuar Ole Gunnar Solskjaer si trajnerin e tyre të përhersh
Solskjaer: Ishim të ngadaltë përballë Arsenal Arsenal ka mposhtur Manchester United me rezultatin 2-0 duke i shkaktuar humbjen e parë Ole Gunnar Solskjaer në Premier
Arsenal i shkakton humbjen e parë United nën drejtimin e Solskjaer (VIDEO) Manchester United nuk ka arritur dot të mar as edhe një pikë përballë Arsenal i cili me këtë fitore i mer vendin e 4-tët
Konfirmohet Solskjaer, Manchester United paguan Molden për ti prishur kontratën Ole Gunar Solskjaer ka rilindur Mançester United. "Djajtë e kuq", në kampionat me norvegjezin, dhe në Champions League a
Ja pse Solskjaer ka veshur jelek në ndeshjen PSG – United Tifozët e Manchester United janë befasuar nga zgjedhja e Ole Gunnar Solskjaer për të mbajtur një jelek të verdhë gjatë n
Solskjaer do të kërkojë mrekullinë në Paris (FOTO LAJM) Edhe pak orë na ndajnë nga supersfida mes Paris Saint Germain dhe Manchester United e cila starton në orën 21:00. Sku
Solskjaer: Kualifikimi nuk është i pamundur Trejneri i Manchester Unites, Ole Gunnar Solskjaer në një deklaratë për mediat është shprehur se kalifikimi ndaj PSG nk
Solskjaer paralajmëron largimin e kapitenit të United gjatë verës Një nga objektivat kryesorë të Interit gjatë merkatos së verës është edhe kapiteni aktual e United, Antonio Valencia, sh
Solskjaer : Na duhet Liga e Kampionëve për të trasferuar yje Trajneri aktual i Manchester United në një konferencë për shtyp është shprehur se United duhet të kapë zonën Champions k
Solskjaer pranë konfirmimit te Manchester United Ole Gunnar Solskjaer me shumë mundësi do të konfirmohet tek stoli i Manchester United. Norvegjezi ka bër mjaft mirë t
Solskjaer shkruan historinë te Manchester United Ole Gunnar Solskjaer ka thyer edhe një tjetër rekord si trajner i Manchester Unitedit, me fitoren e ditës së djeshme kun
Solskjaer me dhimbje koke, pa 9 titullarë ndaj Crystal Palace Manchester United do tyë luajë të nesër mbrëma në transfertë ndaj Crystal Palace. Por në këtë sfidë Djajtë e Kuq pritet
Solskjaer thumbon Liverpoolin pas përfundimit të ndeshjes Manchester United dhe Liverpool barazuan sot, në ndeshjen që kanë lujatur kundër njëra-tjetrës e vlefshme për kampionati