999 rezultate për

kjaer

Transferimet e verës së kaluar"të vona", Solskjaer pranon gabimet Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, shpreson se klubi do të mundë t’i kompletojë transferimet e lojtar
Solskjaer "buzë greminës", luan 2 finale për të qëndruar në stolin e M.United Pas barazimit 2-2 me Aston Vilën brenda në Old Trafford trajneri i Manchester United Ole Gunnar Solskjaer deklaroi se po
Man United - Aston Villa, formacionet zyrtare: Mundësia e fundit për Solskjaer Manchester United pret Aston Villën në ndeshjen e xhiros së 14-të të Premierligës. Fitorja është e domosdoshme për Dj
Mposhti kancerin një vit më parë, ylli i United pritet të debutojë këtë javë Manchester United në krye me Solskjaer nuk është që po bën atë që di të bëj më së miri, por që ka emra të rinj që premto
Për Emery dhe Solskjaer sot mund të jetë dita e fundit Sot është një ditë e "nxehtë" në zyret e dy skuadrave të famshme të Premierligës, Manchester United dhe Arsenal. Të p
Lukaku: Kur Solskjaer ma kërkoi këtë gjë, e kuptova që mora fund Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku ka pranuar që nuk ka pasur mendime të njëjta me trajnerin e Manchester United, Ole Gun
Solskjaer optimist, synon të arrijë top 4 Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer insiston që mund të hyjnë në top katër. "Djajtë e Kuq" sot janë my
"Boshatiset" infermieria e United, gati të kthehen 3 lojtarë Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka marrë lajm të mira nga stërvitjet e fundit të skuadrës së tij,
Kur do të kthehet Pogba nga lëndimi? Solskjaer konfirmon datën Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, e ka konfirmuar se Paul Pogba do të jetë në dispozicion të tij që
Janë në krizë, Solskjaer i gatshëm të japë dorëheqje nga United Ole Gunnar Solskjaer është i përgatitur për të dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo do t
Reagon Solskjaer pas takimit mes Pogbas dhe Zidane Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, insiston se ai nuk e sheh si problematik takimin mes mesfushorit t
Solskjaer mund të rrezikojë Martial dhe Bissaka për ndeshjen përballë Liverpool Manchester United ka një ndeshje shumë të vështirë këtë fundjavë përballë Liverpool, ndoshta më të vështirën e sezonit,
Solskajer duket se po i vjen fundi, shansi i fundit për të është Liverpooli Ole Gunnar Solskjaer është futur në historinë e Manchester United, për startin më të keq, që kur ka lindur Premier Leagu
Vendi i 12, alarmante situata te Manchester United Drejtori gjeneral i Manchester United, Ed Woodward është takuar me anëtarët e familjes Glazer, që janë njëherësh pronarë
Allegri gati të drejtojë klubin e madh të Premier League E ardhmja e Ole Gunnar Solskjaer në stolin e Manchester United është një fije të perit. Humbja e fundit ndaj Newcastl
Solskjaer kërkon qendërsulmuesin e Juventusit dhe anësorin e Barcelonës Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka në konsideratë dy sulmues për afatin e janarit. Sipas mediav
E BUJSHME/ Allegri pranë Manchester United Ish-trajneri i Juventusit Maximilano Allegri është shfaqur si pretendenti kryesor për të zëvendësuar Ole Gunnar Solskjae
Mourinhno: E meritova shkarkimin nga Manchester United Jose Mourinho e pranon se e kishte merituar shkarkimin nga posti i trajnerit të Manchester United, por ka këmbëngulur se
Juventusi favorit për Nemanja Matic Juventusi është në pole position për të siguruar shërbimet e Nemanja Matic. Klubi bardhezi qëndron i pari në garën pë
Solskjaer merr vendimin drastik ndaj Pogbasë Penalltia e humbur ndaj Wolves që i hoqi mundësinë Manchester United për të marrë tre pikët edhe në javën e dytë të Prem