999 rezultate për

kjaer

Nënshkrimi i Maguire, reagon Solskjaer: Është ndër më të mirët në botë Harry Maguire është edhe zyrtarisht futbollist i Manchester United. Mbrojtësi anglez u transferuan në “Old Trafford”
"Nuk kam asnjë dyshim, Pogba do të qëndrojë te Manchester United" Ole Gunnar Solskjaer është i qetë sa i përket spekulimeve për të ardhmen e Paul Pogbas. Norvegjezi është i sigurtë se me
Solskjaer i vendos "kapakun": Pogba do të qëndrojë me ne Manchester United luajti kundër AC Milan në ICC ndërsa djajtë e kuq përfunduan duke mposhtur kuqezinjtë pas ekzekutimit
​Solskjaer: Nëse Pogba do një sfidë të re, unë do ia jap Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer nuk beson që Paul Pogba duhet të largohet nga klubi për ta sfiduar ve
Analiza e "bookmakers": Solskjaer shkarkohet në nëntor Portali i basteve sportive, Star Spreads, ka analizuar sezonin e ri të Premier League-s në detajet më të vogla, duke dal
Mesazhi i Solskjaer për Raiolan: Ne jemi Manchester United, nuk shesim "yjet" Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ia bën të qartë Paul Pogbasë dhe menaxherit të tij italian, Mino Raio
Pogba te Juve? Francezi takim "kokë më kokë" me Solskjaer Sot, disa skuadra të Premier League kanë rinisur stërvitjet e para në përgatitje për sezonin e ri. Manchester United që
David Beckham dhe Solskjaer dhurojnë show në ndeshjen miqësore (VIDEO) Ish-lojtarë të Manchester United dhe Bayern Munchen u mblodhën sot në stadiumin "Old Trafford" për të zhvilluar një tak
Solskjaer zgjedh kapitenin e ri, tifozët nuk përmbahen në rrjetet sociale Largimi i Antonio Valencias nga Manchester United ka lënë të hapur çështjen e shiritit të kapitenit te Manchester United
"Shokon" Solskjaer: Disa lojtarë e kanë veshur për të fundit herë fanellën e United Ole Gunnar Solskjaer është i zhgënjyer me paraqitjen e Manchester United në barazimin me Huddersfield. "Nuk ishim në
Solskjaer ngre zërin: Ktu ligjin e bëj unë Trajneri norvegjez Ole Gunnar Solskjaer ka konfirmuar sot se çdo blerje që Manchester United do të bëjë gjatë merkatos s
Ish-portieri United "mallkon" Liverpoolin Ish-portieri i Manchester United dhe Everton Tim Howard e ka bërë të qartë se për cilën skuadër bën tifo këtë sezon.
Solskjaer nuk e bajnë nervat, i kërkon llogari Martialit Manchester United po kalon një krizë të thellë rezultatesh teksa situata te Djajtë e Kuq nuk është aspak e qetë. Së f
Solskjaer: Nuk ka shanse që ndonjëri të fajësoi De Gean Ole Gunnar Solskjaer ka folur për mikrofonat e Sky Sport pas barazimit të Manchester United ndaj Chelsea-t dhe çështja k
Manchester United nuk beson te Solskjaer, del në skenë emri i Antonio Contes Ish-trajneri i Chelseat Antonio Conte konfirmoi se është i gatshëm t’i rikthehet punës dhe po i konsideron disa propozim
Solskjaer zbulon të ardhmen Pogba, ka një pikpyetje Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka bërë me dije se Paul Pogba do të qëndrojë te "djajtë" edhe sezoni
Po dështon te Manchester United, në Norvegji demaskojnë Solskajer (VIDEO) Ole Gunar Solskjaer u duk se e ringjalli Mancester United disa muaj më parë, kur mori drejtimine këtij ekipi, pas largim
Solskjaer: Sot luftuam por luajtëm përballë skudrës më të mirë Ole Gunnar Solskjaer ka parë reagimin e duhur nga skuadra e tij, por thekson se diferenca e kualitetit mes dy skuadrave
Solskjaer i dorëzuar: Nuk jemi gati për titull as sezonin e ardhshëm Skuadra e Manchester United është në garë të zjarrtë për ta siguruar kualifikimin në sezonin e ardhshëm të Ligës së Kamp
Solskjaer: Përballë Cityt do të shihni një United tjetër Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, u ka bërë thirrje futbollistëve të tij të reagojnë para derbit të