999 rezultate për

kjaer

Solskjaer ngre zërin: Ktu ligjin e bëj unë Trajneri norvegjez Ole Gunnar Solskjaer ka konfirmuar sot se çdo blerje që Manchester United do të bëjë gjatë merkatos s
Ish-portieri United "mallkon" Liverpoolin Ish-portieri i Manchester United dhe Everton Tim Howard e ka bërë të qartë se për cilën skuadër bën tifo këtë sezon.
Solskjaer nuk e bajnë nervat, i kërkon llogari Martialit Manchester United po kalon një krizë të thellë rezultatesh teksa situata te Djajtë e Kuq nuk është aspak e qetë. Së f
Solskjaer: Nuk ka shanse që ndonjëri të fajësoi De Gean Ole Gunnar Solskjaer ka folur për mikrofonat e Sky Sport pas barazimit të Manchester United ndaj Chelsea-t dhe çështja k
Manchester United nuk beson te Solskjaer, del në skenë emri i Antonio Contes Ish-trajneri i Chelseat Antonio Conte konfirmoi se është i gatshëm t’i rikthehet punës dhe po i konsideron disa propozim
Solskjaer zbulon të ardhmen Pogba, ka një pikpyetje Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka bërë me dije se Paul Pogba do të qëndrojë te "djajtë" edhe sezoni
Po dështon te Manchester United, në Norvegji demaskojnë Solskajer (VIDEO) Ole Gunar Solskjaer u duk se e ringjalli Mancester United disa muaj më parë, kur mori drejtimine këtij ekipi, pas largim
Solskjaer: Sot luftuam por luajtëm përballë skudrës më të mirë Ole Gunnar Solskjaer ka parë reagimin e duhur nga skuadra e tij, por thekson se diferenca e kualitetit mes dy skuadrave
Solskjaer i dorëzuar: Nuk jemi gati për titull as sezonin e ardhshëm Skuadra e Manchester United është në garë të zjarrtë për ta siguruar kualifikimin në sezonin e ardhshëm të Ligës së Kamp
Solskjaer: Përballë Cityt do të shihni një United tjetër Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, u ka bërë thirrje futbollistëve të tij të reagojnë para derbit të
Solskjaer e ka tashmë të qartë abjektivin në afatin kalimtar të verës Manchester United dëshiron të nënshkruajë me qendër mbrojtësin Niklas Sule dhe tashmë kanë pyetur Bayernin për të, rapor
Solskjaer: Une do të jem i suksesshëm këtu Manchester United ka është mposhtur 4-0 nga Everton, një disfatë e rëndë duke parë edhe mënyrën skandaloze sesi luajti s
Mourihno "ironizon" Solskjaer: Eleminimi erdhi prej teje Humbja 3-0 e Manchester United me Barcelonën në Camp Nou, nuk është kapërdirë dot nga Jose Mourihno. I ftuar në emisi
Solskjaer: Messi bëri diferencën, pas golit të dytë ndeshja kishte përfunduar Ole Gunnar Solskjaer pranon se Barcelona ishte më e mirë në dy ndeshjet ndaj Manchester United. Djajtë janë eliminua
Solskjaer: Ndeshja me PSG na ndihmon, do tentojmë edhe në "Camp Now" Ole Gunnar Solskjaer, trajneri i Manchester United, foli para medieve në prag të ndeshjes së kthimit me Barcelonën, e vl
Tranjeri i Manchester United “kërcënon” Barcelonën: Përmbysja ndaj PSG na frymëzon Ole Gunnar Solskjaer thotë se triumfi i katalanasve në çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve nuk ka fort rëndësi, p
Nuk është Pogba, Solskjaer: Ai është një lojtar fantastik Manchester United fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Ëest Ham, duke qendruar në garën për një vend në katërshen e parë të Prem
Solskjaer: Ndeshja ishte ekuilibër, nuk goditëm portën kjo më zhgënjeu Trajneri i ManchesterUnited Ole Gunnar Solskjaer nuk ishte aq optimist dhe i kënaqur nga mbrojtësi Smalling ("E zeruam B
Solskjaer: Pogba nuk largohet në verë Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë se nuk e sheh Paul Pogban duke u larguar nga klubi para s
Solskjaer për Messin: Do të jetë e vështirë ta ndalim, por kurrë e pamundur Manchester United do të luajë nesër në mbrëmjë në Old Traford ndaj Barcelonës. Në prag të su[ersfidës, ka folur trajneri