999 rezultate për

kjaer

Solskajer duket se po i vjen fundi, shansi i fundit për të është Liverpooli Ole Gunnar Solskjaer është futur në historinë e Manchester United, për startin më të keq, që kur ka lindur Premier Leagu
Vendi i 12, alarmante situata te Manchester United Drejtori gjeneral i Manchester United, Ed Woodward është takuar me anëtarët e familjes Glazer, që janë njëherësh pronarë
Allegri gati të drejtojë klubin e madh të Premier League E ardhmja e Ole Gunnar Solskjaer në stolin e Manchester United është një fije të perit. Humbja e fundit ndaj Newcastl
Solskjaer kërkon qendërsulmuesin e Juventusit dhe anësorin e Barcelonës Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka në konsideratë dy sulmues për afatin e janarit. Sipas mediav
E BUJSHME/ Allegri pranë Manchester United Ish-trajneri i Juventusit Maximilano Allegri është shfaqur si pretendenti kryesor për të zëvendësuar Ole Gunnar Solskjae
Mourinhno: E meritova shkarkimin nga Manchester United Jose Mourinho e pranon se e kishte merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester United, por ka këmbëngulur se
Juventusi favorit për Nemanja Matic Juventusi është në pole position për të siguruar shërbimet e Nemanja Matic. Klubi bardhezi qëndron i pari në garën pë
Solskjaer merr vendimin drastik ndaj Pogbasë Penalltia e humbur ndaj Wolves që i hoqi mundësinë Manchester United për të marrë tre pikët edhe në javën e dytë të Prem
Trajneri i United me superlativa për Pogba-n pasi lojtari kërkoi të largohej Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, këmbëngul se Paul Pogba do të qëndrojnë në Old Trafford përkundër in
Nuk bën pjesë në planet e Solskjaer, 3 skuadra italiane në sulm për Sanchez Sulmuesi kilian pritet të largohet nga Manchester United gjatë kësaj vere Alexis Sanchez është i dëshpëruar me situat
Nënshkrimi i Maguire, reagon Solskjaer: Është ndër më të mirët në botë Harry Maguire është edhe zyrtarisht futbollist i Manchester United. Mbrojtësi anglez u transferuan në “Old Trafford”
"Nuk kam asnjë dyshim, Pogba do të qëndrojë te Manchester United" Ole Gunnar Solskjaer është i qetë sa i përket spekulimeve për të ardhmen e Paul Pogbas. Norvegjezi është i sigurtë se me
Solskjaer i vendos "kapakun": Pogba do të qëndrojë me ne Manchester United luajti kundër AC Milan në ICC ndërsa djajtë e kuq përfunduan duke mposhtur kuqezinjtë pas ekzekutimit
​Solskjaer: Nëse Pogba do një sfidë të re, unë do ia jap Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer nuk beson që Paul Pogba duhet të largohet nga klubi për ta sfiduar ve
Analiza e "bookmakers": Solskjaer shkarkohet në nëntor Portali i basteve sportive, Star Spreads, ka analizuar sezonin e ri të Premier League-s në detajet më të vogla, duke dal
Mesazhi i Solskjaer për Raiolan: Ne jemi Manchester United, nuk shesim "yjet" Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ia bën të qartë Paul Pogbasë dhe menaxherit të tij italian, Mino Raio
Pogba te Juve? Francezi takim "kokë më kokë" me Solskjaer Sot, disa skuadra të Premier League kanë rinisur stërvitjet e para në përgatitje për sezonin e ri. Manchester United që
David Beckham dhe Solskjaer dhurojnë show në ndeshjen miqësore (VIDEO) Ish-lojtarë të Manchester United dhe Bayern Munchen u mblodhën sot në stadiumin "Old Trafford" për të zhvilluar një tak
Solskjaer zgjedh kapitenin e ri, tifozët nuk përmbahen në rrjetet sociale Largimi i Antonio Valencias nga Manchester United ka lënë të hapur çështjen e shiritit të kapitenit te Manchester United
"Shokon" Solskjaer: Disa lojtarë e kanë veshur për të fundit herë fanellën e United Ole Gunnar Solskjaer është i zhgënjyer me paraqitjen e Manchester United në barazimin me Huddersfield. "Nuk ishim në